Basında Biz

[title title=”Basında Biz” textcolor=”#333333″ size=”h2″ style=”style-03″ line_width=”wide”]

filmekipmanları.com Ocak 2011’de açıldı.
Açıldığı günden bugüne alışıla gelmişin dışında bir film ekipmanları kiralama konsepti yaratan ve güncel bir çeşitlilik sunan filmekipmanları.com, Türkiye’deki ilk butik film ve fotoğraf ekipmanları kiralama şirketi olarak film ve fotoğraf ekipmanı kiralama kavramına farklı bir bakış açısı getirdi.
2012 yılının başlarından itibaren ekipman parkını tüm dünyadaki teknolojik gelişmeleri takip ederek; kullanıcıları için en güncel ve etkin ekipmanları seçerek kullanımlarına sundu. Film ve fotoğraf ekipmanı kiralamasına getirdiği yeni anlayış ile öncelikli olarak bağımsız sinemacılara, öğrenci ve akademisyenlere, video içeriği üreten şirketlere ve kurumsal büyük şirketlere hizmet vermeye başladı. Anlayış farkının temeli şirket kurucularının ve çalışanlarının sinemacı olması olmasına dayanmaktadır.
Editoryal içeriğinin yanı sıra aralarında uluslararası görüntü, ses ve aydınlatma teknolojisine sektörüne öncülük eden lider markaların da bulunduğu 50’nin üzerinde markanın son model ekipmanları yer alıyor.
Editörlüğünü filmekipmanları.com içerik ve tasarım ekibinin üstlendiği site, kameradan ses kayıt cihazlarına, ışık ekipmanlarından, aksesuarlara kadar, bir film ve fotoğraf setini oluşturabilecek tüm kategorileri, kolay ve anlaşılabilinir bir tasarımda sunuyor.
Türkiye’nin en popüler film ekipmanları kiralama sitesi filmekipmanları.com, hizmet anlayışıyla, kullanıcılarının sadece filmlerinin yapımına odaklanmasını hedefliyor.

[kkstarratings]