drone kiralama

Drone Kiralama, etiketinde kiralık drone modellerine yer verilmiştir. Drone Kiralamak, için operatör destekli tüm kiralık drone kamera seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Kiralık Drone Kamera

Drone Kiralamak

Drone, genel olarak yerden kumadan edilen hava araçlarına verilen isimdir. Dron’lar İnsansız Hava Aracı sınıfı içerisinde yer almaktadırlar. İnsansız Hava Araçları, temel olarak iki başlık altında incelenebilir. Bunlardan ilki telsiz kontrolü ile uzaktan yönetilerek uçan modellerdir. İkinci model ise otomatik pilot ile çizelen rota, yani uçuş planı üzerinden uçan araçlardır. Ülkemizde son yıllarda sivil havacılık alanında yapılan düzenlemeler ile drone kiralama çalışmalarının bir operatör ile yapılması gerekmektedir. Çünkü İHA pilot eğitimi almayan kişilerin drone kullanması yasalarımıza göre yasaktır. Sitemizde yer alan kiralık drone modelleri, İHA belgesine sahip deneyimli drone pilotları ile kiralanmaktadır.

Kiralık Drone

Kiralık Dron, hizmetinin İHA belgeli bir operatör ile sunulması, drone kiralamak için harcanan zamandan da kazanılmasını sağlar. Operatörlük hizmeti, drone kiralama fiyatları içerisine dahildir.

Kiralık Drone İstanbul

Kiralık Drone, için öncelikle hizmet verdiğimiz şehir, şirketimizin merkeziin de bulunduğu İstanbul’dur. İstanbul, yani şehir dışı çekimler için kiralık drone kamera talebinde, kiralık dron bütçesi değişmektedir. İstanbul dışı kiralamalarda günlük kiralık dron bütçesinin yanında ayrıca drone operatörünün iaşe bedelleri de talep edilmektedir.

Kiralık Drone Kamera

Sitemizde birçok kiralık drone kamera modeli bulunmaktadır. Değişen ve gelişen teknolojiye göre başta DJI olmak üzere çeşitli markaların son modellerine yer verilmektedir.

Kiralık Drone Sahibinden

Kiralık drone kamera modellerinin bir kurumsal şirketten temin edilmesi hem çekimlerin kalitesi hem de yasal zorunluluklar gereği daha sağlıklı olacaktır. Çünkü çekimlerde kullanılan kiralık drone kameranın mutlaka İHA belgesi olan bir drone operatörü tarafından kullanılması gerekmektedir.

Showing the single result