Kiralık Sigma 24-70mm f/2.8 DG OS HSM Art Lens – EF Mount

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 500 ₺ + KDV
3 GÜN: 1250 ₺ + KDV
7 GÜN: 2000 ₺ + KDV

  • Diyafram: f/2.8
  • Filtre Çapı: 82mm
  • Minimum Netleme: 38cm
  • Uyumluluk: Full Frame – Crop Sensör
  • EF Lens Mount

Sigma Lens

Kiralık Sigma 24-70mm Objektif, günlük çekim için çok yönlü bir zum olan Sigma’nın Canon EF montajlı 24-70mm f/2.8 DG OS HSM Lensi, çeşitli ortamlarda çekim yapmaya uygun geniş açıdan portre uzunluğuna kadar kullanışlı bir odak uzaklığı aralığını kapsar. Saygın Art serisi lenslerin bir parçası olarak, daha fazla netlik ve keskinlik için renk saçaklarını, bozulmaları ve diğer anormalliklerin yanı sıra kromatik ve küresel sapmaları azaltmak için üç SLD öğesini ve dört asferik öğeyi bir araya getiren gelişmiş bir optik tasarım kullanılır. Doğru renk doğruluğu ve yüksek kontrast için lens parlamasını ve gölgelenmeyi bastırmak için bir Süper Çok Katmanlı Kaplama da uygulandı ve sert iklimlerde çalışmaya fayda sağlamak için ön öğeye de koruyucu bir kaplama uygulandı. Ek olarak, çok yönlülüğünü genişleten sabit f/2,8 maksimum diyafram açıklığı, tüm yakınlaştırma aralığı boyunca tutarlı performansın yanı sıra alan derinliği üzerinde daha fazla kontrol sağlar.

Görüntüleme özelliklerini tamamlayan lens, tam zamanlı manuel odak geçersiz kılma ile hızlı, akıcı ve sessiz otomatik odaklama performansı üretmek için bir Hiper Sonik Motora sahiptir. Optik Sabitleyici, daha keskin görüntüler için kamera sarsıntısının görünümünü en aza indirerek elde çekime de yarar sağlar. Fiziksel tasarım, çok çeşitli ortamlarda dayanıklılık için Termal Olarak Kararlı Kompozit malzeme kullanır ve pirinç süngü montajı da sağlamlık ve montaj hassasiyeti sunar.

Sigma’nın Global Vision serisindeki Art serisinin bir parçası olan bu lens, gerçekten dikkate değer bir optik performans elde etmek için tasarlanmıştır ve yaratıcı ve sanatsal uygulamalar için idealdir.

Standart yakınlaştırma lensi, tam çerçeve Canon EF montajlı kameralar için tasarlanmıştır, ancak 38,4-112 mm eşdeğer odak uzaklığı aralığı sağlayacağı APS-C modelleriyle de kullanılabilir.

Sabit f/2,8 maksimum diyafram, mevcut ışık koşullarında çalışmak için çok uygundur ve ayrıca sığ alan derinliği teknikleri kullanılırken alan derinliği üzerinde daha fazla kontrol sağlar.

Üç Özel Düşük Dağılım (SLD) öğesi, gelişmiş netlik ve renk doğruluğu için tüm zoom aralığında renk sapmalarını ve renk saçaklarını önemli ölçüde azaltır.

Dört asferik eleman, daha fazla keskinlik ve doğru işleme için küresel sapmaları ve distorsiyonu kontrol eder.

Mercek parlamasını ve gölgelenmeyi en aza indirmek ve arkadan aydınlatmalı koşullarda bile kontrast açısından zengin ve renk açısından nötr görüntüler oluşturmaya katkıda bulunmak için mercek öğelerine Süper Çok Katmanlı Kaplama uygulanmıştır.

Entegre HSM (Hyper Sonic Motor), daha yumuşak odaklama performansı üretmek için optimize edilmiş bir AF algoritması ile daha da tamamlanan hızlı ve sessiz otomatik odaklamayı gerçekleştirir. HSM ayrıca herhangi bir zamanda odak halkasını basitçe döndürerek tam zamanlı manuel odak kontrolüne izin verir.

Optik Sabitleyici sistemi, elde çekim yaparken daha keskin görüntüler sağlamak için kamera sarsıntısının görünümünü dört durağa kadar en aza indirir.

Yuvarlak dokuz bıçaklı diyafram, dayanıklı, flor kaplı polikarbonattan yapılmıştır ve ayrıca hızlı sürekli çekim hızlarıyla çalışırken sorunsuz performans için bir karbon tüyü filme sahiptir.

Ön lens elemanı, zorlu çevre koşullarında çalışmaya fayda sağlamak için su ve yağ tutmayan bir kaplama ile işlenmiştir.

Daha fazla hassasiyet ve geniş sıcaklık değişimlerinde kullanım için Termal Olarak Kararlı Kompozit (TSC) malzeme kullanılarak üretilmiştir. Ek olarak, bir pirinç süngü, gelişmiş montaj hassasiyeti ve sağlamlığı sağlar. Ek olarak, toza ve su sıçramasına karşı dayanıklı hale getirmek için montaj tasarımına kauçuk conta dahil edilmiştir.

Bu lens, farklı lens özelliklerinin ince ayarını yapmak ve donanım yazılımını güncellemek için isteğe bağlı Sigma USB Dock ile uyumludur.