Kiralık Yaka Mikrofonu | Godox MoveLink II M2 (2 Verici + 1 Alıcı)

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 500 ₺ + KDV
3 GÜN: 1200 ₺ + KDV
7 GÜN: 2250 ₺ + KDV

Godox MoveLink II M2 Kablosuz 2’li Mikrofon Seti; video yapımları, YouTube, vloglar, mobil gazeteciler ve daha birçok içerik üreticisi için yaka mikrofonu kiralama dünyasına kolay ve etkin bir giriş sunar.

Kiralık Yaka Mikrofonu, Godox MoveLink II M2 Kablosuz 2’li Mikrofon Seti; video yapımları, YouTube, vloglar, mobil gazeteciler ve daha birçok içerik üreticisi için yaka mikrofonu kiralama dünyasına kolay ve etkin bir giriş sunar. Sistem, iki ultra kompakt klipsli mikrofon/transmitter, iki lavaliyer mikrofon ile taşınabilir bir çözüm sağlayan iki kanallı bir kamera alıcısı içerir. Bu çözüm, bir konunun sesini 3.5mm giriş jakına sahip bir kamera veya telefona kaydetmenizi sağlar.

Kiralık Yaka Mikrofonu, Godox MoveLink II M2 modelinde bulunan her iki verici de 1 ons (yaklaşık 28.35 gram) altında ağırlığa sahiptir ve dahili bir klips ile yönsüz mikrofon içerir, yani bu sayede onları hızlı ve kolay bir şekilde yakaya veya gömleğe takabilir ve gerçek kablosuz ses deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz. Godox M2, maksimum 100 metre menzile sahip dijital frekans atlama 2.4 GHz bant genişliği sistemini sunar. Daha gizli bir görünüm için, dahil edilen lavaliyer mikrofonları kullanabilir ve mikrofon kablosunu her iki vericinin de 3.5mm giriş portuna takabilirsiniz.

Godox MoveLink II M2 Kablosuz İkili Mikrofon Seti Özellikleri

Kiralık Yaka Mikrofonu Özellikleri

Alıcı, kamera flaş kızağına takılabilen bir kemer klipsi içerir. Çünkü böylece 3.5mm çıkışı, telefonunuz veya kameranızın 3.5mm giriş jakına bağlantı yapmanıza olanak tanır. DSLR ve Aynasız kameralarla kullanılmak üzere bir 3.5mm TRS’den TRS’ye kablo ve uyumlu akıllı telefonlar ve mobil cihazlarla kullanılmak üzere bir 3.5mm TRS’den TRRS’ye kablo içerir. İki kanallı alıcı, aynı anda kamerada iki sunucu bulunan uygulamalara ek bir verici eklemeyi kolaylaştırır.

2.4 GHz spektrumundaki dijital kablosuz frekans atlama teknolojisi, bileşenler arasında 100 metre uzaklıktan yüksek kaliteli ses iletimini sağlar. Frekans atlama teknolojisi, yüksek Bluetooth ve Wi-Fi trafiğiyle karışmaları önleyerek daha kararlı bir sinyal sağlar.

Kiralık Yaka Mikrofonu

Kiralık Yaka Mikrofonu Öne Çıkan Özellikleri

  • Vericideki sessize alma (mute) düğmeleri
  • Alıcıda ayarlanabilir çıkış sesi ve mono ve stereo çıkış modları
  • Alıcıda 8 saat çalışma süresi ve dahili şarj edilebilir pillere sahip vericilerde ise 10 saat çalışma süresi
  • Bileşenlerdeki TFT LCD ekranlar, pil ömrü, sessize alma durumu ve diğer önemli bilgileri gösterir
  • Taşıma ve depolama için dahili şarj kutusu