SES EKİPMANLARI

Kiralık Ses Ekipmanları

Kiralık Ses Ekipmanları, kategorisinde ses ekipmanı kiralama konusunda boom mikrofon ve yaka mikrofonu gibi stüdyo ekipmanlarını bulabilirsiniz.

Mikrofon kiralama, en çok yapılan ses ekipmanı kiralama işlemlerinden biridir. Ses Ekipmanları kategorimizde kablosuz mikrofon kiralama için birçok seçenek sunmaktayız. Bu seçeneklerin başında; dizi mikrofonu da olan boom kiralama ve yaka mikrofonu kiralama hizmetleri oldukça ilgi görmektedir.

Kiralık Ses Kayıt Cihazı yine bir çok farklı çekimde kullanılan olmazsa olmaz kiralık ses ekipmanları arasındadır. Bu ses ekipmanları arasında kısa film ses kayıt cihazı olarak da kullanılan birçok marka ve model ses cihaz ekipmanı bulunmaktadır. Ses kayıt cihazı kiralama çalışmalarında, profesyonel film, müzik ve video çalışmaları için geliştirilmiş ZOOM H6 Kiralama en çok gerçekleştirdiğimiz hizmetlerden biridir.

Kiralık Boom Mikrofon, ses ekipmanı kiralama kategorimizde yine birçok marka ve model seçeneği ile verdiğimiz ses ekipmanı kiralama hizmetleri arasındadır. Kullanıcılarımıza boom mikrofon önerisi olarak da oldukça geniş bir yelpazede en son teknoloji marka ve modelleri sunmaktayız. Boom kiralama işlemlerinde bizim sunduğumuz seçenekler arasında hem işlevsellik hem de ekonomik olması açısından boom mikrofon seti seçenekleri ön plana çıkmaktadır.

Filmlerde kullanılan mikrofonlar, yalnızca boom mikrofonlar değildir. Birçok film ve video çekiminde kiralık yaka mikrofonu, farklı kullanım seçenekleri ile kullanılmaktadır. Kablosuz mikrofon kiralama bu seçenekler arasında en çok tercih edilen kiralık ses ekipmanı arasındadır. Profesyonel yaka mikrofonu kiralama, ses ekipmanı kiralama işlemleri içerisinde sık tercih edilen hizmetlerden biridir. Yaka mikrofonu kiralama, hizmetinde dikkat edilmesi gereken önemli bir ayrıntı kiralık mikrofon kapsülünün teknik özellikleridir.

Kiralık Ses Ekipmanları, ayrıca dslr mikrofon, boom mikrofon seti, kablolu mikrofon, ses aksesuarları, ses kayıt cihazı, telsiz alıcı-verici, telsiz el mikrofonu seti ve telsiz yaka mikrofonu seti olarak sıralanabilinir.

Showing all 31 results