Kiralık Sigma 85mm f/1.4 DG DN Art Lens | Sony E Mount

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 800 ₺ + KDV
3 GÜN: 2000 ₺ + KDV
7 GÜN: 3500 ₺ + KDV

Kiralık Sigma 85mm, dar açılı ve hızlı Sony E-mount prime lens, 85mm f/1.4 DG DN Lens, Sigma’nın ART serisinin bir üyesidir. Lens, gelişmiş optik yapısı ve sağlam fiziksel tasarımı ve bokehleri ile karakterizedir. Lens Kiralama için bize ulaşabilirsiniz.

Sigma Lens

Kiralık Sigma 85mm, Full Frame Sony E mount aynasız kameralar için güncellenen klasik bir portre uzunluğunda lens olan Sigma 85mm f/1.4 DG DN, gelişmiş ve güncellenmiş optik tasarımı, şık profili ve parlak tasarımı ile karakterize edilen bir Art serisi birinci sınıf lenstir. F/1,4 maksimum diyafram açıklığı, düşük ışık koşullarında çalışmayı sağlar ve ayrıca sığ alan derinliği efektleri elde etmek için alan derinliği üzerinde daha fazla kontrol sağlar. Optik yerleşim, bir dizi düşük dağılımlı, küresel olmayan ve yüksek kırılma indeksi elemanı içerir ve geniş çaplı tasarımı, iyi kontrol edilen bozulma ve sapmalarla birlikte dikkate değer bir netlik ve keskinlik sağlar. Ayrıca Süper Çok Katmanlı Kaplama, güçlü aydınlatma koşullarında gelişmiş kontrast ve renk doğruluğu için mercek parlamasını ve gölgelenmeyi önleyerek görüntü kalitesini iyileştirir.

Kiralık Sigma 85mm, optiklerin dengelenmesi, sezgisel ve dokunsal kontrol için özel bir odak modu anahtarı ve AFL düğmesi ile birlikte tıklatılabilen veya kilitlenebilen fiziksel bir diyafram halkası içeren rafine bir dış tasarımdır. Otomatik odaklama için, hem fotoğraf hem de video uygulamaları için hızlı ve neredeyse sessiz odaklama performansını desteklerken hafif ve kompakt tasarımı koruyan bir kademeli motor kullanılır. Ek olarak, lens, pürüzsüz bokeh kalitesi için 11 kanatlı yuvarlak bir diyaframa sahiptir ve lens muhafazası da zorlu koşullarda çalışmaya uygun olması için hava koşullarına karşı korumalıdır.

Sigma 85mm f/1.4 DG DN Art Lens İnceleme

Kiralık Sigma 85mm f/1.4 DG DN Art Lens İnceleme

 • Sigma‘nın Global Vision serisindeki Sanat serisinin bir parçası olan bu lenstir. Gerçekten dikkate değer optik performans elde etmek için tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra yaratıcı ve sanatsal uygulamalar için idealdir.
 • Portre uzunlukta lens, Full Frame Sony E mount aynasız fotoğraf makineleri için tasarlanmıştır ancak 127,5 mm eşdeğeri odak uzaklığı sağladığı APS-C modelleriyle de kullanılabilir.
 • Hızlı f/1,4 maksimum diyafram açıklığı, düşük ışık koşullarında çalışmak için çok uygundur. Ayrıca sığ alan derinliği teknikleri kullanıldığında odak konumu üzerinde daha fazla kontrol sağlar.
 • Bu lens, tutarlı uçtan uca aydınlatma ile birlikte hem yüksek çözünürlük içindir. Ayrıca lenste keskinlik elde etmek için gelişmiş bir optik yapı kullanılarak tasarlanmıştır. Biri optik tasarımın arkasında olmak üzere bir çift asferik eleman bulunmaktadır. Ayrıca, sagital koma parlaması, distorsiyon, eksenel renk sapmalarını düzeltir. Ayrıca, korunan çevresel parlaklık, netlik ile hızlı f/1,4 maksimum diyafram açıklığının tam olarak kullanılmasını sağlar.
 • Beş Özel Düşük Dağılım (SLD) öğesi, gelişmiş netlik ve renk doğruluğu için renk sapmalarını ve renk saçaklarını önemli ölçüde azaltır.
 • Bir asferik eleman ve dört yüksek kırılma indeksli cam eleman, artan keskinlik ve doğru işleme için küresel sapmaları ve bozulmayı kontrol eder.
 • Mercek parlaması ve gölgelenmeyi en aza indirmek ve arkadan aydınlatmalı koşullarda bile kontrast açısından zengin ve renkten bağımsız görüntüler üretilmesine katkıda bulunmak için mercek elemanlarına Süper Çok Katmanlı Kaplama uygulanmıştır.
 • Entegre kademeli motor, daha düzgün odaklama performansı sağlamak için optimize edilmiş bir AF algoritması ile daha da tamamlanan hızlı ve sessiz otomatik odaklama gerçekleştirir.
 • Video uygulamalarından faydalanmak üzere pürüzsüz, sessiz diyafram geçişi için manuel diyafram halkası tıklanabilir. Ek olarak, diyafram ayarının yanlışlıkla değiştirilmesini önlemek için özel bir diyafram halkası kilitleme anahtarı da kullanılabilir.
 • Ek işlevler atanabilen yerleşik Otomatik Odak Kilidi (AFL) düğmesi, lens üzerinde kullanılabilen işlem aralığını genişletir.
 • Yuvarlak on bir kanatlı diyafram, pürüzsüz ve hoş bir bokeh kalitesine katkıda bulunur.
 • Gelişmiş montaj doğruluğu ve sağlamlığı sağlayan pirinç süngü ile hava koşullarına dayanıklı yapı.

Upsell Products

1 GÜN: 800 ₺ + KDV
3 GÜN: 2000 ₺ + KDV
7 GÜN: 3500 ₺ + KDV
Rated 5.00 out of 5

Kiralık Sigma 24mm f/1.4 DG DN Art Lens | Sony E Mount

1 GÜN: 200 ₺ + KDV
3 GÜN: 500 ₺ + KDV
7 GÜN: 800 ₺ + KDV

Kiralık Metabones ARRI PL to Sony E-Mount Lens Adaptörü

1 GÜN: 1900 ₺ + KDV
3 GÜN: 4750 ₺ + KDV
7 GÜN: 9000 ₺ + KDV
Rated 5.00 out of 5

Kiralık Sigma Cine Zoom High Speed Lens Seti | PL Mount / E-Mount / X-Mount