film ekipman kiralama

Film Ekipman Kiralama, etiketinde kiralık film ekipmanları listelenmiştir. Kiralık Kamera, yanı sıra kiralık film ekipman seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Kiralık Film Ekipmanı

Ekipman Kiralama

Geniş bir yelpazede ekipman kiralama hizmeti vermekteyiz. Başlık olarak sıralamak istendiğinde hizmetlerimizde birçok kiralık film ekipmanı kategorisi bulunmaktadır. Başta Kiralık Kamera, Kiralık Lens ya da Kiralık Objektif, Drone Kiralama, Tripod Kiralama, Kiralık Slider, Kiralık Ses Ekipmanları bulunmaktadır. Tüm bu kiralık film ekipmanı seçeneklerinin yanı sıra Kiralık Işık Ekipmanları, Kiralık Gimbal, Kiralık Monitör, Kiralık Filtre ve Kiralık Set Ekipmanları bulunmaktadır.

Günlük Kamera Kiralama

Günlük Kamera Kiralama İstanbul içinde oldukça talep edilen bir hizmet biçimidir. Günlük Kiralık Kamera, bazen çekime hazır bir film setinin içerisinde kullanıma hazır bir paket olarak sunulmaktadır. Eğer çekime hazır bir kiralık kamera seti tercih etmezseniz; ayrıca günlük kamera kiralama kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Fotoğraf Makinesi Kiralama Sözleşmesi

Sitemizde bulunan bütün kiralık film ekipmanları, bir film ekipmanı kiralama sözleşmesi ile teslim edilmektedir. Bu sözleşme, genellik bir Fotoğraf Makinesi Kiralama Sözleşmesi nasıl olmalıysa buna uygun bir biçimde hazırlanmıştır. Ayrıca bu sözleşmeyi bizimle iletişime geçip talep ederek; fotoğraf makinesi kiralama sözleşmesi örneğini inceleyebilirsiniz.

Video Kamera Kiralama

Kısa Film Ekipman Kiralama, işlemlerinde en çok video kamera kiralama hizmeti tercih edilmektedir. Kiralık Video Kamera, seçenekleri arasında marka veya modele göre Kiralık Lens seçimi de yapmak gerekebilir. Bu tip kameralar ile film çekimi yapmak için kiralık ses ekipmanları da gerekli olabilir.

4K Kamera Kiralama

Kiralık Kamera, kategorisi içerisinde birçok farklı çözünürlükte kamera bulunmaktadır. Bu kiralık kameralar içerisinde en çok tercih edilen kamera kiralama hizmeti: 4K Kamera Kiralama işlemidir. 4K Kamera Kiralama hizmetinin yanı sıra daha yüksek çözünürlükler olan 6K Kamera Kiralama ve 8K Kamera Kiralama hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Showing all 19 results