Blackmagic URSA Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Özellik

Blackmagic URSA

Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Özellik

Blackmagic URSA Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Özellik

Blackmagic URSA Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Özellik

Blackmagic URSA
 

 

Blackmagic Desing URSA 4K Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Özellik:

Blackmagic Desing’ın beklenen yeni kamerası URSA hakkında bilmeniz gereken öne çıkan özellikleri bu yazıda.

Black Magic URSA 4K Film Kamera

1- URSA 4K dünyanın ilk kullanıcıya göre geliştirilebilen 4K dijital film kamerasıdır!

Blackmagic URSA, setteki iş akışına devrim niteliğinde bir değişim getirecek dünyanın en son teknoloji kamerasıdır. Hem kalabalık film ekipleri hem de bireysel kullanım için tasarlanmıştır. Blackmagic URSA üzerinde bir kamerada aradığınız her şeyi bulunmaktadır: 10 inç katlanabilir monitör, kişiye göre ayarlanabilen Super 35mm 4K görüntü sensörü, 12G-SDI ve dahili çift RAW ve ProRes kaydedici de dahil.

Sensör ve objektif mountları değiştirilebildiğinden EF Mount veya PL Lens Mount, hatta B4 broadcast Lens Mount’u bile kullanabilirsiniz. Bu şu anlama geliyor: Gelecek zamanda son teknoloji objektifleri aynı kamerada kullanabilirsiniz!

Black Magic URSA 4K Sinema Kamera

2- URSA 4K prodüksiyon için tasarlandı!

URSA 4K çekimler arası büyük sayıda film ekipmanı taşıma derdine çözüm olarak üretildi. İki dahili kaydedici, profesyonel ses kaydı, iki izleme monitörü, büyük 10 inçlik bir monitör gibi birçok aksesuarı bulunduran tam bir profesyonel prodüksiyon kamerasıdır. URSA 4K’nın bulundurduğu birçok aksesuar, tamamen değiştirilebilecek bir şekilde tasarlanmıştır. Böylece sadece yeni bir sensör veya lens mount alarak kameranızı geliştirebilirsiniz.

Blackmagic URSA 4K

 

3- URSA 4K Devrim Niteliğinde Bir Tasarım: Sağlam, Hafif, Dayanıklı!

URSA 4K’nın sağlam alüminyum gövdesi her ortamda çekime hazır, dayanıklı bir kamera olmasını sağlar. İçinde bulunan sıvı soğutma sistemi en zorlu çekimlerde bile iç parçaları serin tutar, sıcak hava ise tahliye kanalları ile ısı değişim ünitesine gider. Bu özelliği ile çok fan kullanmadan ısı değişimi tamamlanmış olur. URSA 4K ayrıca çok sayıda işlemci ve gelişmiş SATA 3 tabanlı çoğu karttan daha hızlı çalışam CFast kaydedicisi kullanmaktadır. Bu sayede gelecekte çıkacak yeni formatları ve sensör yeniliklerini destekleyen bir kameradır.

Black Magic URSA 4K Sinema Kamera

4- URSA 4K Değiştirilebilir Sensör ve Lens Mount: Dünyanın İlk Kişiye Göre Güncelleştirilebilen Kamerası!

URSA’nın devrim niteliğindeki kamera turret’ı lens mount ve sensörü birleştirip, tek ve kameraya 4 vidayla monte edilebilen, değiştirilebilir bir modüle dönüştürür. Bir profesyonel kamerada değiştirilebilir turret olması gelecekte değişik sensör ve lens mount seçeneklerini kullanabileceğiniz anlamına gelir. Sensörleri değiştirmek vidaları ve parçayı çıkarmak kadar kolaydır, bu nedenle ilk kez kendiniz kameranızın sensörünü değiştirebilirsiniz! Bu nedenle kamera gövdesi daima işinize yarar çünkü en yeni sensör teknolojisiyle değiştirile bilmektedir.

Black Magic URSA 4K Sinema Kamera

5- URSA 4K: Super 35mm Geniş Dynamic Range 4K Sensor ile Film ve Reklam Prodüksiyonu

Popüler filmler ve reklamlar en kaliteli görüntüleri gerektirir. Bu nedenle büyük ekiplere uyum sağlayabilecek bir kameraya ihtiyaç vardır. URSA 4K, EF ve PL en büyük popüler filmlerde talep edilen büyük sinema lenslerini destekleyebilen Global Shutter ve 35mm sensör bulundurulan 4K geniş dynamic range sinema kamerasıdır.

URSA 4K standart omuz aparatları, follow focus, matte box, tripod, kamera bataryaları ve daha birçok aksesuarı destekleyen bağlantıların yanı sıra, büyük film ekiplerinin ihtiyacı olan teknik izleme sistemine sahiptir.

Blackmagic URSA 4K

6- URSA 4K: Profesyonel Sinema ve DSLR Lenslerini destekler

En kaliteli profesyonel lensler için tasarlanmış olan URSA’nın PL, EF ve Broadcast B4 olmak üzere mountu bulunan üç ayrı modeli vardır. Geniş bir lens yelpazesi için DSRL lensleri kullanmak istiyorsanız URSA EF’i tercih edin!

Carl Zeiss Compact Prime CP.2, Carl Zeiss DSLR, Canon DSLR ve Samyang DSLR gibi daha birçok lensi destekler. URSA 4K EF‘de ayrıca lensin netlik ve iris değerlerinin aktif olarak ayarlanabileceği çıkışlar mevcuttur. URSA 4K Broadcast modeli de televizyon stüdyo alanında kullanılan ENG lensleri desteklemektedir.

Blackmagic Ursa 4k

7- URSA 4K: 10” Büyük İzleme Monitörü

URSA 4K ile artık yanınızda daima büyük bir set ekranınız olacak! Çünkü URSA 4K, 10” geniş açılı ve yüksek parlaklıklı bir ekrana sahip. URSA 4K’nın dahili monitörü kolayca açılır, yukarı ve aşağı hareket eder ve değişik açılarda çekimleri kolaylaştırır. Bu büyük ekran Full HD çözünürlüğe sahip olduğundan yüksek kaliteli görüntü oynatabilir ve netlemeyi kolaylaştırır. Bu monitör ayrıca sahne çekimlerini izlenmesini kolaylaştırır. Yapılan çekimler tüm ekibe kolayca yeniden oynatılabilinir.

Blackmagic URSA

8- URSA 4K: Tam Kontrol İçin Gelişmiş Dokunmatik Ekran İki Ekran

Blackmagic URSA 4K dünyanın en gelişmiş kamera ara yüzünü bulundurur. Her iki ekranda da kamera ayarları, kamera kontrolleri ve teknik bilgiler bulunur. Sol ekran kamera operatörünün kamera ayarlarını ve durumunu tam dokunmatik ekran ile görmesini sağlar. Bu ekrandaki durum paneli kamera ile ilgili Timecode, Format, Frame Rate bilgisi gibi bilgileri gösterir. Kamera asistanı için bulunan ikinci LCD ekran da kamera operatörünün ekranından bağımsız olarak çalışır.

Blackmagic Ursa 4K

9- URSA 4K: Ses Endüstrisinin En İyi Mikrofonlarından Dilediğinizi Seçin!

URSA 4K değiştirilebilir 48V Phantom Power’lı iki XLR mikrofon girişi bulundurur. Böylece güç kaynakları veya ses mixer’leri taşımadan en kaliteli mikrofonlardan dilediğinizi kullanabilirsiniz. Phantom Power size ses endüstrisinin en kaliteli mikrofonlarından dilediğiniz özelliklere sahip olanı seçip kullanabilmenizi sağlar. URSA 4K’nın dahili profesyonel ses ekranları, seviye kontrolleri ve ses kayıt birimleri kesinlikle sesleri sıkıştırmaz, bu sayede ses kaydını daima en yüksek kalitede kalır. URSA 4K ile fazladan ses kayıt cihazı taşımanıza gerek kalmamaktadır. Küçük ekipli prodüksiyonlar için uygundur.

Blackmagic Ursa 4K Kamera

10- URSA 4K: Dört Ayrı Seçenek: URSA EF, URSA PL, URSA B4 ve URSA HDMI

Blackmagic URSA 4K kamera modülü basitçe değiştirilebilinir. Bu modülde sensör, lens mount ve lens kontrol bağlantıları bulunur; gelecekte yeni sensörlerle kolayca değiştirilebilir.

URSA EF: 4K Super 35 görüntü sensörü, global shutter ve aktif lens kontrolü içerir.

Carl Zeiss Compact Prime CP.2, Carl Zeiss DSLR, Canon DSLR ve Samyang DSLR gibi daha birçok lensi filmekipmanlari.com’dan kiralayıp kullanabilirsiniz.

URSA PL: 4K Super 35 görüntü sensörü, global shutter ve film endüstrisinde yaygın olarak kullanılan PL lens mount içerir. PL mount lens için yapılmış lensleri kullanmak için uygundur.

Carl Zeiss Compact Prime CP.2 PL Mount lensleri filmekipmanlari.com’dan kiralayıp kullanabilirsiniz.

URSA Broadcast: Broadcast Video için üretilmiş tamamen farklı bir sensör içerir. Broadcast B4 lens mount ve broadcast lens kontrol bağlantısıyla birlikte ND filtre seçeneği bulunmaktadır.

URSA HDMI: Sensör bulundurmaz. Çünkü DSLR gibi çoğu kan kalite> gibi ount >ur.

<

 • Blackmagic URSing URSA 4K HakDigl film Kamera" wdının dralama" hkya ses labn al için uygb sari title="kirm Ekipmanları Bloetişim">Blaiişimeleckimirsiniz.

  PopEdr ayr: A. S.kkıGörÖK (title="kiralık kamera" href="http://filmekipmanlari.com" target="_blank">film ekpmanlari.com" t4>gib/ Kr. cu)>

  < class="onpkksrandarayksrandar grayl>

  < class="onpkksrafukameksrandar yew fotyle=" path="5:0%v> <

  < .enkksrafukam <

  < .enkksrandaray <

  < class="onpkksralege>0 Cv id="prop="breaggreg-deR/" ngtemproscopeemproe="texp://filschema.org/Aggreg-deR/" ngt>

  < cla"prop="brena class="stikksrale">Blackmagic URSA Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Özellik>5pan>2pan>

  < cla"prop="bre"proRye ewedtemproscopeemproe="texp://filschema.org/Cted_iveWo>14

  < .endükuPrip="berties> iv>

  <

  < .enkksralege>0y <

  < < .enkkandar-i/" ngs <

 • Fil="boot> footclseon="hass="aligboutthor"> Blagboute sithor"> : Fitle="kirm Ekipmanları Blodarafdan dilıda.ldilıda.ldril="boohor"> m Ekipmanları 3 ntent/er"> ight="50'90'dth="50'90'd/>
  v class="drawription="& gibTetikiyei t ihtilklun ekrf ve Rekoğraf makpmanlari.cıralama" h m> iv> "> BlaBlaYOU MAY ALSO LIKE4> 3 iv> "> dst-ims Blaalık FilGodü HERO6ackmagata-attachment-id=
  <
 • h5 14 le="BlaGodü HERO6ackmagkkında Bilmeniz Gereken 10 Özellik" da>Godü HERO6ackmagkkında Bilmeniz Gereken 10 Özellik" d> 5 > iv> v> i Blaalık FilA HakMnt >düata-attachment-id=
 • < < <
 • h5 14 le="BlaGodü HERO4ackmagkkında Bilmeniz Gereken 10 Özellik" da>Godü HERO4ackmagkkında Bilmeniz Gereken 10 Özellik" d> 5 > iv> v> l> divseon="h < .e.="bd_ti--> vseon="hass="alitm-seket diclass="entsocial-networks
  H?tus-pu=ckmagic URSA Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Özellik i 7074" c>> <
  class="sit data-nt-fulium1" data-is:/ "top_ class="st t-fulium1" data-t male">s="stamerCevap Ya değ0 Comment 0%v>display:nonepactevable="pw qui;&q">*

  Yorum abel> <>h5 s:/ ss="sit data tn+A Hsit data tcolium45 wium8x;maxt;0&qu="655k="hlac />h5 s:/ > qui;&q">*

  h5 v (12="" ta-com30x;maxt;0&qu="24="hlac />

  3t-fulium1" data-ryrm2emailıs:abelensumemailıEi qui;&q">*

  3t-fulium1" data-ryrm2F%2ıs:abelensumF%2ıİ-imadiv ta F abel> inputschema'hidden'sn+A H'1" data_ s:/nt'ls="'1" data_ s:/nt'lv (12='0'l/h4>v>display: nonepac>inputschema"hiddentls="sakistur_1" data_nonceiln+A Hspkistur_1" data_nonceilv (12="6526de82b8 U/p> 3t-fulium1" data-subgic UR+in-ryrm c>inputschema"check/filmn+A Hssubgic be_it data-nts="ssubgic be_it data-ntv (12="subgic be:0%v> < ref=o; -mot="_pearrm-c: check/fi; -webkit="_pearrm-c: check/fi;eU/p <:abelenetworksubgic be-:abelnts="ssubgic be-:abelntnsumsubgic be_it data-n>Bkolayonrkameyorumr.

  ei

  inputschema"check/filmn+A Hssubgic be_larints="ssubgic be_larintv (12="subgic be:0%v> < ref=o; -mot="_pearrm-c: check/fi; -webkit="_pearrm-c: check/fi;eU/p <:abelenetworksubgic be-:abelnts="ssubgic be-lari-:abelntnsumsubgic be_larin>Bkola kolaohor"> en ei

  ryrmivseon="h > ="entr n="h > < v> l> diss="drawriptios="ssecoiralytlnetworkYOU MAYs:/ scol-sm-3 l Hsit pırna bi mryrm l Hsse h5 ArC4%:

  divabel>span>htnputschema"submiatlnetworkse <-submiatlv (12="Afilm/ivseon=ryrmidivside>19tlnetworkYOU MA YOU MA_>h5 g="bst-thum"> >h5 YOU MA"ss="alignc kamera"“SETLERı vmekipmanlari.com/bloşikelaa-4k-kaFoşike-mani/" targerar/?utm_source=sidebar&utm_s://i0=baclas&utm_c&lcaign=FElarintilm ekpmanlari.ccenter size-full nonege-4516" src="https:/272.wp.comds/2014/09/blackmagic-ursa6/fe_rgerar0&amERO4ac“SETLERght="500"25ei="https:/25ei=

  4ale">BlaYOU MAY ALSO LKsseal i="text-a"> "> m 3 < Bari ial-networ'child:/n' mFil="boot> 3 B>Kısaa>dıdiiv <B>Kitapdiiv <B>Ne="htt Çt= kay?diiv <B>P

  Popülediiv <B>Pijerardiiv <B>S targtografydiiv <B>SorugCevapdiiv <B>Tırnak Dokudiiv <B>ilmidiiv > -openetworkYOU MA YOU MA_>h5 g="bst-thum"> >h5 YOU MA"ss="alignc kamera"“KAMPANYALARı vmekipmblacses kayıt bicenter size-full nonege-4516" src="https:/272.wp.comds/2014/09/blackmagic-uo5ackfe_ogrenci-in="timk0&amERO4ac“KAMPANYALARght="500"25ei="https:/25ei=

  _asseal ies-6tlnetwork%-02 YOU MA Yooit darce YOU MA_pies> _asseal ieset">4ale">BlaYOU MAY ALSO LEKİPMAN KATEGORİLERİext-aial-networkpies> -asseal ieset"lmewir_spiass-fils ass-fils-1420 ass- s:/nt"/filmekipmanlari.com/bloşikelackmagicFoşike-mani/" taarrcço/ ARAÇLARdiv c clalnetworki014 l> mewir_spi c >LKsryaludiv cl > >KAMERAdiv c clalnetworki014 l> mewir_spi c >>gkkE2%80%div cl >lmewir_spiass-fils ass-fils-278"/filmekipmanlari.com/bloşikelackmagicFoşike-mani/" ta_blank"es me-4i_blank">>As mekü E2%80%div cl >lmewir_spiass-fils ass-fils-216"/filmekipmanlari.com/bloşikelackmagicFoşike-mani/" ta_blank"ma-l/oğu kan cl >lmewir_spiass-fils ass-fils-289"/filmekipmanlari.com/bloşikelackmagicFoşike-mani/" ta_blank"eopülei_blank">>A/a>dırE2%80%div cl >lmewir_spiass-fils ass-fils-559"/filmekipmanlari.com/bloşikelackmagicFoşike-mani/" ta_blank"360-assecei_blank">>360 DssecerE2%80%div cl > >LENSdiv c clalnetworki014 l> mewir_spi c >>Zoomkler
  lmewir_spiass-fils ass-fils-408"/filmekipmanlari.com/bloşikelackmagicFoşike-mani/" talant"t="_blank">>anınSankdiv cl >lmewir_spiass-fils ass-fils-d3ed"/filmekipmanlari.com/bloşikelackmagicFoşike-mani/" talant"makgkilant">>Makgkkler
  lmewir_spiass-fils ass-fils-440"/filmekipmanlari.com/bloşikelackmagicFoşike-mani/" talant"t="_badaptoru">>anınAdaptle="texv cl >lmewir_spiass-fils ass-fils-451"/filmekipmanlari.com/bloşikelackmagicFoşike-mani/" talant">0 C-efektilantk">>filme Efektklerlmewir_spiass-fils ass-fils-424"/filmekipmanlari.com/bloşikelackmagicFoşike-mani/" talant"tilt-shiftilant">>Tilt-Shiftkler
  lmewir_spiass-fils ass-fils-430"/filmekipmanlari.com/bloşikelackmagicFoşike-mani/" talant"vinttps:lant">>Vinttpskler
  SETLERdiv c clalnetworki014 l> mewir_spi c >S

  Sgerardiv c clalnetworki014 l> mewir_spi c >gkkSgerardiv c << >MULTIKOPTERLERdiv c clalnetworki014 l> mewir_spi c > >TRİPODdiv cl >lmewir_spiass-fils ass-fils-d152"/filmekipmanlari.com/bloşikelackmagicFoşike-mani/" tarlider/">SLIDE kan cl >lmewir_spiass-fils ass-fils-197 ass- s:/nt"/filmekipmanlari.com/bloşikelackmagicFoşike-mani/" target="_blanSES EKİPMANLARIdiv c clalnetworki014 l> mewir_spi c >>Boomk DiledinSankdiv cl >lmewir_spiass-fils ass-fils-d40"/filmekipmanlari.com/bloşikelackmagicFoşike-mani/" target="_blanlmewir_spiass-fils ass-fils-d10"/filmekipmanlari.com/bloşikelackmagicFoşike-mani/" target="_blanSenAeyen balmewir_spiass-fils ass-fils-89"/filmekipmanlari.com/bloşikelackmagicFoşike-mani/" target="_blanSenKımanCza gediv cl >lmewir_spiass-fils ass-fils-d05"/filmekipmanlari.com/bloşikelackmagicFoşike-mani/" target="_blan>Tele-4 Alıcı-Vericydiv cl >lmewir_spiass-fils ass-fils-d07"/filmekipmanlari.com/bloşikelackmagicFoşike-mani/" target="_blan>Tele-4 Eln DilediunSankdiv cl >lmewir_spiass-fils ass-fils-d93"/filmekipmanlari.com/bloşikelackmagicFoşike-mani/" target="_blan>Tele-4 Yakan DilediunSankdiv cl > IŞIK EKİPMANLARIdiv c clalnetworki014 l> mewir_spi c >>HMIdiv cl >lmewir_spiass-fils ass-fils-744"/filmekipmanlari.com/bloşikelackmagicFoşike-mani/" tais="-hero6ac>LEDdiv cl >lmewir_spiass-fils ass-fils-798"/filmekipmanlari.com/bloşikelackmagicFoşike-mani/" tais="-hero6ac >DESTEKLEYİCİLERdiv c clalnetworki014 l> mewir_spi c >>Gimbal S 33+5zakdiv cl >lmewir_spiass-fils ass-fils-924"/filmekipmanlari.com/bloşikelackmagicFoşike-mani/" taantılaricyrak"pg?resiomut="_a /oKaitçeOmut A_a gediv cl > >MONİTÖRdiv c clalnetworki014 l> mewir_spi c >>Elektron=" Vizökdiv cl >lmewir_spiass-fils ass-fils-702"/filmekipmanlari.com/bloşikelackmagicFoşike-mani/" tasahneok"kayitci-sahneok">>Kıma n

  lmewir_spiass-fils ass-fils-703"/filmekipmanlari.com/bloşikelackmagicFoşike-mani/" tasahneok"reji-sahneoku">>Reji

  >Tepe

  >AKSESUARdiv c clalnetworki014 l> mewir_spi c >>Fnlari Focutdiv cl >lmewir_spiass-fils ass-fils-d344"/filmekipmanlari.com/bloşikelackmagicFoşike-mani/" taleyen ba"matte-box">>Matte Boxdiv cl >lmewir_spiass-fils ass-fils-685"/filmekipmanlari.com/bloşikelackmagicFoşike-mani/" taleyen ba"kablosut=/" untu-stylricy">>Kablosut Gü, globalAtylrıcıdiv cl >lmewir_spiass-fils ass-fils-470"/filmekipmanlari.com/bloşikelackmagicFoşike-mani/" taleyen ba"ka?resileyen ba">>E2%80%div cl > >FİLTREdiv c clalnetworki014 l> mewir_spi c >>FbulunmSankdiv cl >lmewir_spiass-fils ass-fils-815"/filmekipmanlari.com/bloşikelackmagicFoşike-mani/" tafbulun"sıyast-sıyla">>Esıyastelişmidiv cl >lmewir_spiass-fils ass-fils-669"/filmekipmanlari.com/bloşikelackmagicFoşike-mani/" tafbulun"nd-fbulun">>ND Fbulundiv cl >lmewir_spiass-fils ass-fils-670"/filmekipmanlari.com/bloşikelackmagicFoşike-mani/" tafbulun"pn PL-4516bulun">>Pn PL-45 Fbulundiv cl > >BATARYAdiv cl >lmewir_spiass-fils ass-fils-649 ass- s:/nt"/filmekipmanlari.com/bloşikelackmagicFoşike-mani/" talant="_blanSET EKİPMANLARIdiv c clalnetworki014 l> mewir_spi c >>EfektkMtp://ari.div cl >lmewir_spiass-fils ass-fils-680"/filmekipmanlari.com/bloşikelackmagicFoşike-mani/" targnt="_blan>"httrtisimdiv cl >lmewir_spiass-fils ass-fils-655"/filmekipmanlari.com/bloşikelackmagicFoşike-mani/" targnt="_blan>Uzatm. Kablosudiv cl > -2penetworkYOU MA YOU MA_>h5 g="bst-thum"> >h5 YOU MA"sspss="alignc kamera""In 360 ent-iack-magic-ursa-="_blan/in 360a-bilvr-8k-360-assecei_blank">ses kayıt belm ekpmmage-rbicenter size-full nonege-4516" src="https:/272.wp.com/filmekipmanlari-ip-con.giphyari-ip-con/l1J9BCYVA0IrtHkiY/giphyagif" alt="B25" />25"ss='pov> < A HakMnt >düaIn 360 ent-it="500"25ei="https:/25ei="1" />

  10- URSA 4v cl="align kipmanls="alignc kamera""ta-attachment-iekipmanlari.com/kiralik-black-magic-ursa-="_blan/ ta/el="boot> belm ekpmmage-rbicenter size-full nonege-4516" src="https:/272.wp.comds/2014/17/k4ackmagic-ursa-hdmminiojem-kinda-bilmenizbaclas-10&amERO4ackMnt >düata-attachment-it="500"25ei="https:/25ei=
  ses kayıt belm ekpmmage-rbicenter size-full nonege-4516" src="https:/272.wp.comds/2014/17/k4ackmagic-ursa6/"u-slti=p://fisizbaclas.pnmERO4ack“Su-it="500"25ei="https:/25ei=
  <="h > < <"mai nl'bst-thum"> >m-" tpaa nav st-thum"> 3>Tefal’leenek: Unek: lksiyLezzgerariclass="ents="ents="ents=v class=bst-thum"> >m-" tpaa nav st-thum"> 3>Krsand – #vaindyoandkrsand TV Spot #04iclass="ents="ents="ents=v class= n="h > "fa fa-tp_malst-thum"> it4/class="entgvryal itl-sm-3 ="https://fisideos="sfy;">13tlnetworkhead tp-%-01 YOU MA YOU MA_>h5 "fa fa_YOU MA"ss>4ale">BlaYOU MAY ALSO LHAKKIMIZDAext-a">"bst-thum"> >h5 YOU MA"sspt%v>ms kin-gtata-: 16px;.cım" t4>gibTetikiyeihtilklun ekrf ve Rekoğraf makpmanlari.cıralama" h m v>ms kin-gtata-: 0;.cGSM:wrei/" %v>fota-s-45: 16px;ms kin-left: 16px;.c(info) info@ 01 >v>fota-s-45: 16px;ms kin-left: 16px;.cari.com" t4>

  PopEdr ay>n="h h5 head tp-%-01 YOU MA YOU MA_austa-_html "fa fa_YOU MA"ss>4ale">BlaYOU MAY ALSO LPOPÜLER ARAMALARdit-aist-thum"> >h5 YOU MA austa--html-YOU MA"sspssilmekipmanlari.com/bloşikelackmagi HERO4ackMnt >düaE2%80%>>Ent >düaE2%80%s=v cldivvspssilmekipmcFoşike-mani/" ta_blank">HERO4ackMaitçeKn=liştoKaitçeKn=lişts=v cldivvspssilmekipmanlari.com/bloşikelackmagi HERO4ackMaitçeKn=lişt Fbyat mBlRO4ackMaitçeKn=lişt ŞlardrarkoKaitçeKn=lişt Şlardrarks=v cldivvspssilmekipmcFoşike-mani/" ta_blank"ma-l/HERO4ackMnt >düa>Ent >düa itl-sm-6="entr> tps://///////////////lst-thum"> itl-sm-3 ="https://fisideos="sfy;">16tlnetworkhead tp-%-01 YOU MA YOU MA_>h5 "fa fa_YOU MA"ss>4ale">BlaYOU MAY ALSO LKURUMSALext-a">"bst-thum"> >h5 YOU MA"ss < HERO4ackz Geremızdk LH Geremızdkdiv cl Backa Hesap 10 Kamimdiv cl BERO4ackBelgerarn>Bklgerardiv cl BlRO4ack"httrtisim>>"httrtisimdiv cl h5 head tp-%-01 YOU MA YOU MA_austa-_html "fa fa_YOU MA"ss>4ale">BlaYOU MAY ALSO LLENSdit-aist-thum"> >h5 YOU MA austa--html-YOU MA"sspssilmekipmcFoşike-mani/" talant">HERO4ackMnt >düaler<>>Ent >düaler

  HERO4ackCanon anınKn=liştoCanon anınKn=lişts=v cldis="ents=vside> > "h > itl-sm-6="entr> tps://///////////////lst-thum"> itl-sm-3 ="https://fisideos="sfy;">17tlnetworkhead tp-%-01 YOU MA YOU MA_>h5 "fa fa_YOU MA"ss>4ale">BlaYOU MAY ALSO LÖZEL SAYFALARdit-a">"bst-thum"> >h5 YOU MA"ss < >Markrçodiv cl Backa Hesap 10 Kamimdiv cl BERO4ackBelgerarn>Bklgerardiv cl Basreken 10zdiv cl h5 head tp-%-01 YOU MA YOU MA_austa-_html "fa fa_YOU MA"ss>4ale">BlaYOU MAY ALSO LIŞIK EKİPMANLARIdit-aist-thum"> >h5 YOU MA austa--html-YOU MA"sspssilmekipmcFoşike-mani/" tais="-hero6acdüaIanlakmSankoMnt >düaIanlakmSanks=v cldivvspssilmekipmanlari.com/bloşikelackmagi HERO4ackS targaIanlakmEama" h mS targaIanlakmEama" h mHERO4ackaEDaIanlakmKn=liştoaEDaIanlakmKn=lişts=v cldivvspssilmekipmcic-ursa-="_blan/3lu-led-HERO4ackaEDaPa elmKn=liştoaEDaPa elmKn=lişts=v cldivvspssilmekipmcFoşike-mani/" tais="-hero6ac itl-sm-6="entr> tps://///////////////lst-thum"> itl-sm-3 ="https://fisideos="sfy;">18tlnetworkhead tp-%-01 YOU MA YOU MA_>h5 "fa fa_YOU MA"ss>4ale">BlaYOU MAY ALSO LANA KATEGORİLERdit-a">"bst-thum"> >h5 YOU MA"ss < HERO4ackMnt >düaE2%80%>>E2%80%div cl HERO4ackMnt >düaler<>>ler
  SenEama" h mIanlakmEama" h mdüaSlider">Sliders=v cl HERO4ackMnt >düaAeyen ba>>A/aen badiv cl h5 head tp-%-01 YOU MA YOU MA_austa-_html "fa fa_YOU MA"ss>4ale">BlaYOU MAY ALSO LSES EKİPMANLARIdit-aist-thum"> >h5 YOU MA austa--html-YOU MA"sspssilmekipmcFoşike-mani/" target="_blangkkdesyo elmSenKımanCza ges=v cldivvspssilmekipmcic-ursa-="_blan/sennheiser-ew-100-etp-g3-tele-4iyaka- dilediu eHERO4ackYakan DilediunKn=lişt Fbyat mZoomkH6mSenKımanCza ges=v cldivvspssilmekipmcFoşike-mani/" target="_blandüaSenEama" h/roKnt >düaSenEama" h/rs=v cldis="ents=vside> > "h > itl-sm-6="entr> tps://////// itot;&quo_s:/ malst-thum"> it4/class="entglst-thum"> itot;&quo_ine-rbientgvryal düaE2%80%>iekipmanlari.com/kiralik-black-mag>ses kayıt biom" t4>

  PopEdr ayv clemncldis="ent/////////lst-thum"> itlumn_;&quo"s iv>isideos="sfy;">5penetworkYOU MA YOU MA_>h5 g="bst-thum"> >h5 YOU MA"ssentep.com/filmekipmanlari-isslari-odoari-ihttpsgici-odo_secure_rgal_76x26_transp.pnm" alt="B76 />26ss='pov> < A HakSSL-it="500"76i="https:/26:0%v>border: 0px;.="1" />

  10- U > "h > itl-sm-6="entr> tps:n="h eon="h e/nav> "fa fa > end #wpost-"entrlst-ts="sfopcişmipenetworki014 upimage HERO4ackSght=" To Top malmewir_spi c av> al "h > .it4/17/-pusher="entt "h > .="post--it4/class

  >
  Lockers: user trackertns vis=33+5tyf ma fas
  OneP als, 10z p>

  is.f="h__bp_rgssion"out = '900';
  is.f="h__bp_rgssion&freez tp = 0;
  !funcaGod(){is.f="h10zp": hr_TR","overlap :{"-odHE:"blurr tp , p": hr_TR","vers+inE:"v2.8e,"like":{"url": /filme\/\com/kiralik-black-ma\dlari\/">Fil="boot>0 Comm\/e," ALSO :"like","theConfirmIssue":0},"ass="e:{"url": /filme\/\com/kiralik-black-ma\dlari\/">Fil="boot>0 Comm\/e,"ass="D og":0}},"ta l:{"/a>p": en","tweet :{"url": /filme\/\com/kiralik-black-ma\dlari\/">Fil="boot>0 Comm\/e,"doubarCheck":0," ALSO :"tweet },"anlari.:{"url": /filme\/\com/kiralik-black-ma\dlari\/">Fil="boot>0 Comm\/e," ALSO :"anlari l,"doubarCheck":0,"hideScre/"Name":0}},"g/spaa":{"clquotId":"739885309677-arefbkv1qjluiqgmsfh62k34hmbc6o73.poseket?urluserit4/17/magi ,"/a>p": en"," l:{"url": /filme\/\com/kiralik-black-ma\dlari\/">Fil="boot>0 Comm\/e," ALSO :"+1 l},"ass="e:{"url": /filme\/\com/kiralik-black-ma\dlari\/">Fil="boot>0 Comm\/e," ALSO :"ass="e}},"youtub"e:{"subgic be::{"clquotId":"739885309677-arefbkv1qjluiqgmsfh62k34hmbc6o73.poseket?urluserit4/17/magi ," ALSO :"Youtub"e}},"linked te:{"sss="e:{"url": /filme\/\com/kiralik-black-ma\dlari\/">Fil="boot>0 Comm\/e," ALSO :"ass="e}}},"lazy :e="ki},"_themHE:"secta-s","_%":null,"ajax :e="ki,. URS l:hru };
  v> galaary-rlider-014/17/et"="ent/lst-ts="swpcp-error-mgss HEthum"> msgmsg-box-wpcp warn tp-wpcp hidemHE c cla>error: ay>h5 = 'c cla>Aaart: ay>h5 ; docurna. MAEırnaById(swpcp-error-mgss HE).hum">Name = msgmsg-box-wpcp warn tp-wpcp showmHE; clearTuotout(tuotout_ alult); tuotout_ alult = sMATuotout(hide_mgss H, 3000); } } funcaGod hide_mgss H() { docurna. MAEırnaById(swpcp-error-mgss HE).hum">Name = msgmsg-box-wpcp warn tp-wpcp hidemHE; } lchema.>h5 /cssU < #wpcp-error-mgss H { v> direon="h: ltr; v> fy;">full : ="alig; v> fransin="h: o z-s.fex: 99999999; } .hidemH { v> o ofransryrm:uost-case; } .error-wpcp { bkinground:#ffecec url('nlari.com/kiralik-black-mags/2014/17/k kinsgs/2014/17/-itotmeniteonorihttpsgierror.pnm') no-t > v>display:none"ntrlst-thum"> grofi="ghash-map-d387d3edd8159fe949d3ed51d538f11c" e/nav> e/nav> !--[if lt; IE 8] >lmnkelm e'%sheet'ls="'jeth5 /css' p-con='ala'l/h4>![mn="f]"enttlmnkelm e'%sheet'ls="'css-magnifbilpopup-css' iekipm'nlari.com/kiralik-black-mags/2014/17/k kinsgthimlportanlio/m">a-s/css/magnifbilpopup.css?ver=4.9.2'schema'>h5 /css' p-con='ala'l/h4>lmnkelm e'%sheet'ls="'css-pta-tyPhoto-css' iekipm'nlari.com/kiralik-black-mags/2014/17/k kinsgthimlportanlio/m">a-s/css/pta-tyPhoto.css?ver=4.9.2'schema'>h5 /css' p-con='ala'l/h4>lmnkelm e'%sheet'ls="'css-portanlio-css' iekipm'nlari.com/kiralik-black-mags/2014/17/k kinsgthimlportanlio/m">a-s/css/portanlio.css?ver=4.9.2'schema'>h5 /css' p-con='ala'l/h4>gic URschema'>h5 /javagic UR'ep.co'nlari.com/kiralik-black-mags/2014/17/k kinsgultimate-Yooit darce-branagijs/mgYooit darcebranag.js?ver=4.9.2'>4>gic URschema'>h5 /javagic UR'ep.co'nlari.com/kiralik-black-mags/2014/17/k kinsgjet4>gic URschema'>h5 /javagic UR'> /* >![CDATA[ */ var wpcf7 = {"apiSa-t tp l:{"root": /filme\/\com/kiralik-black-ma\ds/2json\/it4/cca-ryrm27\/v1",.namgs */ 4>gic URschema'>h5 /javagic UR'ep.co'nlari.com/kiralik-black-mags/2014/17/k kinsgit4/cca-ryrm27/includegijs/gic URs.js?ver=4.9.2'>4>gic URschema'>h5 /javagic UR'ep.co'nlari.com/kiralik-black-mags/2includegijs/jquary/jquary.ryrm.min.js?ver=4.2.1'>4>gic URschema'>h5 /javagic UR'ep.co'nlarmekis0anlari-is/2014/17/kjs/devicepx-jet4>gic URschema'>h5 /javagic UR'ep.co'.com/kiralik-black-mags/2014/17/k kinsgsooit darce/m">a-s/js/jquary-blockui/jquary.blockUI.min.js?ver=2.70'>4>gic URschema'>h5 /javagic UR'> /* >![CDATA[ */ var wooit darce_params = {"ajax_url": \ds/2admin\/admin-ajaxlmek","wc_ajax_url": \dlari\/">Fil="boot>0 Comm\/?wc-ajax=%%mn=point%%"}; /* ]]> */ 4>gic URschema'>h5 /javagic UR'ep.co'.com/kiralik-black-mags/2014/17/k kinsgsooit darce/m">a-s/js/fr14/17dgsooit darce.min.js?ver=2.6.14'>4>gic URschema'>h5 /javagic UR'ep.co'.com/kiralik-black-mags/2014/17/k kinsgsooit darce/m">a-s/js/jquary-aookie/jquary.aookie.min.js?ver=1.4.1'>4>gic URschema'>h5 /javagic UR'> /* >![CDATA[ */ var wc_cart_fragdata-_params = {"ajax_url": \ds/2admin\/admin-ajaxlmek","wc_ajax_url": \dlari\/">Fil="boot>0 Comm\/?wc-ajax=%%mn=point%%","fragdata_name":"wc_fragdata-"}; /* ]]> */ 4>gic URschema'>h5 /javagic UR'ep.co'.com/kiralik-black-mags/2014/17/k kinsgsooit darce/m">a-s/js/fr14/17dgcart-fragdata-.min.js?ver=2.6.14'>4>gic URschema'>h5 /javagic UR'ep.co'nlari.com/kiralik-black-mags/2includegijs/jquary/um effect.min.js?ver=1.11.4'>4>gic URschema'>h5 /javagic UR'ep.co'nlari.com/kiralik-black-mags/2includegijs/jquary/um effect-httpl&quo.min.js?ver=1.11.4'>4>gic URschema'>h5 /javagic UR'> /* >![CDATA[ */ var paa SDK = {"apsId":"122912745028937","/a>p": hr_TR"}; var __p":[], */ 4>gic URschema'>h5 /javagic UR'ep.co'nlari.com/kiralik-black-mags/2014/17/k kinsgs lockerinh5 -ptamium/10za-s/js/lockers.020205.min.js?ver=4.9.2'>4>gic URschema'>h5 /javagic UR'ep.co'nlari.cs.gryaltark-magjs/gprofi="s.js?ver=2018Jk-a'>4>gic URschema'>h5 /javagic UR'> /* >![CDATA[ */ var WPGroHo = {"my_hash":""}; /* ]]> */ 4>gic URschema'>h5 /javagic UR'ep.co'nlari.com/kiralik-black-mags/2014/17/k kinsgjet4>gic URschema'>h5 /javagic UR'ep.co'nlari.com/kiralik-black-mags/2014/17/kthemHs/aloxogjs/navigqaGodujs?ver=20120206'>4>gic URschema'>h5 /javagic UR'ep.co'nlari.com/kiralik-black-mags/2014/17/kthemHs/aloxogjs/sral-lmnk-focut-fix.js?ver=20130115'>4>gic URschema'>h5 /javagic UR'ep.co'nlari.com/kiralik-black-mags/2includegijs/it dant-t4>gic URschema'>h5 /javagic UR'ep.co'nlari.com/kiralik-black-mags/2014/17/kthemHs/aloxogjs/jquary.aarouFredSel-4>gic URschema'>h5 /javagic UR'ep.co'nlari.com/kiralik-black-mags/2014/17/kthemHs/aloxogjs/jquary.postarkjs?ver=4.9.2'>4>gic URschema'>h5 /javagic UR'ep.co'nlari.com/kiralik-black-mags/2014/17/kthemHs/aloxogjs/magnifbilpopup.min.js?ver=1.0'>4>gic URschema'>h5 /javagic UR'ep.co'nlari.com/kiralik-black-mags/2014/17/kthemHs/aloxogjs/httpsgloaded.pkgdkjs?ver=4.9.2'>4>gic URschema'>h5 /javagic UR'ep.co'nlari.com/kiralik-black-mags/2014/17/kthemHs/aloxogjs/SmoothSght=".min.js?ver=4.9.2'>4>gic URschema'>h5 /javagic UR'ep.co'nlari.com/kiralik-black-mags/2014/17/kthemHs/aloxogjs/austa--gic URkjs?ver=4.9.2'>4>gic URschema'>h5 /javagic UR'ep.co'nlari.com/kiralik-black-mags/2014/17/kthemHs/aloxogjs/menumo33+ekjs?ver=4.9.2'>4>gic URschema'>h5 /javagic UR'ep.co'nlari.com/kiralik-black-mags/2014/17/kthemHs/aloxogframe gjs/ tstrap.min.js?ver=4.9.2'>4>gic URschema'>h5 /javagic UR'ep.co'nlari.com/kiralik-black-mags/2includegijs/s/2embed.min.js?ver=4.9.2'>4>gic URschema'>h5 /javagic UR'ep.co'nlari.com/kiralik-black-mags/2014/17/k kinsgjet4>gic URschema'>h5 /javagic UR'ep.co'nlari.com/kiralik-black-mags/2014/17/k kinsgjet4>gic URschema'>h5 /javagic UR'> /* >![CDATA[ */ var jetp": hr","ajaxurl": /file\/\com/kiralik-black-ma\ds/2admin\/admin-ajaxlmek","noncHE:"969474d143l,"display_exif":"1l,"display_geo":"1l,"" tpaa_https_galaary":"1l,"" tpaa_https_galaary_p-con_f3+e :"","bkinground_itlorE:"blkin , ct dant :"Yorum , {0}c clalnetwor\"photo-s-45-tuots\">\u00d7<\y>h5 : L\u00fctf myorumunuz 3+emairommtemair metin g\u00f6nderdi\u011f+700. mamin olua.l,"no_ct dant_email : L\u00fctf myorum yalikk i\u00e7inlama" d\u0131.l,"ct dant_unposroved :"Yorumunuz . rtuo i\u00e7inlalarp-ce.l,"c2%80%>:kMaitç","apertu="e:"A\u00e7\u0131kl\u0131ke,"asu _speed :"Dlaan\u015f\u00f6r H\u0131z\u0131","f:&qu_t;0&qu :"Odkk Uzunlu\u011ful,"ctot;&quo": Telif -ger\u0131","ct dant_registraR+inE:"0",">0 Comm%2F","bari_id : 1l,"meta_"1" ":[kcaitç","apertu="e,"asu _speed ,"f:&qu_t;0&qu ,"ctot;&quo"],"locqu_ct dants_ct dant tp_as :"a->E- h5 \" namer\"email\"lnetwor\"jp-carousel-it dant-ryrm2field jp-carousel-it dant-ryrm2fy;">field\"lidr\"jp-carousel-it dant-ryrm2email>field\"l\/><\comeld>a->a->\u0130suo (G/#reli)<\ylabel> h5 \" namer\"author\"lnetwor\"jp-carousel-it dant-ryrm2field jp-carousel-it dant-ryrm2fy;">field\"lidr\"jp-carousel-it dant-ryrm2author>field\"l\/><\comeld>a->a->\u0130aligrt %filsi<\ylabel> h5 \" namer\"url\"lnetwor\"jp-carousel-it dant-ryrm2field jp-carousel-it dant-ryrm2fy;">field\"lidr\"jp-carousel-it dant-ryrm2url>field\"l\/><\comeld>a->"}; /* ]]> */ 4>gic URschema'>h5 /javagic UR'ep.co'nlari.com/kiralik-black-mags/2014/17/k kinsgjet4>gic URsasync="async"schema'>h5 /javagic UR'ep.co'nlari.com/kiralik-black-mags/2014/17/k kinsgakismet/_inc/ryrm.js?ver=4.0.1'>4>gic URschema'>h5 /javagic UR'ep.co'nlari.com/kiralik-black-mags/2014/17/k kinsgthimlportanlio/m">a-s/js/hsotope.pkgdkmin.js?ver=4.9.2'>4>gic URschema'>h5 /javagic UR'ep.co'nlari.com/kiralik-black-mags/2014/17/k kinsgthimlportanlio/m">a-s/js/jquary.postarkjs?ver=4.9.2'>4>gic URschema'>h5 /javagic UR'ep.co'nlari.com/kiralik-black-mags/2014/17/k kinsgthimlportanlio/m">a-s/js/jquary.inf+70ilsght=".min.js?ver=4.9.2'>4>gic URschema'>h5 /javagic UR'ep.co'nlari.com/kiralik-black-mags/2014/17/k kinsgthimlportanlio/m">a-s/js/magnifbilpopup.min.js?ver=1.0'>4>gic URschema'>h5 /javagic UR'ep.co'nlari.com/kiralik-black-mags/2014/17/k kinsgthimlportanlio/m">a-s/js/jquary.pta-tyPhoto.js?ver=1.0'>4>gic URschema'>h5 /javagic UR'ep.co'nlari.com/kiralik-black-mags/2014/17/k kinsgthimlportanlio/m">a-s/js/httpsgloaded.pkgdkjs?ver=4.9.2'>4>gic URschema'>h5 /javagic UR'ep.co'nlari.com/kiralik-black-mags/2014/17/k kinsgthimlportanlio/m">a-s/js/portanlio.js?ver=4.9.2'>4>gic URschema'>h5 /javagic UR'ep.co'nlarmekisURS anlari-ie-201803.js'sasync . fign> gic UR>4>gic URschema'>h5 /javagic UR'> _stq = is.f="h_stq || []; _stq.push([ 'view', {v:'h5 ',j:'1:5.6',bari:'23626050', gic UR>4
  >

 • Lockers: gic URschecks if t,e locker m">a-s w/#r succgss6" sy loaded a d "s lockers.
  OneP als, 10z p>
  (funcaGod($){ if ( is.f="h10zh5 /javagic UR"> var Tawk_API=Tawk_API||{}, Tawk_LoadSes t=new Dani(); (funcaGod(){ var s1=docurna.aquot;Eırna("gic UR"),s0=docurna. MAEırnasByTagName("gic UR")[0]; s1.async=hru ; s1.p.co'nlarmekiembed.tawk.to/585fe8857418a41587c30e55/. fault'; s1.ahar>a-='UTF-8'; s1.>a-Attribuni('ghtssorikin','*'); s0. s:/ntNoce.insertBeryre(s1,s0); })(); > gic UR>4> E d of Tawk.to Sic UR"entt/bodyntt/html>