Kiralık Sennheiser EW135p-G3 Telsiz El Mikrofonu Seti

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 600 ₺ + KDV
3 GÜN: 1500 ₺ + KDV
7 GÜN: 3000 ₺ + KDV

Kiralık Telsiz El Mikrofonu, Sennheiser EW 135P G4 özellikle röportajlarda sıkça kullanılan Kiralık El Mikrofonu özelliğini taşır. Kablosuz Mikrofon Kiralama için bize ulaşabilirsiniz.

Kiralık Telsiz El Mikrofonu, Sennheiser EW 135P G4 yayın kalitesinde ses çözümü sunmaktadır. Kiralık El Mikrofonu, Sennheiser EW 135P G4 dış mekan çekimleriniz, röportajlarınız ve saha ses kayıt uygulamalarınız için en yüksek esnekliği sağlamaktadır. Yaka mikrofonu yerleştirmek için vakitiniz olmadığı veya mikrofonu birden çok kişi arasında hızlıca değiştirmeniz gereken durumlar için idealdir. Yüksek ses kalitesi, basit kurulum ve kullanım kolaylığı sunan Sennheiser EW 135P G4, sağlam bir kablosuz mikrofon sistemidir.

Kiralık Telsiz El Mikrofonu, setinin ekipman listesinde Sennheiser SKM 100 G4 telsiz el mikrofonu, Sennheiser MMD 835 mikrofon kapsülü, Sennheiser EK 100 G4 taşınabilir alıcı, çıkış kabloları, kamera montaj parçasıdan oluşur. Tüm bunların yanı sıra telsiz mikrofonun setinin kolayca taşınması için hard case çantası da bulunmaktadır.

Sennheiser EW 135P G3 Telsiz El Mikrofonu İnceleme

Kiralık Telsiz El Mikrofonu Fiyatları

Sennheiser EW 135P G4, kameraya monte edilebilen kablosuz kiralık el mikrofonu seti sistemidir. Bu set değiştirilebilir kapsül tasarımı sunmaktadır. Kiralık Sennheiser, EW 135P G4 kablosuz mikrofon setinin içerisinde bulunan Sennheiser MMD 835, kardioid ve dinamik bir mikrofon kapsülüdür.

Kiralık Sennheiser El Mikrofonu, sistemi kameraya monte edilmiş bir alıcı ve Sennheiser MMD 835 kardioid mikrofon kapsülü ile donatılmış, güncellenmiş, hafif bir el vericisi içermektedir. Kablosuz alıcı, gürültülü ortamlarda düğün ve kurumsal videolardan kırmızı halı ve sokaktaki adam görüşmelerine kadar, çeşitli projeler için canlı sesli konuşma veya diyalog yakalamak için bir video kamera veya DSLR / Aynasız Fotoğraf Makinesi bağlantısı kolayca yapılmaktadır.

Kiralık Ses Ekipmanı, çekim sahasında güvenilir bir performans için tasarlanmıştır. Sennheiser EW 135P G4, tamamen metal gövde ile uzun süreli kullanım için çok uygun olan hafif bir el vericisine sahiptir. Kablosuz Verici ve Kablosuz Alıcı, sinyal kalitesini, pil kullanımını ve ses seviyesini gösteren gün ışığında okunabilir LED ekranlara sahiptir. Hızlı bir şekilde devam edebilmeniz için, tek bir düğmeye basarak kızılötesi arayüz üzerinden senkronize olurlar.

FilmEkipmanları.com‘dan kiralayacağınız Sennheiser EW 135P G4 Telsiz El Mikrofonu, 4 Adet AA Kalem Pil ile çalışmaktadır. Telsiz El Mikrofonu cihazının çalışması için gerekli piller kiralama ücretine dahil değildir.