Kiralık Yaka Mikrofonu | Saramonic Vlink2 Kit2 (2 Verici + 1 Alıcı)

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 750 ₺ + KDV
3 GÜN: 1800 ₺ + KDV
7 GÜN: 3200 ₺ + KDV

Saramonic Vlink2, haber yayını, röportajlar ve saha kaydı için çok yönlü ve kullanımı kolay 2,4 GHz kablosuz mikrofon sistemidir. Tüm sistem, DSLR’ler, Aynasız ve her tür kamera, taşınabilir ses kaydedici ve 3,5 mm mikrofon girişli akıllı telefonlar için mükemmeldir.

Kiralık Yaka Mikrofonu, Saramonic Vlink2, haber yayını, röportajlar ve saha kaydı için çok yönlü ve kullanımı kolay 2,4 GHz kablosuz mikrofon sistemidir. Tüm sistem, DSLR’ler, Aynasız ve her tür kamera, taşınabilir ses kaydedici ve 3,5 mm mikrofon girişli akıllı telefonlar için mükemmeldir.

Kiralık Yaka Mikrofonu, Gerçek zamanlı konuşma ve izleme işlevlerine sahip Vlink2, yalnızca vericiden gelen sesi kaydederken verici ve alıcı arasında verimli iki yönlü iletişimi destekler. Hem verici hem de alıcı birbirleriyle gerçek zamanlı talkback iletişimi gerçekleştirebilir, diğer tarafı aynı anda dinleyebilir ve konuşabilir. Ayrıca gerçek zamanlı izleme, ses kaydının güvenliğini sağlar.

Kiralık Yaka Mikrofonu Özellikleri

Vlink2 RX Taşınabilir Alıcı

Saramonic Vlink2 RX, kameraya monte edilebilen çift kanallı 2.4GHz kablosuz alıcıdır. Yüksek kontrastlı OLED ekrana ve vericiyle görüşme işlevine sahiptir. Çıkarılabilir iki anten, daha iyi alım için 360 derece döndürülebilir. Alıcının çıkışı mono ve stereo modları arasında değiştirilebilir. Alıcıdaki talkback ve monitör işlevi, kamera operatörlerinin istenirse bireysel olarak seçim yapmasına olanak tanır ve iletişim, bir sessiz düğmesiyle kontrol edilebilir.

Bodypack Verici Vlink2 TX

Saramonic Vlink2 TX, kompakt bir vücut paketi vericisidir. Okunması kolay bir OLED ekrana, çıkarılabilir bir antene ve yerleşik bir şarj edilebilir pile sahiptir. 3,5 mm kulaklık ve mikrofon giriş jakları ile birlikte verilen 3,5 mm kilitli mikrofondan gelen sesi kabul edebilir ve alıcı ile verimli iki yönlü iletişimi destekler. Güç düğmesine kısa bir basış, çekimler arasında mikrofonun sesini kapatır.

Kiralık Yaka Mikrofonu Öne Çıkan Özellikleri

  • Profesyonel yayın kalitesinde ses sunar
  • Verici ve alıcı arasında gerçek zamanlı talkback iletişimi
  • Hem verici hem de alıcı üzerinde gerçek zamanlı izleme
  • Mono/Stereo modu değiştirilebilir
  • Canlı, yüksek kontrastlı OLED ekran
  • Ayrılabilir ve 360 derece değiştirilebilir anten
  • Dahili şarj edilebilir pil