Kiralık GoPro HERO9 Black Aksiyon Kamerası

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 250 ₺ + KDV
3 GÜN: 650 ₺ + KDV
7 GÜN: 1100 ₺ + KDV

Kiralık GoPro 9, 23.6 MP’lik bir sensör ile 5K çözünürlükte 30 fps video ile 20 MP fotoğraf çekimi yapabilen bir kiralık aksiyon kamerası modelidir. GoPro Kiralama, için bize ulaşın.

Kiralık GoPro 9, 23.6 MP’lik bir sensörle 5K çözünürlükte 30 fps video, 20 MP fotoğraf çekimi yapabilen aksiyon kamerası modelidir. GoPro HERO9 Black Aksiyon Kamerası, daha önceki GoPro HERO modellerinden daha büyük bir kamera ön bölümüne sahiptir. GoPro 9’nun bu ön bölümde bilgilerini gösteren ön ekran artık 1.4 inç olarak daha büyük tasarlanmıştır. Bu özellik ile GoPro 9, canlı bir görüntü sunarak Vlog, YouTube video çekimi ve benzer kullanımlarda çekimleri kadrajlamanıza olanak tanımaktadır.

Kiralık GoPro 9, kamera içi stabilizasyon sistemi HyperSmooth 3.0 dijital görüntü stabilizasyonunu gimbal olmadan daha akıcı, kararlı video çekmenizi sağlar. Tam bir aksiyon kamerası olsa da GoPro HERO9 Black, onu bir web kamerası olarak ve 1080p Full HD canlı akış için kullanmanıza izin veren muazzam özellik setini kullanır. Tüm aksiyon kamerası maceralarınız ve daha fazlası için harici bir housing gerektirmeden 10 metre su geçirmez olan sağlam bir tasarımda kapsamlı bir çözüm sunmaktadır. Opsiyonel bir dalış housingi ile ayrıca kamerayı çok daha derinliklerdeki sulara indirebilirsiniz.

Kiralık GoPro 9, dışında ayrıca sitemizden önceki Kiralık GoPro modelleri olan Kiralık GoPro 8 ve Kiralık GoPro 7 aksiyon kamera modellerini inceleyebilirsiniz.

GoPro HERO9 Black Aksiyon Kamerası Tanıtım Videosu

GoPro Özellikleri

Kiralık GoPro 9 Özellikleri

Kiralık GoPro 9, aksiyon kamerasından bir diğer yeni eklenti ise, HindSight adlı bir özellik de dahil olmak üzere, kayıt düğmesine basmadan önce 30 saniyelik video kaydetmenize olanak tanıyan bir PowerTools özellikleri paketidir.

Kiralık GoPro 9, sosyal medyayı göz önünde bulundurarak, Instagram gibi platformlar için uygun formatta fotoğraf çekmek için portre moduna geçmenize de olanak tanır. GoPro HERO9 Black’in bataryası, önceki modelin bataryasına kıyasla % 30 daha uzun, 1720mAh kapasiteye sahiptir. Yeni GoPro bataryası, kamerayı tek bir şarjla daha uzun süre çalıştırmanıza olanak tanır.

Kiralık GoPro 9 aksiyon kamerasının alt kısmında, ister ekstrem sporlar ister Facebook’ta canlı yayın olsun, tüm uygulamalarınız için bir bağlantı noktası bulunmaktadır. Bu bağlantı parçası, GoPro’da bulunan 45’in üzerinde montaj aksesuarına kolayca takmanıza izin veren yerleşik, açılır-kapanır iki uçlu bir parçasıdır. Ayrıca, kameranın işlevlerini daha da genişletmek için, harici bir mikrofon ekleyen Media Modu ve daha fazla multimedya iş akışı için ek montaj ve sinyal çıkış seçenekleri gibi birden fazla isteğe bağlı eklenti modu sunulmaktadır.

Tüm bu özellikler GoPro HERO9 Black, kameranın önceki sürümlerinden taşınan ve bazıları da geliştirilmiş diğer birçok özellikle tamamlandı. Bunlar arasında dokunmatik yakınlaştırma, RAW fotoğraf, Time-Lapse, Night-Lapse ve 8x Slow-Motion çekim bulunmaktadır. Bunların yanı sıra gelişmiş 100 Mb / sn bit hızı, gelişmiş rüzgar gürültüsü azaltma özellikli üç mikrofon, Protune özellikli büyük 2.3 inç arka dokunmatik ekran ile profesyonel video ve ses ayarları bulunmaktadır.

GoPro Kiralama

GoPro HERO9 Black Özellikleri:

5K Video: GoPro HERO9 Black, 5K çözünürlükte 30 fps’ye kadar video çekimi yapabilmektedir. Yüksek çözünürlük ile görüntüye yakınlaştırırken bile ayrıntıları koruyabilirsiniz. Yeni bir 23.6 MP sensör içeren HERO9 Black, optimum görüntü kalitesi için gerçekçi görüntü keskinliği, akıcı hareket ve kamera içi stabilizasyon sağlamaktadır.

20 MP Fotoğraf: GoPro HERO9 Black ile 20 MP netlikte canlı, profesyonel kalitede fotoğraflar çekebilirsiniz. Doğru çekimi kolayca elde etmek için en iyi görüntü işlemeyi otomatik olarak seçmek için SuperPhoto modunu uygulayın.

Genişletilebilir Modlar Sistemi: GoPro HERO9 Black, daha kapsamlı bir iş akışı için kamerayı genişleten birden fazla eklenti moduyla uyumludur. İsteğe bağlı modlar arasında Max Lens Modu, Light Mod ve Media Mod bulunur. Bu modlar arasında ufuk kilitli çekim, LED aydınlatma, harici mikrofon kaydı ve daha fazlasını elde edebilirsiniz.

Ön Ekran + Arka Dokunmatik Ekran: GoPro HERO9 Black’in arka dokunmatik ekranı, önceki kamera modelinden daha büyüktür ve dokunmatik yakınlaştırma dahil aynı tanıdık özellikleri sunmaktadır. GoPro 9 Black’de ön ekran da güncellendi. Bu ekran, durum göstergelerine ek olarak canlı bir önizleme gösteriyor. Artık çekiminizi doğrudan ön ekrandan çerçeveleyebilirsiniz.

Güçlü Pil: GoPro 9 Black’in 1720mAh bataryası, HERO8 Black’in bataryasından % 30 daha uzun batarya ömrüne sahiptir.

HyperSmooth 3.0: GoPro HERO9 Black, tüm ayarlarda kamera içi ufuk seviyelendirme ve güçlendirme sağlayan HyperSmooth 3.0 ile daha gelişmiş bir video sabitleme özelliğine sahiptir.

Ufuk Çizgisi Tesviyesi: Yeni Doğrusal + Ufuk Dengeleme dijital lens ile kamera içi ufuk seviyelendirme (% 45’e kadar eğim) artık mümkün ve çekimlerinizin sabit ve düz kalmasına yardımcı oluyor.

TimeWarp 3.0: Yolda, yaya olarak veya başka herhangi bir yerde ilerlerken hızlandırılmış sahneleri kaydedin. TimeWarp 3.0, kayıt sırasında Gerçek Hızı (şimdi sesli) veya Yarı Hızı seçmenize olanak tanıyan Hız Rampası gibi özelliklerle anları yakalayarak zamanı yoğunlaştırır.

Go Pro Kiralama

Sezgisel Dokunmatik Ekran: Arka dokunmatik ekran, kameranızı kontrol etmeyi, çekiminizi çerçevelemeyi, görüntüleri oynatmayı, selfie çekmeyi ve daha fazlasını kolaylaştırır.

1080p’de Canlı Yayın: HyperSmooth stabilizasyonu uygulanmış GoPro uygulaması aracılığıyla 1080p HD’de sosyal medyaya canlı akış yapın ve daha sonra kontrol etmek için akış görüntülerinizi bir microSD karta kaydetmekten çekinmeyin.

Web Kamerası Modu: 1080p HD yayın yapmak için HERO9 Black’i bilgisayarınıza bağlayın. İdeal web kamerası kurulumunuzu oluşturmak için isteğe bağlı GoPro montajlarını kullanın.

Sağlam + Su Geçirmez: HERO9 Black, neredeyse tüm hava koşulları için dayanıklı olarak tasarlanmıştır ve herhangi bir su geçirmez muhafaza gerektirmeden kutudan çıkar çıkmaz 33 ‘e kadar su geçirmezdir.

Güç Araçları: HERO 9 Black; HindSight, LiveBurst, Zamanlanmış Yakalama ve Süre Yakalama gibi araçlarla yakalama seçeneklerini genişleten Elektrikli Araçlar akıllı yakalama ayarları paketine sahiptir.

Güç Araçları HindSight: HindSight, kayda basmadan 30 saniye önce video çeker, böylece beklenmedik ilk vuruş gibi bir anı bir daha asla kaçırmazsınız. HindSight açıkken kamera, siz deklanşör düğmesine basmadan önce 30 saniyelik video ve siz kaydı durdurana kadar bundan sonraki her şeyi çekecektir.

LiveBurst: Çekiminizden 1,5 saniye önce ve sonra olanları kaydedin, ardından en iyi resim veya paylaşılabilir bir video için en sevdiğiniz tek kareyi seçin.

Zamanlanmış Çekim: Bu özellik, çekiminizin başlangıç zamanını önceden planlamanıza olanak tanır.

Night-Lapse Video: Tümü fotoğraf makinesinde işlenen 4K, 2.7K 4: 3, 1440p veya 1080p’de gece hızlandırılmış videolar çekin.

Ön Ayarlar + Özel Ön Ayarlar: HERO9 Black; Standart, Aktivite, Sinematik ve Ağır Çekim çekimleri için önerilen video ön ayarlarıyla önceden yüklenmiş olarak gelir. Favori ayarlarınıza hızlı erişim için özel ön ayarlar bile oluşturabilirsiniz.

Dijital Lensler: Efsanevi çekimler, dijital bir lense dokunmak kadar kolaydır. Artık Dar, Doğrusal, Geniş, Süper Görünüm ve Doğrusal + Ufuk Düzleştirme arasında geçiş yapabilirsiniz.

Kiralık GoPro

Ses ile Kontrol: “GoPro, take a photo” gibi 14 sesli komutla eller serbest çalışın. Kamera kapalı olsa bile, “GoPro, turn on” diyebilirsiniz. HERO9 Black, İngilizce (ABD, İngiltere, AU ve Hindistan), Çince (Mandarin), Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Portekizce (BR), Rusça, İspanyolca (AB ve NA) ve İsveççe’yi anlıyor.

Dikey Yönlendirme: Snapchat ve Instagram platformları için dikey yönde fotoğraf ve video çekin.

Zamanlayıcı: Kendinizi grup çekimine veya grup videosuna dahil edin. Zamanlayıcı, bir GoPro selfie çekmeyi veya tüm ekibinizi kareye sığdırmayı kolaylaştırır.

RAW Fotoğraf: RAW modu, düzenlemede en fazla esnekliği sağlar ve tekli ve çoklu çekim sekanslarının yanı sıra hızlandırılmış ve seri çekim fotoğraflar için kullanılabilir.

8x Ağır Çekim: HyperSmooth 3.0 sabitleme özelliğine sahip ultra yüksek kare hızlı 1080p240 video, bu popüler efekt için 8 kata kadar ağır çekim sağlar.

Android Cihazlara USB Type-C Aktarımı: Android cihazlarla uyumlu, birlikte verilen USB Type-C kablosuyla fotoğrafları ve videoları hızlı aktarın.

100 Mb / s Bit Hızı: 100 Mb / sn’ye varan bit hızı seçenekleriyle stüdyo kalitesinde çekimler oluşturun.

HEVC Video Formatı: Resim kalitesini kaybetmeden dosya boyutlarını küçültmek için Yüksek Verimli Video Kodlama (HEVC) kullanın.

Kiralık Go Pro

Veri Katmanları + GPS: GoPro uygulamasında videolarınıza Veri Katmanları ekleyerek konumunuzu, yüksekliğinizi ve hızınızı son görüntünüzde gösterin. Seçenekler arasında Hız Ölçer, GoPro logosu, GPS Yolu, Rakım, Harita, Hız grafiği ve G-Force bulunur. (Not: GoPro uygulamasındaki videolara GPS Veri Katmanları eklemek için kameranızda GPS’i etkinleştirmeniz gerekir.)

Yüz, Gülümseme, Göz Kırpma + Sahne Algılama: HERO9 Black gülümsemeleri, göz kırpmaları ve daha fazlasını tanır. GoPro uygulaması, etkileyici video hikayeleri oluşturmak için en iyi fotoğraflarınızı ve videolarınızı akıllıca seçmek için bu ayrıntıları kullanır.

GoPro Uygulaması: Uygulama, kameranızı uzaktan kontrol etmenizi, kaydı başlatıp durdurmanızı ve medyayı boşaltmanızı sağlar. Ayrıca, tekli ve çoklu klip düzenlemeleri yapabilir ve hepsini telefonunuzdan paylaşabilirsiniz.

Kiralık Kamera İstanbul’dan kiralayacağınız GoPro HERO9 Black Aksiyon Kamerası, GoPro 9 Bataryası ile çalışmaktadır. GoPro HERO9 Black Aksiyon Kamerası ile 2 adet batarya verilmektedir. 2 Adet, GoPro 9 Bataryası kiralama ücretine dahildir.