Kiralık Röportaj Çekimi Seti | Blackmagic Pocket 6K

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 3000 ₺ + KDV
3 GÜN: 7500 ₺ + KDV
7 GÜN: 12.000 ₺ + KDV

Kiralık Röportaj Çekimi Seti, röportaj çekimi için kiralık röportaj ekipmanları ile hazırlanmış ekonomik bir settir. Kiralık Röportaj Ekipmanları için bize ulaşabilirsiniz.

Röportaj Çekimi, için gereken tüm film ekipmanları bu çekim setinde bir araya getirilmiştir. Bu set tek kameralı çekim için oluşturulmuş bir röportaj çekim setidir. Temel film ekipmanları olan kamera, lens ve ışık gibi çekim ekipmanlarının yanında mikrofon ve monitör gibi aksesuarlar da sette mevcuttur. Bu ekonomik set, en çok tercih edilen röportaj ekipmanları ile oluşturulmuştur.

Röportaj Çekimi, yapmak amacıyla oluşturulan bu film ekipman listesi tamamen esnektir. Kullandığınız röportaj çekim teknikleri doğrultusunda bu sete yeni film ekipmanları ve aksesuarlar ekleyebilirsiniz. Ayrıca ikinci bir kamera eklenerek oluşturduğumuz Blackmagic Pocket 6K Çift Kameralı Röportaj Seti’ni inceleyebilirsiniz.

Röportaj Çekimi Film Ekipman Listesi

Not: Lütfen aşağıdaki açıklama, kutucuk bölümünden setin içerisinde bulunan röportaj ekipmanlarının batarya veya pil durumunu kontrol ediniz.

  • FilmEkipmanlari.com’dan kiralayacağınız Sennheiser EW 112P G4 Telsiz Yaka Mikrofonu, 4 Adet AA Kalem Pil ile çalışmaktadır. Yaka Mikrofonu cihazının çalışması için gerekli piller kiralama ücretine dahil değildir.

  • FilmEkipmanlari.com’dan kiralayacağınız Blackmagic Pocket 6K Sinema Kamerası, Canon LP-E6 Batarya ile çalışmaktadır. Blackmagic Pocket Kamera ile 4 adet batarya verilmektedir. 4 Adet Canon LP-E6 Batarya, kiralama ücretine dahildir.

  • FilmEkipmanlari.com’dan kiralayacağınız HYUNDAI Fomex EX600 Bi-Color 2’li LED Panel Işık Seti, V-Mount Batarya ile çalışmaktadır. HYUNDAI Fomex EX600 Bi-Color 2’li LED Panel Işık Seti ile 4 adet batarya verilmektedir. 4 Adet V-Mount Batarya, kiralama ücretine dahildir.

  • FilmEkipmanlari.com’dan kiralayacağınız Lilliput A7s – 4K HDMI 7″ Kamera Üstü Monitör, Sony NP-F970 Batarya ile çalışmaktadır. Lilliput A7s – 4K HDMI 7″ Tepe Monitörü ile 2 adet batarya verilmektedir. 2 Adet NP-F970 Batarya, kiralama ücretine dahildir.