Kiralık Black Promist Filtre | Haida 4″x5.65″ NanoPro Mist Black 1/8 + 1/4 Filtre Seti

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 500 ₺
3 GÜN: 1250 ₺
7 GÜN: 2250 ₺

Haida’nın 4″x5.65″ NanoPro Mist Black 1/4 ve 1/8 Filtresi, tüm görüntü alanı boyunca kontrastı ve keskinliği nazikçe azaltarak daha sinematik bir görünüm yaratır.

Kiralık Black Promist Filtre, Haida’nın 4″x5.65″ NanoPro Mist Black 1/4 ve 1/8 Filtresi, tüm görüntü alanı boyunca kontrastı ve keskinliği nazikçe azaltarak daha sinematik bir görünüm yaratır. Efekt, sert vurguları azaltır ve ince ayrıntıları yumuşatır, ayrıca cilt tonlarını daha pürüzsüz ve daha eşit hale getirir.

Kiralık Black Promist Filtre, filtrenin ince tasarımı, geniş açılı lenslerde vinyet etkisi olmadan kullanılmasına olanak tanır. Bu optik cam filtre, optimum ışık iletimi ve daha az parlama için her iki tarafta çoklu kaplamaya ve ayrıca su, yağ, parmak izi, çizik ve aşınmayı engelleyen dirençli bir kaplamaya sahiptir. Filtre halkası, ek filtreler, başlıklar veya lens kapakları ile kullanım için ön dişlere sahiptir.

Mist Black Pro’nun son birkaç on yılda neden bu kadar başarılı olduğunu anlamak kolay. En düşük yoğunluğunda bile, etkili ve artırılmış halasyonun yanı sıra cilt tonu değerlerine taşınmayan rahat bir sıcaklık derinliği sağlar. Bu özellikler özellikle ¼’den başlayan yoğunluklarda belirgindir.

Black Promist ne işe yarar?

  • Vurguları (highlight) kontrol eder.
  • Kontrastı azaltır, daha doğal bir etki için gölgeler yumuşatılır.
  • Görüntüde yumuşak bir pastel efekti yaratır.
  • Kullanım sırasında pozlama ayarı gerektirmez.
  • Renk sapması yapmaz.