Kiralık Zhiyun CRANE 3S Elde Taşıma Halkası

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 300 ₺ + KDV
3 GÜN: 750 ₺ + KDV
7 GÜN: 1200 ₺ + KDV

Kiralık Zhiyun CRANE 3S Elde Taşıma Halkası, elde çekim sırasında Zhiyun CRANE 3S el tipi gimbal sabitleyiciyi desteklemek için tasarlanmıştır.


CRANE 3S Taşıma Halkası, elde çekim sırasında Zhiyun CRANE 3S el tipi gimbal sabitleyiciyi desteklemek için tasarlanmıştır. Dayanıklı halka, hafif karbon fiber ve alüminyumdan yapılmıştır. SmallRig Taşıma Halkası, 25 mm bağlantı çubuklarından ve bükülmeyi önleyen, hızlı serbest bırakılan bir gimbal yuvasından oluşur.

CRANE 3S Taşıma Halkası, 25 mm aksesuarların montajı için çubuklara ek olarak, çubukların kendileri, uzatma kolları, monitörler, ışıklar, mikrofonlar, kulplar veya diğer donanımlar gibi daha fazla aksesuar takmak için 1/4″-20 ve 3/8″-16 dişlere sahiptir. Statik çekimler için veya kullanılmadığında halkayı ayarlamak için iki de-monte olan destek ayağı vardır. Halka, depolama ve nakliye için birden fazla parçadır.

Kiralık Zhiyun CRANE 3S Elde Taşıma Halkası Özellikleri

CRANE 3S Taşıma Halkası İnceleme

Zhiyun CRANE 3S Gimbal, için çift elli bir destektir. Üst ve alt kısımlar, merkezdeki iki kauçuk tutma kısmı ile birbirine bağlanmıştır. İki kauçuk yan tutma kısmı, elde kolay ve rahat bir tutuş sağlar. Boru ölçüsü 25 mm olup, Easyrig ve benzeri sistemlerle uyumludur. Sistem pil plakaları, diğer aksesuarlarla genişletmek için borulara çeşitli çene kelepçeleri de sabitlenebilmektedir. Ayrıca, çekimler arasında güvenli bir şekilde ayarlanmasını sağlayan iki stand ayağı da bulunmaktadır.

Geniş kavrama alanı, ağırlık merkezini genişletir ve ayrıca, aksi takdirde imkansız olan çekimler için operatör aktarmaları için bir kavrama alanı sağlar. Dahil edilen taban destek ayakları, kullanılmadığı zaman veya statik çekimler için halkayı düz bir yüzey üzerinde gimbal ile ayarlamanıza olanak tanır. Zhiyun CRANE 3S, gibi el tipi gimbal, hızlı açılan taban montajına sığmaktadır. Bunun yanı sıra kullanılmadığında yerden tasarruf sağlamak için tüm ünite demonte edilebilir.

SmallRig Temel halka, gimbalınızı dört yanından neredeyse her açıdan tutmanıza, stabilite sağlamanıza, kolunuzdaki yükü kaldırmanıza ve daha uzun süre çekim yaparken iki elle kullanım oluşturmanıza olanak tanır. Halka çevresinde kamerayı monte etmek için birden fazla montaj noktası, isteğe bağlı bir üst tutamaç, taban plakası, monitör montajı ve gimbale güç sağlamak için pil plakaları veya Tilta Nucleus-Nano gibi bir takip odağı gibi diğer isteğe bağlı donanım bulunur. Halka, statik çekimler için veya kullanılmadığında teçhizatınızı bir yüzeye koyabilmeniz için entegre bir destek içerir. Gimbal, taşıma ve depolama için dört parçaya ayrılır.

CRANE 3S Taşıma Halkası Öne Çıkan Özellikler

Geniş tutuş alanı, yalnızca ağırlık merkezini genişletmekle kalmaz. Bunun yanı sıra, aksi takdirde imkansız olan çekimler için operatör aktarmaları için tutuş alanı sağlar. Dahil edilen ayaklar, çekim yapılmadığında veya doğaçlama bir kilitli çekim için düz bir yüzey üzerinde halka tutacağı ile birlikte durmaktadır. Ayrıca, gimbal hızlı serbest bırakma yoluyla tabana girmektedir. Gimbal kullanılmadığında yerden tasarruf sağlamak için tüm ünite demonte edilebilir.

Tek kavramalı gimballer için halka tarzı bir destektir. Bir taban plakasına sahiptir. Bununla beraber gimbalinizi takmak için iki hızlı serbest bırakma plakası ile birlikte gelmektedir. Hızlı bırakma plakalarından biri, Zhiyun-Tech CRANE 3S için kilitleme pimlerine sahip özel bir plakadır.

  • Zhiyun CRANE 3S, el gimbali gibi tüm tek elle kullanılan gimbal için uyumludur.
  • Alternatif çekim stillerine izin verir ve gelişmiş kontrol ve manevra kabiliyeti ekler.
  • Hızlı serbest bırakma gimbal taban plakası ile dayanıklı hafif alüminyum.
  • Konforlu yan tutma kısımları, yorgunluğu ve kavrama kaybını azaltmaya yardımcı olur.
  • Bağlama aksesuarları için 25 mm çaplı boru.
  • İki taban destek ayağı, halkanın düz bir yüzeye yerleştirilmesini sağlar.
  • Dayanıklı hafif alüminyum.
  • Gelişmiş kontrol ve manevra kabiliyeti ekler.
  • Konforlu kavrama kolları, yorgunluğu ve kavrama kaybını azaltmaya yardımcı olur.

Upsell Products

1 GÜN: 2500 ₺ + KDV
3 GÜN: 7000 ₺ + KDV
7 GÜN: 10.000 ₺ + KDV
Rated 5.00 out of 5

Kiralık RED Komodo 6K Sinema Kamera | Canon RF / EF / PL Mount

1 GÜN: 600 ₺ + KDV
3 GÜN: 1400 ₺ + KDV
7 GÜN: 2800 ₺ + KDV
Rated 5.00 out of 5

Kiralık Zhiyun CRANE 3S Gimbal Stabilizer

1 GÜN: 1250 ₺ + KDV
3 GÜN: 2750 ₺ + KDV
7 GÜN: 5000 ₺ + KDV
Rated 5.00 out of 5

Kiralık Teradek Bolt Pro 600 Wireless HD-SDI/HDMI Görüntü Aktarıcı Sistem (1 Verici + 2 Alıcı)