Kiralık Sis Makinesi | American DJ VF1100 – 850 Watt

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 850 ₺ + KDV
3 GÜN: 2000 ₺ + KDV
7 GÜN: 3500 ₺ + KDV

  • İç ve Dış Mekanlarda Kullanım
  • 1 dakikada 145 metreküp Güçlü Çıkış Gücü
  • 1000 Watt Isıtıcı Ünite
  • Kontrol Ünitesi Bağlantılı 3 metre Kablo
  • 1.5 litre Kapasiteli Sis Likiti Deposu
  • 5 dakika Isınma Süresi
  • Askı Bağlantı Parçası
  • Dahili Kapama Tuşu
  • Hafif ve Portatif Yapı

Kiralık Sis Makinesi, American DJ VF1100 ileri teknolojiye sahip 850 Watt gücünde, yüksek sis çıkışı veren ve taşınabilir bir sis makinesi modelidir. American DJ VF1100 Sis Makinesi, özellikle film, video ve klip çekimi için hazırlanan setlerde atmosfer oluşturmak için kullanılmaktadır. American DJ VF1000 Sis Makinesi, yüksek sis çıkışı ile ışık ekipmanlarından gelen ışıklarında görülmesini sağlar.

Kiralık Sis Makinesi, American DJ VF1100, nişan ve düğün eğlencesi gibi mobil eğlencelere, etkinliklere atmosfer katmak isteyen herkes tarafından kullanılabilinir. Ayrıca kiralık sis makinası, orta büyüklükteki gece kulübü ve barlar için kullanılabilinir. American DJ VF1100 Sis Makinası, yüksek sis çıkışı ile insanların aydınlatma armatürlerinden gelen ışınları görmesine olanak tanır.

American DJ VF1100 Sis Makinesi İnceleme

Kiralık Sis Makinesi İstanbul

American DJ VF1100 Sis Makinesi, bir dakikada 283 m³ sürekli çıkışla sisi dağıtabilen bu sis makinesi, orta büyüklükteki odaları hızla doldurur. Kiralık Sis Makinası, optimum ısıtma seviyeleri üreten ve daha az kalıntı bırakan Elektronik Termo Algılama (ETS) teknolojisine sahip verimli 850 Watt ısıtıcıya sahiptir. American DJ VF1100 Sis Makinesi, 6 dakika gibi kısa bir ısınma süresine sahiptir. Sis Makinesi, yeniden ısıtma süresi yalnızca 10 saniyedir. Sis makinesi cihazının yeniden hazır olup; ikinci sis için çıkış verme süresi de sadece 10 saniye gibi kısa bir süredir. Mobil eğlence için ideal olan taşınabilir American DJ VF1100 Sis Makinesi, dans pistlerinde, konserlerde, partiler gibi etkinliklerinde ve daha fazlasında ışık huzmelerinin görsel efektlerini geliştiren atmosferler yaratmak için tasarlanmış su bazlı bir sis makinesidir.

American DJ VF1100 Sis Makinası, yalnızca yüksek kaliteli, su bazlı sis likiti ile kullanılmaktadır. VF1100 Sis Makinesi modelinin dahili sis sıvısı deposu 1 litre hacime sahiptir. American DJ VF1100 Sis Makinası, üzerinde sıvı seviyesi göstergesine sahiptir. Bu özelliği ile sıvı seviyesi sürekli olarak kontrol edilebilinir. Sis makinesinin ADJ VF5PR kablolu uzaktan kumandasının yanı sıra arka panelde sis çıkışını kontrol etmek için bir anahtar daha bulunmaktadır. American DJ VF1100 Sis Makinesi, ADJ VFWR kablosuz uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilinir.

Kiralık Kamera İstanbul‘dan kiralayacağınız American DJ VF1100 Kiralık Sis Makinası, 1/2 dolu likit deposu ile teslim edilmektedir. Yarım depo sis likiti, sis makinesi kiralama ücretine dahildir. Ayrıca sis likiti talep ederseniz; 500ml sis likitini ofisimizden temin edebilirsiniz. Kiralık Sis Makinası, özel taşıma çantası ile beraber kiralanmaktadır.