Mülkiyet Hakları

[title title=”Mülkiyet Hakları” textcolor=”#333333″ size=”h2″ custom_font_size=”0″ custom_font_weight=”100″ custom_mg_bt=”0″ text_align=”left” style=”style-03″ line_width=”wide” line_color=”#000000″]

filmekipmanları.com markasının ve sitenin mülkiyeti FİLM EKİPMANLARI FİLM REKLAM YAPIM VE PRODÜKSİYON HİZMETLERİ TİCARET LTD. ŞTİ.’ye ait olup, site FİLM EKİPMANLARI FİLM REKLAM YAPIM VE PRODÜKSİYON HİZMETLERİ TİCARET LTD. ŞTİ. tarafından işletilmektedir. Bu bağlamda, filmekipmanları.com markasının tüm kullanım ve mülkiyet hakkı FİLM EKİPMANLARI FİLM REKLAM YAPIM VE PRODÜKSİYON HİZMETLERİ TİCARET LTD. ŞTİ.’ye ait olup, sitenin içeriği ve buna ilişkin fikri haklar da FİLM EKİPMANLARI FİLM REKLAM YAPIM VE PRODÜKSİYON HİZMETLERİ TİCARET LTD. ŞTİ.’ye aittir ya da hak sahibinin sarih izni ile kullanılmaktadır.

filmekipmanları.com tarafından açıkça izin verilmediği sürece sitenin içeriği hiç bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrardan üretilemez, tekrardan yayınlanamaz, değiştirilemez, indirilemez, yüklenemez veya dağıtılamaz. Sitede yer alan herhangi bir içerik filmekipmanları.com’nun fikri mülkiyet hakkını kullanma hakkını verecek şekilde yorumlanamaz.

filmekipmanları.com’nun önceden yazılı izni alınmaksızın siteden alınan belge, bilgi ve görseller üzerinde filmekipmanları.com’nun herhangi bir sorumluluğu olmadığı gibi, bunları kullananlar hakkında filmekipmanları.com’nun her türlü hukuki ve cezai yola başvurma hakkı saklıdır.

filmekipmanları.com’nun site içeriğinde yer alan veya site üzerinden erişilebilen bir içeriğin, materyalin veya bilginin doğruluğu, telif hakkına uygun olup olmadığı, yasallığı veya topluma uygunluğu konularında bir araştırma yapma mecburiyeti ve yükümlülüğü yoktur.