Kiralık Yaka Mikrofonu Type-C | Mobil Cihaz Uyumlu

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 100 ₺ + KDV
3 GÜN: 200 ₺ + KDV
7 GÜN: 400 ₺ + KDV

Kiralık Yaka Mikrofonu, video konferans, mobil kayıt, akış, uzaktan çalışma için ideal olan tak ve çalıştır bir USB-C minyatür yaka mikrofonudur.

Kiralık Yaka Mikrofonu, video konferans, mobil kayıt, akış, uzaktan çalışma için ideal olan tak ve çalıştır bir USB-C minyatür yaka mikrofonu olan CAD Audio PodMaster PM200 ile videolarınıza, podcast’lerinize, oyun kurulumunuza ve ev stüdyosu projelerinize yayın kalitesinde ses ekleyin , öğretme/öğrenme ortamları ve video prodüksiyonu. PM 100, telefonlar, tabletler, netbook’lar, dizüstü bilgisayarlar ve DSLR fotoğraf makineleri dahil olmak üzere USB-C bağlantı noktasına sahip çoğu cihazla uyumludur. Bu Mini Lavalier Mic, ses kalitenizi ve kayıtlarınızı iyileştirmek için gerekli bir araçtır. PM200, entegre bir kravat klipsine sahiptir ve bir köpük ön cam içerir.

Kiralık Yaka Mikrofonu, mobil tabanlı kayıt uygulamalarıyla kullanılmak üzere tasarlanan mikrofon, Facebook Live veya Periscope gibi canlı yayın platformlarıyla da çalışır ve cihazınızın yerleşik mikrofonunu kullandığınızdan daha canlı, net bir ses elde edersiniz. Mikrofonla birlikte bir rüzgar manşonu ve bir saklama çantası dahildir. Mikrofon, size 360° kapsama alanı sağlayan çok yönlü bir kutup deseni sunar. Kablosu 4’10” ölçer.