Kiralık Zhiyun Crane 2S El Gimbal Stabilizer

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 Gün: 550 ₺ + KDV
3 Gün: 1400 ₺ + KDV
7 Gün: 2500 ₺ + KDV

Zhiyun Crane 2S Kamera Gimbal orta kameraları taşıma özelliğine sahip bir kiralık el gimbal’dir. Gimbal Kiralama, için bize ulaşabilirsiniz.

Kiralık Crane 2S, Crane-2’nin devamı niteliğindeki Zhiyun-Tech CRANE 2S, film yapımcılarının ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için oldukça yükseltilmiştir. Ayrıca her eksenin tepkisini artıran yeni nesil 9. Instune Algoritmasına sahip olan CRANE 2S, büyük kameraları aksesuarlarla birlikte sabitleyebilmektedir. Örneğin Blackmagic Pocket 6K PRO, Panasonic S1H ve Canon EOS 1DX Mark II gibi büyük kameralar.

Kiralık Crane 2S,İşbirliği sürecini desteklemek için CRANE 2S, isteğe bağlı bir Zhiyun-Tech TransMount vericisini takmak için özel montaj noktaları sunar. Ayrıca artan sosyal medya içeriği talebini desteklemek için bir diğer yeni özellik daha bulunmaktadır. Bu özellik, kameranızı dikey olarak ayarlamanıza olanak tanıyan dikey hızlı bırakma montajıdır. Bunun yanı sıra, kameranızı standart şekilde monte etmek için yeni bir FlexMount sistemi kullanılmaktadır. Bu teknoloji, kameranızı çift güvenlik mekanizmasıyla korurken montaj ve kurulum sürecini basitleştirir. Bir kamerayı dengelemek için eksen kilitleme mekanizması da iki fazlı kilitleme tasarımıyla geliştirilmiştir. Ayrıca eksen kilitleme mekanizması, seyahat veya depolama sırasında gimbal bileşenlerinin hareket etmemesini sağlar.

Gimbalın tutma sapı karbon fiberden yapılmıştır. Böylece gimbal elinize daha hafif gelir. Sapın yan tarafındaki yerleşik el çarkı bulunmaktadır. Bu çark, ek bir lens motorunu kontrol ederken çok düşük gecikmeye izin verecek şekilde yükseltilmiştir. Sapın altında, ürünle birlikte verilen mini tripodu takmanıza olanak veren 1/4″-20’lik bir diş bulunmaktadır. Ayrıca stand olarak veya daha fazla kontrol için diğer elle tutulabilen bir uzantı olarak kullanılmaktadır.

Kiralık Zhiyun Crane 2S Öne Çıkan Özellikleri

 • Yüksek eksen duyarlılığına sahip 9. Instune Algoritması
 • Blackmagic Pocket 6K Sinema Kamera, Panasonic S1H ve Canon EOS 1DX Mark II gibi büyük kameralar için destek
 • Altı mod: pan izleme, kilitleme, takip etme, tam aralıklı POV, girdap ve Git modları
 • İsteğe bağlı bir Zhiyun-Tech TransMount vericisini takmak için özel montaj noktaları
 • Çift güvenlik mekanizmalı FlexMount kamera montaj sistemi
 • Dikey hızlı açılan kamera montajı
 • Birçok tripod kafası ve sürgü ile uyumlu hızlı bırakma plakası
 • Bir kamerayı dengelemek ve depolama/seyahat için iki fazlı eksen kilitleme mekanizması
 • Karbon fiber sap
 • Opsiyonel lens motorlarıyla kullanıldığında düşük gecikmeli el çarkı performansı
 • Kiralık Crane 2S, birlikte verilen üç pille  yaklaşık 12 saate çalışmaktadır
 • 360° pan hareketi
 • 0,96 inç güçlü OLED ekran
 • iOS/Android uygulaması aracılığıyla panorama, hızlandırılmış hareket ve uzun pozlama gibi çekimler çekim modları bulunmaktadır.
 • Altta 1/4 “-20 vida yuvası

Gimbal ile uyumlu yazılmış iOS/Android mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Bununla beraber bu uygulama ile yaratıcı sonuçlar elde etmek için panorama, hızlandırılmış hareket, hareket hızlandırılmış ve uzun pozlama hızlandırılmış gibi gelişmiş sinematik işlevler gimbal ile gerçekleştirilebilir. Ayrıca gimbal’ın birçok parametresi bu uygulama aracılığıyla ayarlanabilirken, birçok tuş moduna ve parametreye, tutacağın hemen üzerindeki 0.96″ OLED ekranından doğrudan erişilebilir.

Ayrıca, CRANE 2S ayrıca servo motorları içeren çeşitli özel Zhiyun-Tech TransMount aksesuarlarını da destekler. Gimbal ile birlikte verilen hızlı serbest bırakma plakası, birçok yaygın tripod kafası ile uyumludur, böylece kameranızı gimbal ve tripodlar, kaydırıcılar ve diğer kamera destekleri arasında verimli bir şekilde hareket ettirebilirsiniz. Ayrıca kapsamlı bir iş akışı sağlamak için bir lens kontrolü ve çoklu kamera kontrol kabloları da dahildir. Ayrıca CRANE 2S, birlikte verilen üçlü şarj cihazı kullanılarak şarj edilebilen üç adet pil ile 12 saate kadar çalışır.