Kiralık Godox TT685C Canon Tepe Flaşı

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 250 ₺ + KDV
3 GÜN: 600 ₺ + KDV
7 GÜN: 750 ₺ + KDV

Öğrenci İndirimi Bu ekipmana %25 Öğrenci & Akademisyen İndirimi uygulanmaktadır.

Kiralık Canon Tepe Flaşı, Godox TT685C Tepe Flaşı, DSLR ya da Aynasız Canon Fotoğraf Makinesi modelleri ile uyumludur. Canon Tepe Flaşı Kiralama için bize ulaşın.

Kiralık Canon Tepe Flaşı, Godox TT685C Thinklite TTL Fotoğraf Makinesi Flaşı, Kiralık Canon Fotoğraf Makinesi modelleri ile uyumludur. Godox TT685C, yüksek hızlı senkronizasyon dahil Canon E-TTL / E-TTL II için tam destek ve yerleşik 2.4 GHz radyo sistemine sahiptir. Godox TT685C Thinklite TTL Flaş, hem basit hem de ayrıntılı aydınlatma kurulumları oluşturmayı kolaylaştıracaktır. Kameraya monte edildiğinde, ISO 100 ve 200 mm’de 197′ güçlü guide number’a sahiptir. 20-200 mm yakınlaştırma aralığı ve -7 ila 90 derece eğme ve 360 derece döndürme özelliği ile etkili bir aydınlatma aracıdır. TTL özellikli bir birim olarak Godox TT685C Canon Tepe Flaşı, TTL işlevselliğine sahip tam bir kablosuz ana veya bağımlı birim olarak da çalışabilmektedir.

Kiralık Canon Tepe Flaşı, Godox TT685C Thinklite TTL Flaş’ın ayarları gösteren bir arka LCD panel ile kullanım sezgiseldir. Ayrıca flaş, isteğe bağlı bir uzaktan kumanda setini takmak için bir Kablosuz Kontrol Bağlantı Noktası ile donatılmıştır. Bunun yanı sıra temel kablolu bağlantısı için 3.5 mm’lik bir senkronizasyon bağlantı noktasına sahiptir. 0.1-2.6 saniyelik bir yeniden hazır olma süresi sağlamaya yardımcı olan dört adet AA kalem pil ile çalışır.

Kiralık Canon Tepe Flaşı Özellikleri

  • Kablosuz tetikleme için entegre bir 2.4GHz X radyo sistemi TT685C’ye dahil edilmiştir. Master veya slave olarak ayarlanabilen bu flaş, 328′ aralık ve 32 kanal ve beş grup desteği ile çok yönlü bir aydınlatma kurulumu oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Daha ayrıntılı kurulumlar oluşturmak için isteğe bağlı bir X serisi vericiyle de çalışabilir.
  • Canon E-TTL / E-TTL II sistemiyle uyumlu olan kullanıcılar, çok sayıda otomatik flaş ayarının ve yüksek hızlı senkronizasyon gibi işlevleri kullanma becerisinin keyfine varacaklar.
  • ISO 100 ve 200 mm’de 197 ‘kılavuz numarasıyla TT685C çoğu konuyu kolayca aydınlatacaktır. Ayrıca, çeşitli farklı lensler kullanmak için 20-200 mm aralığında bir zum kafası ve 14 mm geniş açılı bir panele sahiptir.
  • 1/3 EV’lik adımlarla 1/1 ile 1/128 arasında manuel güç kontrolü.
  • Flaş kafası, sekmeyi kontrol etmek ve ışığın sahneye düştüğü yerlere -7 ila 90 derece eğilebilir ve toplam 360 derece döndürülebilir.
  • Diğer standart flaşlarla çalışmak için optik ana / bağımlı aktarım mevcuttur.
  • İsteğe bağlı bir FT serisi uzaktan kumanda seti kullanarak, kullanıcılar flaşın güç ayarları üzerinde kablosuz kontrol elde etmek için kablosuz kontrol bağlantı noktasına bağlanabilirler.
  • Bir kamera veya tetikleyiciye kablolu bağlantı kurmak için 3.5 mm senkronizasyon bağlantı noktası mevcuttur.
  • Bu flaş, yaklaşık 230 tam güçlü flaş ve 0,1-2,6 saniyelik geri dönüşüm süreleri sağlamaya yardımcı olan dört alkalin veya NiMH AA pil ile çalışır.
  • Gelecekteki üretici yazılımı güncellemelerini yüklemek için USB bağlantısı.

FilmEkipmanlari.com‘dan kiralayacağınız Godox TT685C Canon Tepe Flaşı, 4 Adet AA Kalem Pil ile çalışmaktadır. Canon Fotoğraf Makinesi Tepe Flaşı, cihazının çalışması için gerekli piller kiralama ücretine dahil değildir.