Kiralık Panasonic GH5s Aynasız Kamera

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 500 ₺ + KDV
3 GÜN: 1250 ₺ + KDV
7 GÜN: 2000 ₺ + KDV

Kiralık GH5s, film çekimi için tasarlanmış; MFT mount bir kiralık aynasız fotoğraf makinesi modelidir. Kiralık Panasonic GH5s için bize ulaşabilirsiniz.

Kiralık GH5s, film çekimi ve düşük ışık performansı için optimize edilmiş; MFT mount olarak tasarlanmış bir aynasız fotoğraf makinesi modelidir. Panasonic Lumix DC-GH5s, film yapımcıları, fotoğrafçılar ve tüm içerik üreticilerinin kullanımı için uygundur.

Kiralık GH5s, 10.28MP Dijital Live MOS sensör ile üretilmiştir. Panasonic GH5s, DCI ve UHD 4K video kaydını 60p’ye kadar video çekimi yapabilmektedir. GH5s, ISO 400’de Dual Native ISO teknolojisinin yanı sıra genişletilmiş bir ISO 204.800’e kadar etkileyici düşük ışık performansı sağlamaktadır.

Panasonic Lumix DC-GH5s Kiralık Aynasız Kamera Tanıtım Videosu

Kiralık GH5s Özellikleri

Panasonic GH5s’nin öne çıkan önemli özellikleri arasında şunlar bulunmaktadır. 10.28MP Multi Aspect Ratio MOS Sensör, DCI 4K 60fps ve Full HD 1080/240p Video çekimi yapabilme. Ayrıca, dahili 4:2:2 10-Bit Long GOP ve V-Log L Gamma, HDR Hybrid Log Gamma seçenekleri bulunmaktadır.

Panasonic GH5s, güncellenmiş bir Venüs Motoru ile birleştirilmiş sensör ve işlemci kombinasyonuna sahiptir. Bu özelliğiyle önceki GH serisi kameralara kıyasla 1.3 kat daha az rolling shutter distorsiyonu ile daha yüksek okuma hızları sağlamaktadır.

GH5s, dahili DCI 4K 30p kayıt 4:2:2 10 bit örnekleme ile kullanılabilmektedir. Ayrıca isteğe bağlı bir harici monitöre veya kaydediciye aynı anda çıkış yapmak için tam boyutlu bir HDMI A konektörü kullanılabilir. GH5s’nin sensörünün genişletilmiş hassasiyet aralığı, dynamic range’i etkili bir şekilde artırmak ve post prodüksiyon sırasında renk derecelendirmesinde daha fazla esneklik sağlamak için V-Log L ve Hibrid Log Gama HDR modlarıyla çalışmayı teşvik etmek için de kullanılmıştır.

Video becerisinin yanı sıra, Panasonic GH5s fotoğraf çekimi söz konusu olduğunda da oldukça yeteneklidir. Sensör ve Venus Engine kombinasyonu, tek çekim AF ile 12 fps’lik en yüksek sürekli çekim hızına veya sürekli otomatik odaklama ile 8 fps’ye kadar 14 bit ham dosyaları kaydetmeyi sağlar. Video tarafından ödünç alınan 4K FOTO modları, 60 fps’ye kadar 8 MP fotoğraflar çekmek için de kullanılabilir.

Görüntüleme özelliklerinin ötesinde, GH5S, GH serisinin bilinen profesyonel yapım kalitesini korur. Magnezyum alaşımlı gövde, sert koşullarda çalışmak için tamamen hava sızdırmazdır ve daha kolay dokunma kontrolü için fiziksel kontroller geliştirilmiştir.

FilmEkipmanlari.com‘dan kiralayacağınız Panasonic Lumix DC-GH5S Aynasız Fotoğraf Makinesi, Panasonic DMW-BLF19 Batarya ile çalışmaktadır. Panasonic GH5s Aynasız Kamera ile 2 adet batarya verilmektedir. 2 Adet Panasonic DMW-BLF19 Batarya, kiralama ücretine dahildir.