Kiralık Sony FE 16-35mm f/2.8 G Master Lens | Sony E Mount

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 Gün: 800 ₺ + KDV
3 Gün: 2000 ₺ + KDV
7 Gün: 3500 ₺ + KDV

Sony FE 16-35mm f/2.8 GM Lensi, Full Frame E-Mount aynasız fotoğraf makineleri için tasarlanmış geniş açılı bir zoom lenstir. Lens f/2,8 maksimum diyafram açıklığı ile tüm zoom aralığında tutarlı performans sunar. Lens Kiralama için bize ulaşabilirsiniz.

Kiralık Sony 16-35mm Lens, hızlı ve esnek geniş açılı zoom lenstir. Sony FE 16-35mm f/2.8 G Master Serisi Lensi, full frame E-Mount aynasız kameralar için tasarlanmıştır. Lens f / 2.8 maksimum diyafram açıklığı ile ayırt edilmektedir. Bunun yanı sıra lens tüm zoom aralığında tutarlı performans sunar. Ayrıca bu lens, düşük ışık koşullarında çalışmanın yararlarını sağlar. Optik tasarım, renk sapmalarını azaltmak için iki ekstra düşük dağılım elemanı vardır. Ayrıca birlikte iki XA elemanı ve yüksek derecede görüntü keskinliği ve netliği için küresel sapmaları önemli ölçüde kontrol eden üç asferik eleman içerir. Ayrıca lens, güçlü aydınlatma koşullarında çalışırken Nano AR kaplama kullanır. Bu özellik ile artan kontrast – renk doğruluğu için gölgelenmeyi ve mercek parlamasını sınırlamak içindir.

Kiralık Sony 16-35mm Lens, optik varlıkları tamamlayan bu lens, seçici odak görüntüleri ile pürüzsüz, yumuşak kenarlı bokeh üretmek için 11 kanatlı dairesel bir diyafram içermesiyle de dikkat çekicidir. Lensin odağı kontrol etmek için, hızlı ve sessiz olan bir sistemi vardır. Ayrıca manuel odak işlemi için daha duyarlı kontrol sağlayan iki Direct Drive S S M AF grubu kullanılır. Objektif ayrıca zorlu koşullarda çekimi desteklemek için toz ve nem geçirmez tasarıma sahiptir. Ayrıca özel bir odak tutma düğmesi ve AF/MF anahtarına sahiptir. Diğer Kiralık Lens seçeneklerimiz için ilgili kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Sony FE 16-35mm f/2.8 G Master Lens Özellikleri

Kiralık Sony 16-35mm Lens Özellikleri

  • Sony‘nin saygın G Master serisinin bir parçası olan bu lens, çok çeşitli küresel ve renk sapmalarını düzelterek dikkate değer ölçüde yüksek çözünürlük ve keskinlik elde etmek için tasarlanmıştır. Bu lensler hem fotoğrafçılık hem de sinema uygulamaları için tasarlanmıştır. Her iki alanda da fayda sağlamak için sağlam ve kullanımı kolay fiziksel tasarımlara sahiptir.
  • Bu lens, 24-52,5 mm eşdeğer odak uzaklığı aralığı sağladığı APS-C modelleriyle de uyumludur.
  • Sabit f/2,8 maksimum diyafram açıklığı, zorlu aydınlatma koşullarında çalışmak içindir.
  • Astigmatizma, alan eğriliği, koma ve diğer küresel sapmalar üzerinde etkili kontrol için üstün yüzey hassasiyeti sunan iki XA (aşırı asferik) eleman ve üç asferik eleman optik tasarıma dahil edilmiştir.
  • Lens tasarımında iki ekstra düşük dağılım elemanı vardır. Daha iyi netlik ve renk nötrlüğü için renk sapmalarını ve renk saçaklarını azaltmaya yardımcı olur.
  • Güçlü aydınlatma koşullarında artan kontrast ve renk geriverimi için yüzey yansımalarını, parlamayı ve gölgelenmeyi azaltmak için bir Nano AR Kaplama uygulanmıştır.
  • Lenste, iki Direct Drive SSM (DDSSM) otomatik odak grubu vardır. Lens, fotoğraf ve video uygulamaları için ideal olan hızlı, sessiz, hassas odaklama performansı sunar.
  • Toz ve nem sızdırmaz tasarım, zorlu koşullarda çalışmaya daha iyi çalışmak içindir. Ayrıca lastikleştirilmiş kontrol halkaları daha soğuk sıcaklıklarda kullanım içindir. Ek olarak, ön eleman, parmak izlerinin ve tozun yapışmasını önlemek için bir flor kaplamaya sahiptir.
  • Yuvarlak 11 kanatlı diyafram, seçici odak teknikleri kullanıldığında hoş bir bokeh kalitesine katkıda bulunur.

Upsell Products

1 GÜN: 1900 ₺ + KDV
3 GÜN: 4750 ₺ + KDV
7 GÜN: 9000 ₺ + KDV
Rated 5.00 out of 5

Kiralık Sigma Cine Zoom High Speed Lens Seti | PL Mount / E-Mount / X-Mount

1 GÜN: 200 ₺ + KDV
3 GÜN: 500 ₺ + KDV
7 GÜN: 800 ₺ + KDV

Kiralık Metabones ARRI PL to Sony E-Mount Lens Adaptörü

1 Gün: 800 ₺ + KDV
3 Gün: 2000 ₺ + KDV
7 Gün: 3500 ₺ + KDV
Rated 5.00 out of 5

Kiralık Sony FE 24-70mm f/2.8 GM Objektif | Sony E Mount