Kiralık Boom Sopası Tutucu

1 GÜN: 100 ₺ + KDV
3 GÜN: 250 ₺ + KDV
7 GÜN: 400 ₺ + KDV

Kiralık Boom Sopası Tutucu, diyalog kaydederken boom sopasını uzun süre sabit tutmak içindir. Mikrofon Kiralama, hizmeti için bize ulaşabilirsiniz.

Kiralık Boom Sopası Tutucu, çeşitli çekim ortamlarında diyalog kaydederken boom sopasını güvenli bir şekilde sabit tutmak için tasarlanmıştır. Ses teknisyenleri ve ses mühendisleri tarafından yayın, televizyon, film, podcastler, röportajlar ve daha fazlası uygulamalar için kullanılabilir. Boom Sopası Tutucu, C-stand ışık ayaklarına ve Mikrofon standlarına kolayca bağlanabilen dayanıklı ve ekonomik bir cihazdır.

Kiralık Boom Sopası Tutucu, sabit konumlu mikrofon kaydı için dayanıklı bir tutucudur. Bu kelepçe ve montaj sistemi, C stand ışık ayaklarına ve mikrofon standlarına eller serbest boom sopası sabitlenmesi sağlar. Boom Sopası Tutucu, boom sopalarını korumak için kızaklar poliüretan yastıklar ile kaplanmıştır.

Boom Sopası Tutucu İnceleme

Kiralık Boom Sopası Tutucu Fiyatları

Boom Sopası Tutucu, sabit konumlu mikrofon kaydı için bir çözüm olarak tasarlanmıştır. Boom Pole Holder, olarak da bilinen bu kiralık ses ekipmanı, boom sopaları ile çalışırken ellerin serbest kalmasını sağlar. Işık ayaklarının standlarına monte edilmesini sağlayan standart kavrama kafalarına yani akrobatlara takılır. Birden fazla veya tekli boom kutupları, bir boom operatörü olmadan konumlandırılabilir ve kullanılabilir.

Sabit konumlu mikrofon kaydı için kullanılan bu dayanıklı boom sopası tutucu, sabit konumlandırma için geniş bir boyunduruğa sahiptir. Boom sopası tutucu alüminyum ya da karbon boom sopası ile kullanılabilinir. Bu kiralık ses ekipmanı ile ışık ayağına bağlanacak olan boom sopası dar alanlarda daha az yer kaplayacaktır. Boom Mikrofon bu kiralık ses ekipmanı ile kullanım sırasında yerleştirme esnekliği sağlar. Boom Mikrofon, herhangi bir yere yerleştirilebilir ve daha az alan kaplar.

Boom Pole Tutucu, boom sopası ile çalışırken ellerin serbest kalmasını sağlar. Boom Sopası Tutucu, montelenmek için bir ışık ayağı ve akrobat başlığı yeterlidir. Boom Çubuğu Tutucu, monte edilirken boom sopasının yerine oturtulmasıyla eller serbest olarak kullanım sağlar. Boom Pole Tutucu, boom mikrofonu kullanırken ses kaydı için mükemmel bir eğim elde etmek ve tutmak için etkilidir.

Işık ayaklarına ya da C-standlara akrobat yardımı ile kolayca monte edilir. Bir boom operatörü olmadan bu ses ekipmanı sayesinde istenen polarizasyon konumlandırılabilir. Akrobata sıkıştırılan boom çubuğu tutunun hassas konum için döndürülmesi ve döndürülmesi kolaydır.