Kiralık Atomos Ninja V 5 inç 4K HDMI Kayıtçı Monitör

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 700 ₺ + KDV
3 GÜN: 1500 ₺ + KDV
7 GÜN: 3000 ₺ + KDV

Kiralık Atomos Ninja V 5 inç 4K HDMI Kayıt Monitörü, DCI 4K’ya kadar kayıt yapan ve oynatan ve amaca yönelik mini SSD’lere kayıt yapan 5 inç bir kamera üzeri monitör/kaydedicidir.


Atomos Ninja V Kiralama Paketi

  • Angelbird 500GB AV PRO MK3 SATA III 2.5″ Internal SSD x 2
  • HDMI to HDMI Kablo x 2
  • Mini Magic Arm
  • Taşıma Çantası

Kiralık Atomos Ninja V, 5″ 4K HDMI Kayıt Monitörü, DCI 4K’ya kadar kayıt yapan ve oynatan ve amaca yönelik mini SSD’lere kayıt yapan 5″ bir kamera üzeri monitör/kaydedicidir. Bu monitör, belirli kameraların sensöründen doğrudan DCI 4K60’a kadar Apple ProRes RAW kaydı yapabilir. Ekran özellikleri arasında 1000 cd/m² parlaklığa sahip 10 bitlik bir ekran bulunur. Log gama çekimlerinizi doğru bir şekilde izlemek için AtomHDR teknolojisi ve Sony, ARRI, Canon, JVC, Panasonic, Nikon, RED, Sony, ve Z CAM kameralar ile uyumludur.

Kiralık Atomos Ninja V, üretimin zorluklarına dayanacak şekilde üretilen Ninja V, alüminyum bir kasaya sahiptir ve tek bir L serisi pilden güç alır. Ek özellikler arasında çeşitli ekran pozlama analizi, çerçeveleme, anamorfik sıkıştırmayı kaldırma ve odak yardımcı araçları yer alır. Ninja V’nizin yeteneklerini daha da genişletmek için ayrı olarak temin edilebilen AtomX SDI, AtomX SYNC, Connect 4K modülleri ve bir SDI Raw lisans anahtarı. Donanım yazılımı güncellemesi 10.76, Olympus OM-1 Micro Four Thirds kamerayla HDMI üzerinden Apple ProRes RAW’ı destekler.