Kiralık DJI Mavic 2 Pro Drone

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

TEKLİF AL!

Kiralık DJI Mavic 2 Pro Drone, 4K UHD kayıt yapabilen bir drone kamera modelidir. Drone Kiralama, hizmeti İHA sertifikalı pilot ile birlikte verilmektedir.

Kiralık DJI Mavic 2 Pro Drone, 20 MP Hasselblad L1D-20c kameranın gimbal eklenmesiyle güçlendirilmiş bir kiralık drone modelidir. DJI Mavic 2 Pro Drone, kompakt yapısı, profesyonel kalitede görselleri sağlayan teknik özellikleri ile öne çıkan bir drone kamera modelidir. Kiralık Drone Kamera, ayarlanabilir f/2.8 ile f/11 diyafram açıklığına sahip 1 İnç CMOS sensöre sahiptir. Bunun yanı sıra DJI Mavic 2 Pro Drone, 10 bitlik Dlog-M renk profili desteği ve 4K UHD 10 bit HDR video çekimi yapabilmektedir.

Kiralık DJI Mavic 2 Pro Drone, İHA-1 Ticari Pilot Sertifikası sahip hava görüntü yönetmeni ile birlikte kiralanmaktadır. Drone Kiralama hizmetinde ayrıca Sivil Havacılık Genel Müdürlüğüne kayıtlı DJI Mavic 2 Pro Drone kullanılmaktadır. DJI Mavic 2 Pro Drone Combo Paket içeriği ile drone kiralama hizmeti verilmektedir. Üç adet DJI Mavic Pro LiPo Batarya kullanımı ile kiralık dron 1,5 saat süresi uçuş süresine sahip olmaktadır.

DJI Mavic 2 Pro Drone Tanıtım Videoları

Kiralık DJI Mavic 2 Pro Drone Kamera

DJI Mavic 2 Pro Drone, saate 72 kilometreye varan hızlara ulaşmak için düşük sürtünmeli aerodinamik gövde tasarımına sahiptir. Drone Kiralamak, için seçim yapılırken ön önemli konulardan biri de uçuş süresidir. DJI Mavic Pro LiPo Batarya ile Mavic 2 Pro, 31 dakikaya kadar uçuş süresine çıkabilir. Tüm bunların yanı sıra DJI Mavic 2 Pro Drone, dikkat dağıtmadan çekim yapmak için düşük gürültülü pervaneler kullanır. Bu özellikleri ile kiralık drone kamera, güç ve performans, sinematik sonuçlar elde etmenize yardımcı olan çeşitli dinamik çekim modları ve diğer özelliklerle birleştirilmiştir.

DJI Mavic 2 Pro’da kontrol ve güvenlik için OcuSync 2.0 video aktarım teknolojisi eklenmiştir. Bu teknoloji, dahili denetleyiciye Full HD 1080p kalitesinde 8 km’ye kadar uzaklıktan görüntü iletebilmektedir. DJI Mavic 2 Pro’nun her tarafındaki sensörlerle nesnelerden kaçınma sağlayan çok yönlü engel algılama sistemi vardır. Tüm bu teknolojik özellikleri ile Mavic 2 Pro, bir sırt çantasına, kamera çantasına kolayca yerleştirilebilinen kompakt ve katlanabilir tasarıma sahiptir.

Drone Kiralama

Hasselblad L1D-20c Gimbal Kamera: Bu gimbal kamera, fotoğrafçılara ve hava görüntü yönetmenlerine profesyonel sonuçlar sağlamak için tasarlanmıştır. Çarpıcı renk ayrıntılarıyla 20 MP’ye kadar havadan görüntü yakalama olanağı sağlayan Hasselblad Natural Color Solution (HNCS) teknolojisine sahiptir ve 1 inç CMOS sensör ile 3200 ila 12.800 arasındaki kapsamlı ISO aralığından yararlanabilirsiniz.

Hasselblad kamera ayrıca 10 bit Dlog-M renk profilini ve 4K 10 bit HDR video yakalamayı da destekler. Dlog-M, 1 milyardan fazla renk ve yüksek dinamik aralıklı fotoğraflar sağlar. Mavic 2 Pro, HLG’li bir 4K TV’ye bağlandığında 4K HDR videonuz hemen doğru renk tonlarıyla oynatılabilir. Bir f/2.8 ile f/11 ayarlanabilir diyafram açıklığının dahil edilmesi, hem yüksek hem de düşük ışıklı ortamlar için pürüzsüz video ile parlak ve net fotoğraflar sunmanızı sağlar.

Hyperlapse ve Timelapse Çekimler: Tek bir dokunuşla Mavic 2 Pro’nuzu Hyperlapse modunda çarpıcı hızlandırılmış çekimler yapmak için kullanabilirsiniz, her şeyi otomatik olarak işleyebilir ve işlem sonrası zamandan tasarruf edebilirsiniz. Fotoğrafları aynı anda bir microSD karta JPEG ve RAW olarak kaydedebilirsiniz. Hyperlapse çekimleri dört farklı modla yakalanabilir:

 • Free: Mavic 2’yi istediğiniz yere tamamen özgürce taşıyın.
 • Circle: Mavic 2’nin otomatik olarak çevresinde dönmesi için bir konu seçin.
 • CourseLock: Bu, Mavic 2’yi kilitli bir rotada düz bir çizgide, ileri ve geri veya sağdan sola uçarak, dramatik sonuçlar için yol boyunca gimbali ayarlamanıza olanak tanır.
 • WayPoint: Tek bir hızlandırılmış çekim için veya daha sonra birlikte düzenlemek üzere farklı zamanlarda birden çok çekim için 3B alanda belirli, kaydedilebilir bir uçuş yolu ayarlayın.

Drone Kiralamak

Gelişmiş HDR Fotoğrafları: 14 EV ile Mavic 2 Pro, çeşitli pozlamalarda çekilmiş bir dizi ayrı fotoğrafı bir araya getirerek net, gölgesiz görüntüler yakalamak için tasarlanmıştır.

HyperLight Noise Reduction: HyperLight modu açıkken Mavic 2 Pro, daha az gürültü ile düşük ışıklı görüntüleri yakalayabilir.

H.265 / HEVC Codec Desteği: 4K videolarınızda H.265 / HEVC codec bileşenini kullanarak, H.264 / AVC’ye göre %50 daha fazla bilgi içeren gelişmiş sıkıştırmadan yararlanarak daha yüksek kaliteli sonuçlar ve daha ayrıntılı videolar elde edebilirsiniz.

OcuSync 2,0 Video İletimi: OcuSync 2.0 sistemi, size yüksek kaliteli ve istikrarlı bir video beslemesi sağlamak için tasarlanmıştır. DJI, OcuSync 2.0’ı denetleyicinize 8 kilometre mesafeye kadar 1080p beslemeleri sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu mesafeden DJI, 2.4 ve 5.8 GHz bantları arasında çift bantlı, gerçek zamanlı otomatik geçişle çekimlerin sorunsuz bir şekilde yayınlanmasına yardımcı olur. Video 40 Mb/sn’ye kadar indirilir ve gecikme 120 ms’ye kadar düşebilmektedir.

OcuSync 2.0 ayrıca dronun kendisinden içerik indirmek zorunda kalmadan çekimlerinizi ve görüntülerinizi paylaşmanıza ve kaydetmenize olanak tanır. Önbellekten çekimler düzenlenebilir ve sosyal medyaya yüklenebilir ve görüntüler otomatik olarak mobil cihazınıza kaydedilebilir.

Kiralık Drone

Çok Yönlü Engel Algılama Teknolojisi: Mavic 2 Pro’nuzu güvende ve çekimlerinizin bozulmamış olması için DJI, Mavic 2’nin her tarafını engel sensörleriyle kapladı:

 • İleri Sensör: 65 inçe kadar ölçüm aralığına ve 65 ile 131 inç tespit edilebilir aralığa sahip çift görme sensörleri bulunmaktadır. Mavic 2, 50 km/saate kadar uçarken engeller tespit edildiğinde güvenli bir şekilde durmak için tasarlanmıştır.
 • Aşağı Sensör: 36 inçe kadar ölçüm aralığına ve 36 ila 72 inç tespit edilebilir aralığa sahip çift görme sensörleri bulunmaktadır. Ayrıca 28 inç uzaklığa kadar ölçüm yapabilen bir kızılötesi sensöre sahiptir. Sensörler bunun yanı sıra 164 inçe kadar doğru gezinmeye izin verir ve araziyi güvenli bir şekilde tespit edebilir. Alttaki yardımcı ışık, sensöre düşük ışık koşullarında yardımcı olur.
 • Sol ve Sağ Sensörler: Hem ActiveTrack hem de Tripod modlarında 28 km/saate kadar hızlarda engelleri algılar.
 • Geriye Doğru Sensör: 52 inçe kadar ölçüm aralığına ve 52 ila 104.9 inç tespit edilebilir aralığa sahip çift görme sensörleri bulunmaktadır. Mavic 2, saatte 43 km hızla uçarken engeller tespit edildiğinde güvenle durmak için tasarlanmıştır.
 • Yukarı Sensör: Kızılötesi sensör, 26 inç mesafeye kadar hassas ölçüm yapabilir.
Kiralık Dron

ActiveTrack 2.0 Algılama ve İzleme:

 • Hassas Tanıma: Daha fazla tanıma ve doğruluk için kamera ve ileri çift sensör aracılığıyla çevredeki ortamın üç boyutlu görünümünü eşler.
 • Yörünge Tahmini: Algoritmalar, konu bir engelle geçici olarak engellendiğinde izlemeyi sürdürmeye yardımcı olur.
 • Yüksek Hızlı İzleme: Açık ortamlarda, Mavic 2 Pro 71 km/saate kadar hareket eden nesneleri izleyebilir.
 • Engel Algılama: 3D harita üzerinde bir uçuş yolu planlayın ve hedefinizi kesintisiz olarak çekin. Engeller, ileri ve geri sensörlerle algılanır, tanınır ve önlenir.

DJI Mavic 2 Pro Drone Ek özellikler:

 • Düşük sürtünmeli gövde tasarımı 71 km/saate kadar maksimum hız sağlamaya yardımcı olur.
 • Dört hücreli LiPo pil 31 dakikaya kadar uçuş süresi sağlayabilir.
 • FOC sinüzoidal tahrikli ESC’lerin ve düşük gürültülü pervanelerin bir kombinasyonu uçuşları sessiz tutar.
 • Küre, 180 derece, Yatay ve Dikey modları destekleyen panoramik görüntü modu bulunmaktadır.

Kiralık Kamera İstanbul‘dan kiralayacağınız DJI Mavic 2 Pro Drone, DJI Akıllı Uçuş Bataryası ile çalışmaktadır. DJI Mavic 2 Pro Drone Kamera ile 3 adet batarya verilmektedir. 3 Adet, DJI Akıllı Uçuş Bataryası kiralama ücretine dahildir.