Kiralık Gimbal Çekimi Seti • Sony a7S2 4K

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 600 ₺

Kiralık Gimbal Çekimi Seti, gimbal çekimleri için temel film ekipmanları ile hazırlanmış ekonomik bir settir. Kiralık Gimbal, ekipmanları için bize ulaşabilirsiniz.

Gimbal Çekimi, için gerekli temel tüm film ekipmanları bu mini çekim setinde bir araya getirilmiştir. Bu set tek 4K kamera ile çekim için oluşturulmuş bir gimbal çekim setidir. Temel kiralık film ekipmanları olan kamera, lens gibi çekim ekipmanlarının yanı sıra gimbal ve tripod da set içerisinde yer almaktadır. Bu ekonomik set, gimbal çekimleri için otomatik netlik yapan bir lens ile oluşturulmuştur.

Gimbal Çekimi, yapmak amacıyla oluşturulan bu film ekipman listesi tamamen esnektir. Kullandığınız gimbal çekim teknikleri doğrultusunda bu sete yeni film ekipmanları ve aksesuarlar ekleyebilirsiniz.

Gimbal Çekimi Film Ekipman Listesi

Not: Lütfen aşağıdaki açıklama, kutucuk bölümünden setin içerisinde bulunan gimbal çekim seti içeriğindeki batarya veya pil durumunu kontrol ediniz.

  • FilmEkipmanlari.com’dan kiralayacağınız Sony a7S II Aynasız Kamera, Sony NP-FW50 Batarya ile çalışmaktadır. Sony a7S II Aynasız fotoğraf makinesi ile 2 adet batarya verilmektedir. 2 Adet, Sony NP-FW50 Batarya kiralama ücretine dahildir.

  • Kiralık Kamera İstanbul‘dan kiralayacağınız Zhiyun Weebill-S Kamera Gimbal, Zhiyun-Tech 18650 Batarya ile çalışmaktadır. Zhiyun Weebill-S El Gimbal ile 2 adet batarya verilmektedir. 2 Adet, Zhiyun-Tech 18650 Batarya kiralama ücretine dahildir.