Kiralık V-Mount Batarya | Swit PB-S98S

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 Gün: 100 ₺ + KDV
3 Gün: 250 ₺ + KDV
7 Gün: 500 ₺ + KDV

Kiralık V-Mount Batarya, Swit PB-S98S iki adet D-Tap çıkışı, bir adet USB çıkışı ile ağır koşullar için tasarlanmış kompakt ve dijital bir v-mount batarya modelidir. V-Mount Batarya Kiralama, için bize ulaşabilirsiniz.

Kiralık V-Mount Batarya, Swit PB-S98S 14.4V 98Wh çift D-Tap çıkışlı, ağır koşullar için tasarlanmış kompakt ve dijital bir v-mount batarya modelidir. Swit PB-S98S V-Mount Batarya, 100W / 8A’a kadar sürekli çıkış sağlamaktadır. Çoğu kamera ve cihaz için uygun ve bir ENG kamerayı yaklaşık 3 saat çalıştırabilirken, küçük boyutu da onu drone ve diğer mobil uygulamalar için ideal kılmaktadır. Buna ek olarak PB-S98S, film ekipmanı aksesuarlarına güç sağlamak için iki D-Tap çıkışı ve mobil cihazları şarj etmek için bir USB bağlantı noktası sunmaktadır.

Kiralık V-Mount Batarya, batarya kullanımdayken dakika cinsinden kalan çalışma süresini ve kullanılmadığında veya şarj olurken de yüzde değerini gösteren akıllı bir LCD ekrana sahiptir. Swit PB-S98S V-Mount Batarya, kalan çalışma süresi 15 dakikadan az olduğunda, LCD ekranda bir uyarı olarak yanıp söner. Ayrıca pil aşırı deşarj, aşırı şarj, devre sorunları ve benzerlerini tespit ederse, belirli bir uyarı kodu ile bir uyarı sinyalini gösterecektir. Güç kontrol düğmesine uzun basılması, pilin döngü sürelerini LCD’de gösterecektir. Swit PB-S98S V-Mount Batarya, ayrıca çalışma süresi bilgilerini RED ve Sony vizörlere iletmektedir. v-mount batarya kiralama, hizmeti sırasında kiralık v-mount şarj cihazı ile teslim edilmemektedir.

Kiralık V-Mount Batarya Özellikleri

Swit PB-S98S V-Mount Batarya modelinin öne çıkan özellikleri arasında 12 adet, 18650 pil hücresini barındıran kısa, kompakt tasarım ve 100W / 8A’ya kadar sürekli çıkış bulunmaktadır. Bunun yanı sıra 98 watt / saat özelliği ile ENG kameralara (broadcast tipi kameralar) yaklaşık 3 saat güç sağlamaktadır. PB-S98S V-Mount Batarya modelinin 2 adet D-Tap çıkışı ve yan kısmında bir adet USB bağlantı noktası bulunmaktadır. Swit PB-S98S, akıllı LCD teknolojisi ile bataryanın durumu hakkında bilgi vermektedir. Devre korumasına sahip olan Swit V-Mount Batarya çalışma zamanı bilgilerini RED ve Sony markasının uyumlu kamera vizörlerine iletmektedir.

Swit PB-S98S Yaygın Batarya Koruma Kodları ve Açıklamaları:

  • P01: Güç tükendi, lütfen en kısa zamanda bataryayı şarj edin.
  • P02: Şarj ederken aşırı voltaj, lütfen bataryayı çıkarın, gerilimi kurtarmak için bataryayı boşaltın.
  • P03: Şarj ederken aşırı akım, lütfen bataryayı çıkarın ve 30 saniye sonra düzelecektir.
  • P05-07: Yük çok ağır, lütfen bataryayı çıkarın ve 30 saniye sonra düzelecektir.
  • P08-09: Batarya kısa devresi, lütfen bataryayı çıkarın ve elektrotların temiz olduğundan emin olun. Batarya, 30 saniye sonra düzelecektir.
  • P10-13: Sıcaklık koruması, lütfen bataryayı çıkarın ve kurtarmak için oda sıcaklığına yerleştirin.

Swit PB-S98S V-Mount Batarya LCD Uyarı Kodları ve Açıklamaları:

  • P01-P13: Akü tetik koruma işlevi ve kurtarılabilir.
  • E01-E03: Düzeltilemez hata, onarım için lütfen imalatçılarla iletişime geçin, bataryayı açmayın-sökmeyin.
  • Pil 10 günden fazla dinlendiğinde veya gücü bittiğinde, uyku moduna girecek ve LCD görüntülenmeyecektir.

FilmEkipmanları.com‘dan kiralayacağınız Swit PB-S98S V-Mount Batarya, V-Mount Şarj Cihazı olmadan kiralanmaktadır.