Kiralık Godox LC500R RGB LED Jop Light

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 250 ₺ + KDV
3 GÜN: 700 ₺ + KDV
7 GÜN: 1000 ₺ + KDV

Kiralık Job Light, Godox LC500R 65cm uzunluğunda çift taraflı aydınlatma sağlayan, RGB modları ve FX ışık efektleri ile tasarlanmıştır. Jop Light Kiralama, için bizimle iletişime geçin.

Kiralık Jop Light, Godox Light Stick LC500R’si, genişletilmiş sürekli değişken renk sıcaklığı aralığını değişken RGB renk yelpezasi ile tek bir ışık çubuğunda birleştirir. Bu 65cm ışık çubuğu, ortam koşullarını karşılamak, diğer armatürlerle eşleşmek veya yalnızca yaratıcı renk efektleri için ayarlanabilir. Işık yoğunluğu, nesnenizin aydınlatma gereksinimlerini karşılamak için sürekli değişkendir (% 0 ila% 100) ve yüksek bir CRI 96 / TLCI 98 derece, renklerin ve cilt tonlarının en yüksek doğrulukla oluşturulacağı anlamına gelir. Çıktıları çok yönlü olsa da, birlikte verilen iki yönlü kapıları kullanılarak şekillendirilebilir ve yönlendirilebilir. Kompakt form faktörü, LC500R’nin diğer ışıkların olduğu alanlara sığmasını sağlar. Bu hafif ve çok yönlü LED RGB her bir ucunda ışık stantlarına, kelepçelere veya diğer kavrama ekipmanlarına takmak için 1/4″ yuvaya sahiptir.

Kiralık Jop Light, Godox LC500R’nin her işlevine ve özelliğine erişim sağlamak için el kabzasında hızlı bir joystick bağlantısı bulunmaktadır. Bu özellik ile bir sahnenin tam yaratıcı kontrolü için tek seferde, birden fazla birimi ayrı ayrı veya gruplar halinde ayarlama yeteneği sunar.

Kiralık Jop Light Özellikleri

Jop Light’ın sapı, onu elde tutmak ve seçici aydınlatma ve ayırt edici portre çekimi için saç ışığı, yan ışık veya ana ışık olarak kullanmak için bir yuva haline getirir. Ek olarak, sapın tabanındaki dişi yivler, stant montajı ve eller serbest kullanıma izin verir. Light Stick, 2.5 saatlik şarjla iki saatlik çalışma süresi sağlayan dahili bir Li-Ion pile sahiptir. Saklama ve taşıma için yastıklı bir taşıma çantası ile kiralanmaktadır.

Dahili Müzik Modu:

Benzersiz yerleşik mikrofon, ortam müziğini izleyebilir ve ışığı, müziğin ritmiyle birlikte parlaklığı ve rengi değiştirecek şekilde ayarlayarak basit bir çekimi bir müzik videosu gibi gösterir.

Godox LC500R RGB LED Işık Çubuğu 14 Özelleştirilebilir Programlanmış Efekt Modları:

 • RGB Renk Döngüsü: Farklı renklerin art arda geçiş yaptığı ışık modudur.
 • Flaş: Fotoğraf makinesi flaşına benzer bir efekt üreten ışık modudur.
 • Lazer: Keskin renklerde ışık efekti almanızı sağlar.
 • Şimşek: Şimşek gibi hızlıca yanıp-sönen ışık efekti sağlar.
 • Titreyen Ampül: Flicker yapan ampül efekti almanızı sağlar.
 • Televizyon: Televizyondan yayılan ışıkların efektifini almanızı sağlar.
 • Mum: Mum ışığı gibi sıcak ve hafif inişli-çıkışlı ışık efekti almanızı sağlar.
 • Ateş: Ateş tonlarında hakeretli ve sıcak görünümlü ışık efekti almanızı sağlar.
 • Havai Fişek: Havai fişeklerin saçtığı gibi renkli ve hızlı renk efekti üretmenizi sağlar.
 • Polis Arabası: Mavi ve Kırmızı renklerin art arda gelerek polis çakar ışıkları gibi efekt almanızı sağlar.
 • İtfaiye Aracı: Aralıklı olarak kırmızı ışık efekti almanızı sağlar.
 • Ambülans: Ambülansların tepe ışıkları efekt almanızı sağlar.
 • Müzik Modu: Çalınan müziğe göre renkli ışık efektleri almanızı sağlar.
 • SOS: Acil durum çağrısı olarak; düzenli aralıklarla yanıp-sönen ışık efekti almanızı sağlar.

Kiralık Kamera İstanbul‘dan kiralayacağınız Godox LC500R RGB LED Jop Light, dahili şarj edilebilinir batarya ile çalışmaktadır. Godox LC500R RGB LED Jop Light’ın tam dolu batarya ile teslim alınması için en az bir gün önce rezervasyon yapılması tavsiye edilir.