Kiralık Rode NTG-2 Boom Mikrofon Seti

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 650 ₺ + KDV
3 GÜN: 1500 ₺ + KDV
7 GÜN: 3000 ₺ + KDV

Kiralık Boom Mikrofon Seti, Rode NTG-2 film, video, ve seslendirme gibi alanlar için bir shotgun mikrofondur. Boom Kiralama için bize ulaşabilirsiniz.

Öğrenci İndirimi Bu ekipmana %20 Öğrenci & Akademisyen İndirimi uygulanmaktadır.

+1 GÜN: Bu ekipmanın kiralamasında üç günlük kiralamalarınızda, iki günlük ödeme yaparsınız.

Kiralık Boom Mikrofon Seti, Rode NTG-2 ile film, TV veya belgesel projeniz için iç-dış mekanlarda kaliteli ses kaydı yapın. Rode NTG-2, düşük kullanım gürültüsü, pil veya Phantom Power desteği olan bir shotgun mikrofondur. Bu özellikleri ile NTG-2 temiz diyalog, ses efektlerini kaydetmek için çok yönlü bir boom mikrofondur.

Boom Kiralama içeriğinde 6 adet ses ekipman bulunmaktadır. Bu ekipmanlar: Rode NTG-2 Shotgun Mikrofon, Rode Blimp Profesyonel Zeplin. Rode Boom Pole, Philips SBC HP200 Profesyonel Kulaklık, Profesyonel Ses Kabloları ve Özel Taşıma Çantası bulunmaktadır.

Rode NTG-2 Boom Mikrofon Ses Kaydı Örnekleri

Rode NTG-2 Boom Mikrofon İnceleme

Kiralık Boom Mikrofon Seti Önerisi

Kiralık Boom Mikrofon Seti, Rode NTG-2 Shotgun Mikrofon’un yüksek hassaslığı, mikrofon ön amfinize yüksek gain uygulamak zorunda kalmadan güçlü ses çıkış seviyeleri üretmesini sağlar. Rode NTG-2 Shotgun Mikrofon, kısmen yüksek frekanslardaki hafif yükselişi ve gürültüyü azaltan seçilebilir low-cut filtresi ile sürekli olarak net ses almanızı sağlar. Rode NTG-2, dayanıklı ve hafif, yüksek dereceli alüminyum gövdeye sahiptir. NTG-2, set ortamlarının aşındırıcı yapısına dayanmak için dayanıklı epoksi boya ile tamamlanmıştır.

Rode NTG-2 Boom Mikrofon’un 11 inç uzun gövdesi ve süperkardiyoid polar pattern birleşimi, ön kısma odaklanma ve yanlardan gelen sesin gelişmiş zayıflaması sağlar. 18 desibellik düşük self noise ve hassas kondenser elemanı, birçok düşük maliyetli mikrofonu rahatsız eden tıslama ile dolu ayrıntılı sesi yalıtır. Ayrıca, Kiralık Boom Mikrofon Seti Rode NTG-2 Shotgun Mikrofon’un dengeli çıkışı çoğu kamera mountlu shotgun mikrofonundan daha uzun kablo bağlantısına izin verir.

Rode NTG-2’nin, 3 pinli XLR çıkışı, +24V ya da +48V Phantom Power veya tek bir adet AA kalem pil (1.5V) ile çalışabilirliği sayesinde çeşitli ses kayıt cihazları, kapsamlı lokasyon ses kayıt cihazları ve mikser adaptörlerinin yanı sıra kamera ve video kameralardaki dahili preamp’lar ile uyumludur.

Kiralık Rode NTG-2, bir mikrofon standına veya boom çubuğu üzerine kolayca yerleştirmek için bir mikrofon klipsi içermektedir. Rode NTG-2 Shotgun, alternatif olarak; titreşimlerin aktarımını engellemek için boom sopası ile bağlanan zeplinler ile kullanılabilinir.


FilmEkipmanlari.com’dan kiralayacağınız Rode NTG-2 Boom Mikrofon Seti, +24 ya da +48 Volt Phantom Power veya 1 Adet AA Kalem Pil ile çalışmaktadır. Rode NTG-2 Shotgun Mikrofon, Phantom Power beslemesi olan bir kamera ya da Kiralık Ses Kayıt Cihazı ile de kullanılabilinir.