Kiralık Fujifilm X-T4 Aynasız Kamera

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 500 ₺ + KDV
3 GÜN: 1200 ₺ + KDV
7 GÜN: 2400 ₺ + KDV

Kiralık Fuji XT4, UHD 4K çözünürlükte 60fps çekim yapan kiralık aynasız fotoğraf makinesi modelidir. Kiralık XT4 ve kiralık kamera hizmeti için bize ulaşın.

Kiralık Fuji XT4, kompakt kasası, gelişmiş video özellikleri, iş akışı ve yardımcı işlevsellik özelliklerini harmanlayan çok yönlü aynasız bir kameradır. Bu özellikleri ile görüntü yönetmenlerinin, fotoğrafçıların ve videographer’ların tüm ihtiyaçlarını karşılayan FUJIFILM X-T4, X-Trans CMOS 4 sensörüne sahiptir.

Kiralık Fuji XT4, APS-C formatı 26.1MP X-Trans CMOS 4 sensörü ile X-T4, 60 fps’de DCI/UHD 4K formatında çekim yapabilmektedir. Ayrıca, Fujifilm X-T4, 240 fps, ISO 160-12800 hassasiyet ve mekanik deklanşör ile 15 fps’ye kadar kesintisiz çekim yapabilmektedir.

Fujifilm X-T4 Kiralık Aynasız Kamera Tanıtım Videosu

Kiralık Fuji XT4 Özellikleri

Fujifilm X-T4 öne çıkan özellikleri arasında; 26.1MP APS-C X-Trans BSI CMOS 4 Sensör, X-Processor 4 Görüntü İşlemcisi, 5-Eksenli Dahili Görüntü Stabilizasyonu ve DCI/UHD 4K’da 60 fps, Full HD’de 240 fps yüksek kare çekim özellikleri bulunmaktadır.

Fujifilm X-T4’ün sensörünün BSI tasarımı daha az gürültü ve daha fazla genel netlik sağlamaktadır. Bunun yanı sıra hızlı performans ve gelişmiş yanıt hızı elde etmek için X-Processor 4 ile eşleştirilir. XT-4’ün sensörünün tasarımı, hızlı ve doğru AF performansı için gelişmiş bir tasarıma sahiptir. X-T4’ün AF sistemi, 425 faz algılama noktalarını bir kontrast algılama sistemiyle birleştiren hibrit bir otomatik odaklama sistemine de olanak tanır. Ayrıca, X-T4, neredeyse tüm takılı lenslerle kamera sarsıntısının görünümünü azaltmak için 6.5 etkili bir sensör kaydırma görüntü sabitleme sistemi içerir.

Sensör ve işlemci yeteneklerinin ötesinde, Fujifilm X-T4, gelişmiş ergonomi ve çekim verimliliği için güncellenmiş bir fiziksel tasarıma sahiptir. Hareket ederken-takip çekimi yaparken; kayda değer pürüzsüzlük için büyük, parlak bir 3.69m noktalı elektronik vizör 100fps yenileme hızına ayarlanabilir. Tersine, arka 3.0″ 1.62m noktalı dokunmatik LCD ekran artık yüksek, farklı açılardan çalışmaya uyacak şekilde değişken açılı bir tasarıma sahiptir.

Fujifilm X-T4, UHS-II bellek kartı yuvaları ile dosya tasarrufu esnekliği sunmaktadır. X-T4, şarj başına yaklaşık 600 fotoğraf çekimini sağlayan güncellenmiş, yüksek kapasiteli NP-W235 bataryayı desteklemektedir. Ayrıca, dahili Wi-Fi ve Bluetooth özellikleri ile kablosuz uzaktan kamera kontrolü ve mobil cihaza görüntü paylaşımı yapabilmektedir.

FilmEkipmanlari.com‘dan kiralayacağınız Fujifilm X-T4 Aynasız Kamera, Fujifilm NP-W235 Batarya ile çalışmaktadır. Fujifilm X-T4 Aynasız fotoğraf makinesi ile 2 adet batarya verilmektedir. 2 Adet, Fujifilm NP-W235 Batarya kiralama ücretine dahildir.