Kiralık Laowa 24mm f/14 Probe Lens | PL Mount / E-Mount / X-Mount

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 1200 ₺ + KDV
3 GÜN: 2750 ₺ + KDV
7 GÜN: 6000 ₺ + KDV

Kiralık Laowa 24mm f/14 Probe Lens, Arri PL Mount uyumludur. Laowa 24mm Probe Lens, hem fotoğraf hem de video çekimleri için 2:1 maksimum büyütme sunan özel bir makro lens olarak tasarlanmıştır. Makro Probe Lens Kiralama için bize ulaşın.


Kiralık Probe Lens, “garip ama dahice” olarak tanımlanan, Venus Optics’in ARRI PL mount’lu Laowa 24mm f/14 Probe Lensi, yakın çekim için tasarlanmış gerçekten benzersiz bir lenstir. Uzun ve ince lens yapısı ile öne çıkan bu makro lens, 46 cm minimum odaklama mesafesi ve 2 cm minimum çalışma mesafesi ile 2:1 maksimum büyütme sağlar. Böylesine yakın bir çalışma mesafesinde bile lens 40 cm uzunluğundadır. Ayrıca, geniş açılı bir lens olarak, geleneksel telefoto makro lenslere kıyasla daha fazla alan derinliği sağlayarak, daha az konu izolasyonuyla arka planda daha fazla ayrıntıya izin verir.

Kiralık Probe Lens, optik tasarım, yüksek derecede netlik, renk doğruluğu ve keskinlik için kromatik ve küresel sapmaları bastırmaya yardımcı olan hem ekstra düşük dağılım hem de ekstra kırılma indisi öğeleri içerir. Manuel odak kontrolü, 45 cm’den sonsuza odaklanmaya izin verir ve lensin önünde yakın mesafelerde odaklanmaya yardımcı olmak için yerleşik bir LED halka ışığı bulunur. Lensin çerçevesinin ön bölümünde ince 0,5 cm çapı, nesneleri önden aydınlatmak için daha fazla olanacak sağlar. Ek olarak, lensin ön kısmı su geçirmezdir ve su yüzeyinin hemen altında veya tozlu ya da denenmiş nesnelerle çalışmaya izin verir.

Lensin bu “cine-mod” versiyonu video kullanımı için optimize edilmiştir. Laowa Probe Lens, hem diyafram hem de odak halkalarında entegre dişlilere sahiptir. Bu dişliler ile follow focus ya da remote follow focus aksesuarları ile hem iris hem de netlik kontrolü yapılabilmektedir.