Kiralık Tokina atx-i 11-20mm f/2.8 CF Lens | Canon EF – RF / E-Mount / X-Mount

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 400 ₺ + KDV
3 GÜN: 1000 ₺ + KDV
7 GÜN: 1800 ₺ + KDV

Öğrenci İndirimi Bu ekipmana %25 Öğrenci & Akademisyen İndirimi uygulanmaktadır.

Tokina atx-i 11-20mm f/2.8 CF manzara, mimari, iç mekan ve videografi uygulamaları için ideal olan ultra geniş açı zoom lenstir.

Kiralık Tokina 11-20mm CF Lens, daha sezgisel ve etkileşimli kullanım için tasarlanmış güncellenmiş bir klasik olan Canon EF montajlı Tokina atx-i 11-20mm f/2.8 CF manzara, mimari, iç mekan ve astrofotografi uygulamaları için ideal olan ultra geniş bir zoom lenstir. Parlak f/2,8 sabit maksimum diyafram açıklığı, tüm zoom aralığı boyunca tutarlı parlaklık sağlar ve mevcut aydınlatma koşullarında çalışmanın avantajlarından yararlanır.

Kiralık Tokina 11-20mm CF Lens, optik tasarım, gelişmiş keskinlik ve netlik için çeşitli sapmaları bastıran bir dizi küresel olmayan ve düşük dağılımlı eleman içerir. Parlak veya arkadan aydınlatmalı koşullarda çalışırken daha fazla kontrast ve renk doğruluğu için parlama ve gölgelenmeye karşı direnmek için bireysel öğeler de çoklu kaplanmıştır. Optikleri tamamlayan bu lens, AF ve MF ayarları arasında hızlı geçiş için Tek Dokunuşla Odak Kavrama Mekanizmasına sahiptir ve duyarlı odaklama performansı için dahili bir odaklama tasarımı kullanılır.

Kiralık Tokina 11-20mm CF Lens İnceleme

Kiralık Tokina 11-20mm CF Lens Özellikleri

  • Ultra geniş yakınlaştırma, APS-C biçimli Canon EF montajlı kameralar için tasarlanmıştır ve 17,6-32 mm eşdeğeri odak uzaklığı aralığı sağlar.
  • Parlak sabit f/2,8 maksimum diyafram açıklığı, zoom aralığı boyunca tutarlı parlaklık sağlar ve alan derinliği üzerinde gelişmiş kontrol sunar.
  • İki cam kalıplı eleman ve bir P-MO hibrit eleman dahil olmak üzere üç asferik eleman, daha keskin, daha doğru işleme için küresel sapmaları ve bozulmaları kontrol etmeye yardımcı olur.
  • Üç SD (süper düşük dağılım) öğesi, daha fazla netlik ve renk doğruluğu için yakınlaştırma aralığı boyunca renk saçılmasını ve renk sapmalarını kontrol eder.
  • Silent-Drive odaklama Motoru (SDN), hızlı, duyarlı ve hassas performans elde etmek için bir GMR sensörü ve dahili odaklama tasarımı ile eşleşir.
  • Tek Dokunuşla Odak Kavrama Mekanizması, odak halkasını iterek veya çekerek otomatik odak ve manuel odak ayarları arasında hızlı geçiş sağlar. Manuel olarak ayarlandığında, odak tepkisi özellikle pürüzsüzdür ve odak aralığının sonundaki sert duraklardan yararlanır.
  • Su tutmayan üst kaplama, ön cam elemanın yüzeyinin silinmesini ve temizlenmesini kolaylaştırır.
  • Dokuz kanatlı diyafram, pürüzsüz bir bokeh kalitesine katkıda bulunur.
  • Dahil edilen parasoley, başıboş ışığın parlamaya neden olmasını engeller ve ayrıca merceğin fiziksel olarak korunmasını sağlar.

Upsell Products

1 GÜN: 1300 ₺ + KDV
3 GÜN: 3000 ₺ + KDV
7 GÜN: 6000 ₺ + KDV
Rated 5.00 out of 5

Kiralık Blackmagic Pocket 6K PRO Sinema Kamera – EF Mount

1 GÜN: 2500 ₺ + KDV
3 GÜN: 7000 ₺ + KDV
7 GÜN: 10.000 ₺ + KDV
Rated 5.00 out of 5

Kiralık RED Komodo 6K Sinema Kamera | Canon RF / EF / PL Mount

1 GÜN: 1000 ₺ + KDV
3 GÜN: 2500 ₺ + KDV
7 GÜN: 4500 ₺ + KDV
Rated 5.00 out of 5

Kiralık Blackmagic URSA Mini Pro 4.6K Sinema Kamera – EF Mount