Kiralık Sigma 18-35mm f/1.8 DC HSM Lens – EF Mount

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 400 ₺ + KDV
3 GÜN: 1000 ₺ + KDV
7 GÜN: 1800 ₺ + KDV

  • Diyafram: f/1.8
  • Filtre Çapı: 72mm
  • Sigma “ART” serisi grubu
  • Uyumluluk: Crop Sensör
  • HSM (Hiper Sonic Motor)
  • EF Lens Mount

Sigma Lens

Kiralık Sigma 18-35mm, benzersiz hızlı ve çok yönlü tasarımıyla öne çıkan Canon EF yuvalı Sigma 18-35mm f / 1.8 DC HSM, geniş açıdan normal odak uzunluklarını kapsayan bir Art serisi zumdur. Kendini paketten ayıran bu zoom, son derece parlak f / 1.8 sabit maksimum diyafram açıklığına sahiptir, bu da zorlu aydınlatma koşullarında kullanımına uygundur ve zoom aralığı boyunca etkileyici alan derinliği kontrolü sunar. Optik tasarım, çeşitli sapmaları, renk saçaklarını ve bozulmaları bastırarak yüksek netlik ve keskinlik elde etmeye yardımcı olan bir dizi SLD ve asferik öğe içerir. Gelişmiş kontrast ve renk doğruluğu için mercek parlamasını ve gölgelenmeyi kontrol eden Süper Çok Katmanlı Kaplama da uygulanmıştır. Optik avantajları dengeleyen bu 18-35 mm, hızlı, sessiz ve hassas otomatik odaklama performansını desteklemek için dahili bir odaklama tasarımının yanı sıra gelişmiş bir Hiper Sonik Motor da kullanır.

Kiralık Sigma 18-35mm, Sigma’nın Global Vision serisindeki Art serisinin bir parçası olan bu lens, gerçekten dikkate değer optik performans elde etmek için tasarlanmıştır ve yaratıcı ve sanatsal uygulamalar için idealdir.
Genişten normale yakınlaştırma, APS-C formatındaki Canon EF yuvalı kameralar için tasarlanmıştır ve 28,8-56 mm eşdeğer odak uzaklığı aralığı sağlar.

Sigma 18-35mm f/1.8 DC HSM Lens İnceleme

Kiralık Sigma 18-35mm Özellikleri

Etkileyici parlak sabit f / 1,8 maksimum diyafram, düşük ışık koşullarında çalışmak için çok uygundur ve ayrıca sığ alan derinliği teknikleri kullanıldığında odak konumu üzerinde daha fazla kontrol sağlar.
Optik tasarımda beş Özel Düşük Dağılım (SLD) öğesi bulunur ve gelişmiş netlik ve renk doğruluğu için renk saçaklarını ve renk sapmalarını azaltmaya yardımcı olur.
Bozulmayı ve küresel sapmaları sınırlandırmaya yardımcı olmak ve ayrıca daha fazla genel keskinliğe ve doğru oluşturmaya katkıda bulunmak için dört asferik öğe kullanılır.
Mercek parlamasını ve gölgelenmeyi en aza indirmek ve arkadan aydınlatmalı koşullarda bile kontrast açısından zengin ve renk açısından nötr görüntüler üretmeye katkıda bulunmak için mercek elemanlarına Süper Çok Katmanlı Kaplama uygulanmıştır.
Entegre HSM (Hiper Sonik Motor), dahili bir odaklama sistemi ile birlikte hızlı ve sessiz otomatik netlemeyi gerçekleştirir ve bu, daha yumuşak odaklama performansı sağlamak için optimize edilmiş bir AF algoritması ile tamamlanır. HSM ayrıca, herhangi bir zamanda odak halkasını döndürerek tam zamanlı manuel odak kontrolüne izin verir.
Yuvarlak dokuz kanatlı diyafram, pürüzsüz ve hoş bir bokeh kalitesine katkıda bulunur.
Daha fazla hassasiyet ve geniş sıcaklık değişimlerinde kullanım için Termal Olarak Kararlı Kompozit (TSC) malzeme kullanılarak yapılmıştır. Ek olarak, pirinç bir süngü, gelişmiş montaj doğruluğu ve sağlamlığı sağlar.
Bu lens, farklı lens özelliklerine ince ayar yapmak ve aygıt yazılımını güncellemek için isteğe bağlı Sigma USB Dock ile uyumludur.

Upsell Products

1 GÜN: 1300 ₺ + KDV
3 GÜN: 3000 ₺ + KDV
7 GÜN: 6000 ₺ + KDV
Rated 5.00 out of 5

Kiralık Blackmagic Pocket 6K PRO Sinema Kamera – EF Mount

1 GÜN: 250 ₺ + KDV
3 GÜN: 600 ₺ + KDV
7 GÜN: 1250 ₺ + KDV
Rated 5.00 out of 5

Kiralık Tiffen 72mm Circular Polarize Filtre

1 GÜN: 1000 ₺ + KDV
3 GÜN: 2500 ₺ + KDV
7 GÜN: 4500 ₺ + KDV
Rated 5.00 out of 5

Kiralık Blackmagic URSA Mini Pro 4.6K Sinema Kamera – EF Mount