Kiralık Metabones ARRI PL to Canon RF Lens Adaptörü

1 GÜN: 200 ₺ + KDV
3 GÜN: 500 ₺ + KDV
7 GÜN: 800 ₺ + KDV

Metabones ARRI PL to Canon RF Lens Adaptörü ile ARRI PL Lensleri, Canon RF Bayonetli kameranızda kullanmanızı sağlamaktadır. Metabones Lens Adaptörü Kiralama için bize ulaşabilirsiniz.

Kiralık Metabones Lens Adaptörü, Metabones ARRI PL to Canon RF Lens Adaptörü ile ARRI PL lensleri Canon RF Bayonetli kameranızda kullanabilirsiniz. Adaptörde, krom kaplama yuvalara sahip alüminyum gövde konstrüksiyonu bulunmaktadır. Ayrıca, adaptör içindeki boşluk, oynama veya kıpırdama olmadan hassas bir uyum sağlar. Bununla beraber keçe malzeme iç kısımda toplanmaktadır. Bu özellik ile iç ışık yansımalarını en aza indirgenmiş olur. Ayrıca bu özellik, optik kaliteyi desteklerken; dış kısımdaki saten kaplama bu adaptöre OEM görünümü verir.

Kiralık Metabones Lens Adaptörü, Canon RF’den ARRI PL’e Lens Uyarlayıcısı Parça, ARRI PL Montajlı lensleri Canon RF Montajlı kameranıza monte etmenizi sağlar. Canon RF Montaj – PL Montaj Adaptörünü basit bir mekanik adaptör olarak tasarlanmıştır. Lens Adaptörü, alt kısmında bulunan Metabones PL Montaj Lens Adaptörü Desteğini kullanarak; kamera kafeslerine sabitlemek için 1/4″-20 dişli bir yuvaya sahiptir.

Metabones ARRI PL to Canon RF Lens Adaptörü İnceleme

Metabones Lens Uyarlayıcısı, Canon RF kameraya PL yuvalı lensleri kolayca takmanıza olanak tanır. Metabones ARRI PL to Canon RF Lens Uyarlayıcı Parça ile arka odak ayarını desteklemez. Bunun yanı sıra, Lens Uyarlayıcı Parça elektronik bilgi de aktarmaz. Ayrıca uyumlu kameralar arasında Canon EOS R/RP/R5 ve Kiralık RED Komodo 6K Sinema Kamera bulunmaktadır. Bununla beraber RF – PL Lens Adaptörü, lens takılı olmadığında tozu engellemek için bir ön kapak içerir.

Kiralık Metabones ARRI PL to Canon RF Lens Uyarlayıcısı Parça, başta RED KOMODO gibi RF mount kameralar ile uyumludur. Bunun yanı sıra, Canon EOS R/RP/R5 ve R6 kamera modelleri ile uyumludur. Metabones, lensle mümkün olan maksimum optik kaliteyi korumak için iç yansımayı minimumda tutmak için mat-siyah işlemi kullanır. Tüm Metabones Adaptörleri, bu tavizsiz hassasiyet, sağlam yapı kalitesi ve olağanüstü kaplama geleneğini takip etmektedir.

Kiralık Metabones ARRI PL to Canon RF Lens Adaptörü Özellikleri

  • ARRI PL Lens’ten Canon RF Mount’a bağlantı sağlama
  • Krom Kaplamalı Alüminyum Alaşımlı ve Pirinç Konstrüksiyon
  • Saten Yüzey Dokusu
  • Sökülebilir Arca-Tipi Tripod Ayağı ve Metabones Mount-Rod Destek Kiti ile uyumludur. Ayrıca Arca Swiss, Markins ve Photo Clam top kafaları ile de uyumludur.

Upsell Products

1 GÜN: 4000 ₺ + KDV
KAZANCINIZ: 3000 ₺

Kiralık Sony a7s3 PRO SET #01

1 GÜN: 4000 ₺ + KDV
KAZANCINIZ: 4000 ₺

Kiralık RED Komodo 6K PRO SET #01

1 GÜN: 2500 ₺ + KDV
3 GÜN: 7000 ₺ + KDV
7 GÜN: 10.000 ₺ + KDV
Rated 5.00 out of 5

Kiralık RED Komodo 6K Sinema Kamera | Canon RF / EF / PL Mount