Kiralık Zoom H8 Ses Kayıt Cihazı

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 400 ₺ + KDV
3 GÜN: 1000 ₺ + KDV
7 GÜN: 1600 ₺ + KDV

Kiralık Zoom H8, film, video, müzik ve podcast projeleri için tasarlanmış çok yönlü bir ses kayıt cihazıdır. Zoom H8 Kiralama için bize ulaşabilirsiniz.

Kiralık Zoom H8, 12 kanal eşzamanlı kayıt imkanı, değiştirilebilir kapsül ve aplikasyon odaklı dokunmatik ekran arayüzüne sahiptir. Bu özellikleri ile Zoom H8, tüm ses kayıt gereksinimlerinize cevap verebilecek biçimde tasarlanmıştır.

Kiralık Zoom H8, birçok farklı alanda kullanım için üretilmiş; çok yönlü bir ses kayıt cihazıdır. Film ve video projeleri için sahada kullanmaya uygundur. Bunun yanı sıra Zoom H8 ile müzik kayıt kayıtları ve podcast kayıtları yapabilirsiniz. Zoom H8, renkli dokunmatik ekranı, App tabanlı arayüz seçeneği ile projenizin gereksinimlerine uyum sağlamaktadır.

Zoom H8 Ses Kayıtçısı Tanıtım Videosu

Zoom H8 Kiralama

Podcasting, müzik prodüksiyonu veya konum kaydı için renkli dokunmatik ekranı anında yapılandıran üç adet uygulama odaklı mod ile Zoom H8 taşınabilir el tipi kaydedici, göreviniz için son derece optimize edilmiş bir iş akışı aracılığıyla sekiz adede kadar eşzamanlı giriş sinyalini hızlı bir şekilde kaydetmenizi sağlar. Ayrıca, 10 girişli kayıt, Ambisonics 360 derece ses ve daha fazlasına kolayca genişletmek için bir dizi kapsülle (ayrı olarak satılır) uyumludur.

H5 ve H6 gibi diğer H-Serisi Handy kayıt cihazları gibi, H8’i elinizde tutabilir, bir mikrofon standına veya tripoda takabilir veya bir kameraya takabilirsiniz (ayakkabı montajı ayrı olarak satılır); H8, podcast’lerin, müzisyenlerin, ses tasarımcılarının ve içerik yaratıcılarının çeşitli taleplerini karşılamaya hazır olan hafif bir gövdeye etkileyici bir dizi özellik sunuyor. Birlikte verilen Cubase LE ve WaveLab Cast yazılım programları, projelerinizi düzenlemek, hassaslaştırmak, dışa aktarmak ve yüklemek için ihtiyacınız olan araçları sağlar.

Sezgisel, dokunsal kontrollerden bol pil ömrüne ve güçlü ses işleme işlevlerine kadar H8, eksiksiz müzik düzenlemeleri, bağımsız filmler ve panel podcast’leri için bozulmamış ses üretmek için iyi donanımlıdır. Kondansatör mikrofonları için fantom veya eklenti gücü sağlayabilir veya gitar, klavye veya drum makinelerinden doğrudan bağlantıları kabul edebilir. Kaynak ne olursa olsun, seçilebilir otomatik kayıt ve ön kayıt, çekimin başlangıcını asla kaçırmamanızı sağlar ve stereo güvenlik izi kaydı, bozulmayı önlemek için daha düşük bir seviyede yinelenen parçalar sağlar.

Zoom H8 Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Özellik

Zoom H8 ile ilgili yazımızı okumak için tıklayın!