Zoom H6 Kiralama – PRO Set

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 400 ₺ + KDV
3 GÜN: 1000 ₺ + KDV
7 GÜN: 1500 ₺ + KDV

Kiralık Zoom H6 Ses Kayıt Cihazı, PRO Set içerisinde dört modüler giriş kapsülü bulunmaktadır. Zoom H6 Kiralama için bize ulaşabilirsiniz.

Zoom H6 PRO Set, standart Zoom H6 Kiralama paketinde bulunan; Zoom XYH-6 X/Y Mikrofon Kapsülü ile Zoom MSH-6 MS Mikrofon Kapsülünün yanı sıra Zoom SGH-6 Shotgun Mikrofon Kapsülü ve Zoom EXH-6 Dual XLR/TRS Kombo değiştirilebilir giriş üniteleri ile desteklenmiştir. Ayrıca setin içerisinde Porta Brace AR-ZH6 taşıma çantası ve SKB iSeries hard case bulunmaktadır.

Zoom H6 Kiralama, kiralama içeriğinde bulunan Zoom XYH-6 X/Y Mikrofon Kapsülü: Bu kapsül, Zoom H6’ya iki adet eşleşen yüksek kaliteli tek yönlü mikrofonlar ekler. Bu tür mikrofonlar doğrudan önden gelen sinyale en duyarlı olup; arkadan veya yanlardan gelen sinyallere daha az duyarlıdır. Stereo X/Y parçalarının mono olarak çalınması, tek bir mikrofonla elde ettiğinizden daha dolgun bir sesle sonuçlanır. Ancak mono uyumluluk kritik önem taşıyorsa (örneğin, televizyon yapımında), Mid Side (MS) mikrofon tekniği daha iyi bir seçim olacaktır.

Zoom H6 İnceleme

Zoom H6 Kiralama

Zoom MSH-6 MS Mikrofon Kapsülü: Kapsül, sadece bir mikrofon gibi görünse de, aslında birbirinin üzerine yerleştirilmiş iki mikrofon elemanı içermektedir. Zoom MSH-6 içindeki mikrofonlardan biri tek yönlüdür. Diğer mikrofon ise çift yönlüdür. MS kaydının arkasındaki temel kavram, orta mikrofonun merkezden gelen sinyali alması, yan mikrofonun ise her iki taraftan bilgi ekleyerek veya çıkararak ortam ve yönlülük oluşturmasıdır.

Zoom SGH-6 Shotgun Mikrofon Kapsülü: Kapsül, Zoom H6’yı film, video veya canlı yayın uygulamalarında çalışan herkes için mükemmel ses kaydediciye dönüştüren profesyonel kalitede hiper yönlü (çok yönlü) shotgun bir mikrofon ekler. Zoom SGH-6 Shotgun Mikrofon, yanlara ve arkaya gelen sesleri reddederken önündeki sesleri almayı başaran uzun ve silindirik bir mikrofondur. Shotgun mikrofonlar, genellikle mikrofonu doğrudan ses kaynağının önüne yerleştiremediğinizde kullanılır.

Zoom EXH-6 Dual XLR/TRS Kombo Kapsülü: Kapsül, Zoom H6’ın üzerinde bulunan dört standart girişten daha fazla girişe ihtiyacınız varsa; kullanabileceğiniz değiştirilebilir bir giriş ünitesidir. Zoom EXH-6 Dual XLR/TRS Kombo Kapsülü ile harici mikrofonlar, enstrümanlar, mikserler veya taşınabilir müzik çalarlar için iki ayrı kanal bağlamanızı sağlar. Her Zoom EXH-6 girişi, yüksek seviyeli sinyaller verildiğinde bile bozulmayı önlemenizi sağlayan bir -20dB pad’in yanı sıra özel bir analog kazanç kontrol düğmesi sunar.

FilmEkipmanları.com‘dan kiralayacağınız ZOOM H6 Ses Kayıt Cihazı, 4 Adet AA Kalem Pil ile çalışmaktadır. Ses kayıt cihazının çalışması için gerekli piller kiralama ücretine dahil değildir.