Kiralık Zoom H6 Dijital Ses Kayıt Cihazı

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 500 ₺ + KDV
3 GÜN: 1250 ₺ + KDV
7 GÜN: 2500 ₺ + KDV

Kiralık Zoom H6, profesyonel film, müzik ve yayın çalışmaları için tasarlanmış çok yönlü bir ses kayıt cihazıdır. Zoom H6 Kiralama için bize ulaşabilirsiniz.

Kiralık Zoom H6 Ses Kayıt Cihazı, çok çeşitli çalışma alanlarında kullanılmak için tasarlanmış; işlevsellik ile kolay kullanımın bir araya getirildiği bir ses kayıt cihazıdır. Zoom H6 ile canlı ses kaydı, profesyonel film-video kayıtları, broadcast ve müzik kayıt işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kiralık Zoom H6, içeriğinde Zoom XYH-6 X/Y mikrofon kapsülü ve Zoom MSH-6 MS mikrofon kapsülü ile tüm profesyonel saha çekimleriniz haricinde kullanım esnekliği ile tıpkı Zoom H5 ve Zoom H4n Pro gibi kısa film ses kayıt cihazı olarak setlerinizde yer alabilir. Zoom H6, 4 XLR /TRS kombo ses girişine sahiptir. Ayrıca 2 adet opsiyonel ses girişi bulunmaktadır. Bu ses girişlerinde kondenser mikrofonları çalıştırmak için Phantom Power özelliğini kullanabilirsiniz. Zoom H6 Ses Kayıtçısında +12, +24 ve +48 Volt Phantom Power seçenekleri bulunmaktadır.

Zoom H6 Ses Kayıt Cihazı İnceleme

Kiralık Zoom H6 Mikrofon

Zoom H6 Ses Kayıt Cihazı, iki temel ses formatında kayıt yapmaktadır. Bu formatlar WAV ve MP3. İki kayıt formatı arasındaki temel ayrım WAV’ın hiçbir şekilde sıkıştırılmamış olmasıdır. Zoom H6, altı kanala kadar monofonik olarak WAV ses kaydını aşağıdaki formatlarda yapmaktadır: 44.1kHz / 16-bit, 44.1kHz / 24-bit, 48kHz / 16-bit, 48kHz / 24-bit, 96kHz / 16-bit, 96kHz / 24-bit

Zoom H6 Temel Özellikler:

  • Değiştirilebilir giriş modüler mikrofon kapsülleri
  • XLR/TRS kombo input’lara sahip dört mikrofon / hat girişi
  • Gain kontrolleri ve her input için -20 desibel pad
  • Dört input için Phantom Power özelliği : +12 / +24 / +48V
  • Renkli LCD ekran
  • SD, SDHC ve SDXC hafıza kartlarına kayıt yapabilmetedir.
  • 24-bit/96kHz a kadar audio BWF ve benzeri, WAV veya birçok MP3 ses çözünürlüğünde kayıt yapabilmektedir.
  • Otomatik Kayıt, Ön-Kayıt ve Yedek-Kayıt fonksiyonları
  • Çoklu kanal ve stereo USB audio interface ile PC/Mac/iPad bağlantısını ses kartı gibi kullanabilme

FilmEkipmanları.com‘dan kiralayacağınız ZOOM H6 Ses Kayıt Cihazı, 4 Adet AA Kalem Pil ile çalışmaktadır. Ses kayıt cihazının çalışması için gerekli piller kiralama ücretine dahil değildir.