Kiralık Sennheiser EW 112P G4 Telsiz Yaka Mikrofonu

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 500 ₺ + KDV
3 GÜN: 1200 ₺ + KDV
7 GÜN: 2250 ₺ + KDV

Kiralık Yaka Mikrofonu, Sennheiser EW 112P G4 çekimlerde sık kullanılan Kiralık Yaka Mikrofonu özelliğini taşır. Yaka Mikrofonu Kiralama için bize ulaşın.

Kiralık Yaka Mikrofonu, Sennheiser EW 112P G4 kiralık telsiz yaka mikrofonu sistemi, birçok alanda sıklıkla kullanılan yayın kalitesi ses kombinasyonuna sahip, bir ses ekipmanıdır. Sennheiser Yaka Mikrofonu, film yapımlarında, video çalışmalarında, belgesel projelerinde, dijital içeriklerde ve özellikle röportaj çekimlerinde röportaj mikrofonu olarak kullanılmaktadır.

Kiralık Yaka Mikrofonu, içeriğinde bir adet alıcı, bir adet verici bulunmaktadır. Bu ekipmanların yanı sıra lavalier mikrofon, kamera ya da ses kayıt cihazı bağlantılarını yapabilmek için XLR – 3.5mm jack kablosu bulunmaktadır. Ayrıca bu ekipmanları güvenli bir biçimde taşıyabileceğiniz bir adet hard case çanta ile teslim edilmektedir.

Sennheiser Evolution Wireless G4 Tanıtım Filmi

Sennheiser EW 112P G4 Telsiz Yaka Mikrofonu İnceleme

Kiralık Yaka Mikrofonu İstanbul

Sennheiser Yaka Mikrofonu Seti, sette kaçınılmaz olarak ortaya çıkan telsiz çalışma zorluklarını uyarlamak ve karşılamak için araçlar sunmaktadır. Frekans tarama işlevi bulunduğunuz yerde otomatik olarak en temiz frekansı arar, vericideki ayarlanabilir giriş hassasiyeti, yükselen seslerden sessiz konuşmaya ve hatta hat (line) düzeyinde sese kadar değişen mikrofon seviyelerini barındırır.

Telsiz Yaka Mikrofonu Seti, geliştirilmiş ME 2-II çok yönlü yaka mikrofonu, bir adet verici ve bir adet alıcı içerir. Belgesellerden düğün videolarına, kurumsal projelerden ve film çekimlerine kadar uzanan projeler için net ses veren konuşma veya diyalog yakalamak için bir sinema kamerası veya DSLR / Aynasız Kamera bağlantısı kolayca gerçekleştirilir.

Sennheiser EW 112P G4, uzun süreli kullanım için çok uygun olan sağlam, tamamen metal gövdeye sahiptir. Hafif, kompakt gövde vericisinin gizlenmesi kolaydır. Kilitleme aparatı, lavalier mikrofon kritik bir anda ayrılmamasını sağlarken, kullanışlı bir tuş mikrofonunuzu sessize almanızı sağlar.

Yaka Mikrofonu ile birlikte verilen kamera üstü adaptörünü kullanarak; telsiz alıcıyı, fazla ağırlık eklemeden kameranıza kolayca monte edibilirsiniz. Sennheiser EW 112P G4 Yaka Mikrofonu, kabloları alıcıyı herhangi bir DSLR ya da Aynasız Fotoğraf Makinesi, Kamera veya kayıt cihazının 3,5 mm – XLR ses girişine kolayca bağlamanızı sağlar.

Telsiz Verici ve Telsiz Alıcı, ses alım kalitesini, pil durumunu ve ses yüksekliğini gösteren gün ışığında bile okunabilen LED ekranlar ile tasarlanmıştır. Hızlı bir şekilde çalışabilmeniz için, tek bir düğmeye basarak kızılötesi arayüz üzerinden senkronize olurlar.

EW 112P G4, konuşma anlaşılırlığı için tasarlanmış doğal bir ses almanızı sağlayan ME 2-II çok yönlü yaka mikrofonu (lavalier) ile birlikte gelmektedir. Çok yönlü Polar Pattern’i, konuşmacının başı mikrofondan uzaklaşsa dahi sesin tutarlı kalmasını sağlamaktadır.


Kiralık Kamera İstanbul‘dan kiralayacağınız Sennheiser EW 112P G4 Telsiz Yaka Mikrofonu, 4 Adet AA Kalem Pil ile çalışmaktadır. Yaka Mikrofonu cihazının çalışması için gerekli piller kiralama ücretine dahil değildir.