Kiralık Canon EF to EOS R Lens Adaptörü

1 GÜN: 150 ₺ + KDV
3 GÜN: 400 ₺ + KDV
7 GÜN: 600 ₺ + KDV

Canon EF to EOS R Lens Adaptörü, Canon EF lenslerini Canon RF bayonetli kameralarda kullanılmasını için tasarlanmıştır.

Kiralık Canon Lens Adaptörü, uyumlu lens yelpazesini genişleten Canon Yuva Adaptörü EF-EOS R, herhangi bir EF veya EF-S yuvalı lensi EOS R aynasız dijital fotoğraf makinesine takmak için tasarlanmış hafif, kompakt bir lens adaptörüdür. Bu basit adaptör, tam otomatik odaklama ve görüntü sabitleme özelliklerini korur ve hiçbir optik bileşen içermez, böylece takılı merceğin orijinal optik kalitesini korur. Ayrıca toza ve suya karşı dayanıklı olması onu zorlu hava koşullarında kullanıma uygun hale getirir.

Kiralık Canon Lens Adaptörü, EOS R Sistemi adaptörler, Canon EF ve EF-S lensleri ile tam uyumluluk sunar ve başka bir EOS fotoğraf makinesi sahibi olan Canon EOS R Sistemi fotoğraf makinesi kullanıcıları için mevcut lensleriyle tam entegrasyon sağlar. Lenslerinizi entegre edin ve kullanım yelpazenizi genişletin.

EF-S lenslerinizi EOS R Sistemine taşıyın
EF-S lensleri, APS-C sensörlü EOS DSLR makineler için tasarlanmıştır ancak adaptör vasıtasıyla aynı zamanda EOS R Sistemi fotoğraf makinelerinde de kullanabilir. Fotoğraf makinesi otomatik olarak EF-S optik donanımının daha küçük olan görüntü çeperine uygun şekilde kesilmiş görüntüler üretir.

Dayanıklılık için üretildi
Ön ve arka taraftaki metal yuvalarıyla EOS R adaptörleri profesyonel kullanıma dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir. Aynı zamanda toz ve neme karşı hava geçirmezlik özelliğine sahiptir, böylece zorlu koşullarda bile çekim yapmayı sürdürebilirsiniz.

Performans için tasarlandı
Lenslerinizin bir EOS DSLR’deki gibi hareket ederek aynı harika performansı ve muhteşem yüksek kaliteyi sağlayacağından emin olun.

Mühendislik harikası
Canon mühendisleri, EOS R’u mevcut EF ve EF-S lenslere bağlarken uyumluluğu, kaliteyi ve performansı koruyacak EOS R Sistemini geliştirdi.

EOS R Adaptörü Mount Adapter EF-EOS R
Standart Mount Adapter EF-EOS R EOS R adaptörü EF-S ve EF lenslerinin sorunsuzca EOS R fotoğraf makinelerinde kullanabilmesini sağlar. Halihazırda EF-S veya EF optikleri koleksiyonuna sahip olan fotoğrafçılar, mevcut lensleri için performans güvencesiyle EOS R Sistemine yatırım yapabilirler.