Kiralık Fujifilm X-T5 Aynasız Kamera

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 750 ₺ + KDV
2 GÜN: 1500 ₺ + KDV
3 GÜN: 1800 ₺ + KDV
7 GÜN: 3000 ₺ + KDV

FUJIFILM X-T5, güçlü bir multimedya aynasız fotoğraf makinesidir. X-T5, 40MP APS-C X-Trans CMOS 5 HR BSI sensörü ile olağanüstü sonuçlar sunar.


FUJIFILM X-T5 Aynasız Kamera Kiralama Paketi

  • FUJIFILM X-T5 Aynasız Kamera
  • SmallRig FUJIFILM X-T5 Koruma Kafesi
  • Taşıma Çantası

Kiralık Fujifilm X-T5, taşınabilirliği ve güçlü multimedya özellikleriyle öne çıkar. Yeni geliştirilen 40MP APS-C X-Trans CMOS 5 HR BSI sensörü sayesinde çarpıcı sonuçlar elde etmenizi sağlar. X-T1’e oranla daha hafif ve boyut olarak benzer olan bu kamera, klasik kadran tabanlı bir düzene sahiptir ve yedi duraklı gövde içi görüntü sabitleme sistemiyle donatılmıştır. Ayrıca, Piksel Kaydırma Çoklu Çekim modu gibi son teknoloji özellikleriyle 160 MP dosyalar oluşturabilir ve elektronik deklanşörüyle 1/180.000 saniyeye kadar aksiyonu dondurabilirsiniz.

Kiralık Fujifilm X-T5, çok yönlü fotoğraf yeteneklerinin yanı sıra, dahili olarak 4:2:2 10 bit renkte 6,2K’ya kadar veya HDMI aracılığıyla 12 bit ProRes RAW ve Blackmagic RAW kaydı yapabilen oldukça yetenekli bir film yapım makinesidir.

Fujifilm X-T5 Aynasız Kamera Özellikleri

Kiralık Fujifilm X-T5 Özellikleri

40MP APS-C X-Trans CMOS 5 HR BSI sensör, yüksek çözünürlüklü görüntüler için mükemmel detay yakalama özelliğine sahiptir: Fujifilm X-T5, kompakt ve hafif yapısıyla işlevselliği en üst düzeye çıkarırken, 40 MP X-Trans 5 HR CMOS sensörü sayesinde görüntü kalitesinde çığır açıyor. Kameranın küçültülmüş boyutları, üst düzey görüntü performansından hiçbir şekilde ödün vermez. X-T5’in gelişmiş görüntü işleme algoritmaları, yerel ISO aralığında olağanüstü detaylarla dolu sonuçlar sunar.

X-T5, güçlü video özellikleriyle de dikkat çeker: Dinamik bir kamera olan X-T5, güçlü video işlevleriyle 4:2:2 10 bit renkte 30p’de dahili 6,2K’ya kadar kayıt yapabilir. Ayrıca, üstün 4K çıkış için yüksek hızda örnekleyen 6,2K çekimi sağlayan bir 4K HQ modu bulunmaktadır. Bu özellik, daha yüksek video çözünürlüğüyle birlikte 2x dijital yakınlaştırma imkanı sunarak kalitede gözle görülür bir düşüş yaşanmadan ek kamera içi esneklik sağlar.

X-T5: Harici RAW kaydıyla geniş Post-Prodüksiyon esnekliği: FUJIFILM X-T5, F-Log ve F-Log2 ile 13+ duraklık genişletilmiş dinamik aralık sunar. 12 bit ProRes RAW ve Blackmagic RAW formatları, HDMI üzerinden Atomos ve Blackmagic cihazlarına uyumlu bir biçimde iletilir.

Kiralık Fujifilm X-T5 İnceleme

Fujifilm X-T5: 425 Noktalı Akıllı Hibrit AF Sistemiyle Hassas Odaklama Deneyimi: FUJIFILM X-T5, 425 aşama algılama noktası kullanarak olağanüstü otomatik odaklama performansı sağlar. -7 EV’ye kadar düşük ışık koşullarında çalışabilme özelliğiyle birlikte, derin öğrenme destekli yapay zeka algoritmaları sayesinde hayvanları, atletleri, kuşları, arabaları, motosikletleri ve hareketli nesneleri otomatik olarak algılayabilir ve takip edebilir.

X-T5’de Görüntü Sabitleme: FUJIFILM X-T5’in gövde içi görüntü sabitleme (IBIS) sistemi, kamera sarsıntısını en aza indirerek kaliteyi artırır. Dahili 5 eksenli sensör kaydırmalı görüntü sabitleme, 7 duraklama kadar sarsıntıyı azaltarak stabilizasyon sağlar. Bu sistem, X Serisi lenslerle birlikte çalışırken özellikle düşük ışık koşullarında ve yavaş deklanşör hızlarında fayda sağlar. Ayrıca, video kaydı sırasında dijital görüntü sabitleme, özellikle elde çekim yaparken ek sabitleme sağlar.

Piksel Kaydırma Çoklu Çekim Özelliği: X-T5’in Pixel Shift Multishot özelliği, sensörü hassas bir şekilde kaydırmak için IBIS sisteminden faydalanır. Her bir deklanşör basımında otomatik olarak 20 ayrı kare kaydedilir. Bu kareler, Pixel Shift Combiner yazılımıyla birleştirilerek kameranın çözünürlüğünü dört kat artırarak, zengin ayrıntılara sahip, 160 MP’lik dosyalar oluşturur. Bu özellik, ticari uygulamalardan dijital arşivlemeye kadar çeşitli alanlarda kullanılabilecek mükemmel bir özelliktir. Görüntü kalitesinin kritik olduğu statik konular için idealdir.

Kiralık Fujifilm X-T5 Yorumlar

X-T5: Hız için tasarlanmış: X-T5, yüksek hızlı nesneleri takip etme becerisiyle güçlü bir görüntü oluşturma performansı sunar. 1/180.000 sn’lik üst elektronik deklanşör hızı ve 1/8000 sn’lik maksimum mekanik deklanşör hızı, her anı yakalamak için hızlı bir tepki sağlar. X-T5, parmağınızı deklanşöre bastığınız anda mekanik deklanşörle 15 fps veya elektronik deklanşörle 20 fps hızında çekim yapabilir, bu da herhangi bir önemli anın kaçırılmamasını sağlar.

X-T5: Film Simülasyonu Çeşitliliği: FUJIFILM X-T5, Provia, Velvia, Astia, Classic Chrome, PRO Neg.Std, PRO Neg gibi birçok FUJIFILM film simülasyonunu sunarak farklı görünümleri ve hisleri yeniden oluşturmanıza olanak tanır. Klasik Neg., Nostaljik Neg., Eterna Cinema, Eterna Bleach Bypass, Acros, Acros + Ye Filtresi, Acros + R Filtresi, Acros + G Filtresi, Siyah Beyaz, Siyah Beyaz + Ye Filtresi, Siyah Beyaz + R Filtre, Siyah Beyaz + G Filtresi ve Sepya gibi birçok seçenek de mevcuttur.

Yenilenmiş Gövde Tasarımı: Fujifilm X-T5’in büyük OLED elektronik vizörü, 3,69 milyon noktalı net çözünürlük sunarak parlak, net ve ayrıntılı göz hizasında görüntüleme sağlar. Bu EVF, geliştirilmiş paralaks ve distorsiyon bastırılmasıyla, 0,8x büyütme ile izlenmesi kolay bir görüntü sunar. 100 fps yenileme hızı, neredeyse kararmasız bir görüntü oluşturur.

Kiralık Fujifilm X-T5 Sahibinden

X-T5’in 3,0 inç genişliğindeki 1,84 milyon noktalı dokunmatik LCD ekranı, eğilebilir tasarımıyla yüksek ve düşük çekim açılarında çalışmayı kolaylaştırırken, sezgisel kullanım ve oynatma konusunda büyük fayda sağlar.

FUJIFILM X-T5, tek bir NP-W235 pil şarjıyla 680 kareye kadar kayıt yapabilir. Ayrıca, mekanik deklanşör, 500.000 işlem garantisi ile uzun vadeli doğruluk ve güvenilirlik sunar.

FUJIFILM X-T5: Bağlantı Özellikleri:

X-T5’in harici bir kaydediciye veya monitöre çıkış yapmak için Mikro HDMI bağlantı noktası bulunur.

X-T5’te bulunan USB 3.2 Gen 2 bağlantı noktası, bağlantı, veri aktarımı ve fotoğraf makinesinde pil şarjını destekler.

FUJIFILM X-T5, ses kaydı üzerinde daha fazla kontrol sağlamak için 3,5 mm harici mikrofon bağlantı noktasına sahiptir.

FUJIFILM X-T5, flaş senkronizasyonu için bir PC senkronizasyon bağlantı noktasına sahip.

X-T5’te kablolu uzaktan kumandaları kullanmak için 2,5 mm uzak bağlantı noktası bulunur.

Fujifilm X-T5, entegre Bluetooth ve Wi-Fi bağlantısı sayesinde görüntülerin kablosuz olarak bir mobil cihaza paylaşılmasını ve kameranın uzaktan kontrol edilmesini sağlar. Aynı özellik Kiralık Fujifilm X-H2s 6.2K Aynasız Kamera için de geçerlidir.

Upsell Products

Kiralık Metabones Lens Adaptörü
New
1 GÜN: 200 ₺ + KDV
3 GÜN: 500 ₺ + KDV
7 GÜN: 800 ₺ + KDV

Kiralık Metabones ARRI PL to Fujifilm X Mount Lens Adaptörü

1 GÜN: 1900 ₺ + KDV
3 GÜN: 4750 ₺ + KDV
7 GÜN: 9000 ₺ + KDV
Rated 5.00 out of 5

Kiralık Sigma Cine Zoom High Speed Lens Seti | PL Mount / E-Mount / X-Mount

Kiralık Fujifilm 16-55mm
New
1 GÜN: 500 ₺ + KDV
3 GÜN: 1250 ₺ + KDV
7 GÜN: 3000 ₺ + KDV
Rated 5.00 out of 5

Kiralık Fujifilm XF 16-55mm f/2.8 R LM WR Lens | Fujifilm X Mount