Kiralık Lastolite Green Box Stüdyo Fon Sistemi 3 x 6 mt

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 Gün: 300 ₺ + KDV
3 Gün: 750 ₺ + KDV
7 Gün: 1200 ₺ + KDV

Kiralık Greenbox Stüdyo Fon Sistemi, kolay taşınabilen portatif bir set ekipmanıdır. Greenbox Stüdyo Fon Sistemi, kiralama için bize ulaşabilirsiniz.

Kiralık Greenbox Stüdyo Fon Sistemi, yani chromakey arka planları, daha sonra dijital olarak bir arka planın ekleneceği sabit ve video kurulumlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Lastolite Chromakey kumaş arka plan perdesi, 3 metre genişliğinde, 6 metre uzunluğundadır. Yeşil arka plan seçiminiz ana sahnenizdeki baskın renklere bağlı olmalıdır.

Kiralık Greenbox Stüdyo kiralama imkanı olmadığında bu portatif green box perdesi setini, hızlı ve kolay kurulumu ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Lastolite Green Box Stüdyo Fon Sistemi, iki ışık ayağı, bir adet pinli kilitleme sistemine sahip teleskopik fon asma çubuğu ve taşıma çantasından oluşmaktadır.

Kiralık Greenbox Stüdyo İstanbul

Lastolite’ın bu dayanıklı yeşil arka planı ile temel çekimleri stüdyo yerine, gerçek mekanları bir greenbox stüdyosuna dönüştürmenizi sağlar. Lastolite Green Box Stüdyo Fon Sistemi, chromakey bir arka plan gerektiren her türlü projede kullanılabilinir. Hem video hem de fotoğraf için tasarlanan fon, yakın plan çekimden tam boy çekimlerine kadar grup çekimleri ve portreler için uygundur.

Lastolite Green Box Stüdyo Fon Sistemi, her türlü tv veya video prodüksiyonu için mükemmeldir. Tüm video-film projeleriniz için uygun olan bu yeşil fon, hacimli %100 pamuklu kumaşıyla ışığı yansıtırken istenmeyen yansımaları da ortadan kaldırır. Kesintisiz kumaş dokusu olan perdenin kenarları her tarafta keskin dikişler güçlendirilmiştir. Bu güçlü, sağlam ve kırışmaya dayanıklı chroma-key arka plan perdesi üzerinde yürünebilir.

Chroma key bir yazılım değil tamamen bir uygulama tekniğidir. Bu teknikte düz yeşil renkli fonda çekilmesi gereken planlar çekilir. Daha sonra post-prodüksiyon aşamasında özel yazılımlar ile bu tek renk arka plan anahtar renk olarak seçilerek silinir. Ardından yerine konulması istenen görüntü ya da görseller oturtulur. Görüntüdeki bu renkli arka planı (green screen, blue screen) temizleme işlemine key’lemek denir.

Bu Chroma Key Yeşil Perde, isteğe bağlı yeşil ekran yazılımını kullanarak seçtiğiniz arka planı, post-prodüksiyonda dijital olarak eklemenizi sağlar. En iyi sonuçlar için arka plan eşit şekilde aydınlatılmalıdır.

Çekiminizin sonunda, saklama için birlikte verilen fermuarlı taşıma çantasında kolayca katlanabilir ve taşınabilir. Kendi taşıma çantası ile kiralanmaktadır. Son olarak sette bir ekip veya çocuk varsa, herhangi bir arka plan kurulumu yapılırken standların gaffer bant veya kum torbaları gibi set ekipmanları ile sabitlenmesini öneriyoruz.