Canlı Yayın Hizmetleri

[title title=”Hizmet Bilgileri” textcolor=”#333333″ style=”style-03″ line_width=”wide”]

Hizmet İçeriği: Sosyal medya platformlarının internet üzerinden canlı yayın desteğini sağlaması ile beraber canlı yayınların kalitesi ve yönetimi (reji) konusunda teknik ihtiyaçlar doğmuştur. Bu teknik ihtiyaçlar doğrultusunda kurumsal ve bireysel canlı yayınlarınız için hizmet sağlamaktayız.
Kısacası bir canlı yayın etkinliğiniz ya da projeniz var, ama teknik olarak bu konuda yetersiz kalıyorsunuz. Canlı yayınlarınız için canlı yayın ekibi ve canlı yayın ekipmanlarını bir hizmet paketi dahilinde alabilirsiniz.

Hizmet Kapsamı: Projenin isteklerine uygun olarak profesyonel, deneyimli canlı yayın ekibi ve profesyonel canlı yayın ekipmanları ile aşağıda belirtilen platformlarda canlı yayın yapılabilmektedir.

CANLI YAYIN YAPILAN SOSYAL MEDYA PLATFORMLARI

  • YouTube
  • Facebook
  • Twitter
  • Vimeo
  • Periscope
  • LiveStream

Ayrıca 360 Derece Canlı Yayın hizmetimizde bulunmaktadır. 360 Derece Canlı Yayınlar, YouTube Canlı Yayın üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Bütçelendirme: Projede çalışacak canlı yayın teknik ekibi ve canlı yayın ekipmanlarının belirlenip; listelenmesi sonucunda çalışacak gün sayısına göre hizmet bütçesi belirlenecektir. İstanbul dışında çekilecek (şehir-dışı) projeler ayrıca bütçelendirilir.

Canlı Yayın Hizmetleri Teklifi: Aşağıdaki formu doldurarak Canlı Yayın Hizmetleri teklifi alabilirsiniz. Lütfen iletişim bilgilerinizi kontrol ediniz.

[kkstarratings]