Kiralık Rode NTG-3B Highend Boom Mikrofon Seti

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 800 ₺ + KDV
3 GÜN: 2000 ₺ + KDV
7 GÜN: 3500 ₺ + KDV

Kiralık Boom Mikrofon Rode NTG-3, film projelerinde yüksek kalitede ses almanızı sağlayan shotgun mikrofondur. Boom Kiralama için bize ulaşabilirsiniz.

Kiralık Boom Mikrofon Rode NTG-3, shotgun mikrofon, film, TV çekimi veya belgesel film projeleriniz için iç-mekanlarda veya dış-mekanlarda yayın kalitesinde ses kaydetmenizi sağlar. Rode NTG-3 Shotgun Mikrofon’un düşük gürültülü devre, radyo frekansı parazitine karşı yükseltilmiş izolasyon ve minimum kullanım gürültüsü gibi profesyonel düzeyde özellikleri, post prodüksiyon çalışmalarında sesi onarma ve geri yükleme ihtiyacını azaltır.

Kiralık Boom Mikrofon içeriğinde Rode NTG-3 Shotgun Mikrofon, Rycote Kit 4 Profesyonel Zeplin, Ambient Recording QX 5100 Boom Pole, Philips SBC HP200 Profesyonel Kulaklık, Profesyonel Ses Kabloları ve Özel Taşıma Çantası bulunmaktadır.

Rode NTG-3 Boom Mikrofon Ses Kaydı Örnekleri

Rode NTG-3B Boom Mikrofon İnceleme

Kiralık Boom Mikrofon Önerisi

Kiralık Boom Mikrofon, Rode NTG-3’ün yüksek hassasiyeti, mikrofon ön anfinize (preamp) aşırı gain almak zorunda olmadan güçlü çıkış ses seviyesi almanızı sağlar. Rode NTG-3, kısmen yüksek frekanslardaki hafif yükselişi ve düşük bas frekanslarının gürültüsünü azaltan zayıflaması nedeniyle sürekli olarak net ses verir. Anahtarsız ve çevirmeli tasarımı, çeşitli mikrofon ayarlarıyla uğraşmak yerine hızlı bir şekilde seviyeleri ayarlamanıza ve ses kaydına odaklanmanıza olanak tanır. Rode NTG-3 Mikrofon’un sert pirinç gövdesi, hem dayanıklı hem de hafiftir. Rode NTG-3’nün siyah rengi parlama önleyici kaplaması ile çekimdeki yansımaları önler.

Kiralık Boom Mikrofon, Rode NTG-3 Phantom Power destekli tasarlanmıştır. Rode NTG-3’ün 3 pinli XLR çıkışı ve 44 ile 52 VDC Phantom Power ile uyumluluğu sayesinde Rode NTG-3B Boom Mikrofon, çeşitli el tipi ses kayıt cihazları, lokasyon ses kayıt cihazları ve mikser adaptörlerinin yanı sıra birçok video kamera ve sinema kamerasındaki dahili preamp’larla uyumludur.

Rode NTG-3 Boom Mikrofon, bir mikrofon standına veya boompole üzerine kolay monte etmek için bir mikrofon kıskacı içerir. Ayrı bir seçenek olarak, boompole ve mikrofon arasındaki titreşimlerin aktarımını engellemek için Rode NTG-3’ü sarsıntılara dayanıklı süspansiyon sistemli zeplinler ile kullanabilirsiniz.

Kiralık Kamera İstanbul’dan kiralayacağınız Rode NTG-3B Boom Mikrofon Seti, +24 ya da +48 Volt Phantom Power ile çalışmaktadır. Rode NTG-3B Shotgun Mikrofon, Phantom Power beslemesi olan bir kamera ya da Kiralık Ses Kayıt Cihazı ile çalışmaktadır.