boom mikrofon kiralama

Boom Mikrofon Kiralama, etiketinde kiralık boom seçenekleri listelenmiştir. Mikrofon Kiralama, yanında kiralık ses ekipmanı opsiyonlarını inceleyeniz.

Kiralık Ses Ekipmanı

Boom Mikrofon Seti

Birçok uygulama alanında kullanılan boom mikrofon seti, çeşitli kiralık ses ekipmanları ile oluşturulmuştur. Bu kiralık ses ekipmanı, kiralık shotgun mikrofon, kiralık zeplin, kiralık boom sopası, ses kabloları ve özel taşıma çantasından oluşturulmuş bir settir.

Boom Mikrofon Nedir

Boom Mikrofon Seti, hareketli ve geniş bir sahnede devamlı çekim yapabilmek amacıyla ucuna bir shotgun mikrofon ile shotgun mikrofon zeplininin yerleştirildiği ve genelde metalden üretilen uzun bir sopadır.

Kiralık Boom Mikrofon

Boom Mikrofon Kiralama, en çok yapılan film ekipman kiralama işlemlerinden birisidir. Günlük Kamera Kiralama yanında nitelikli ses çekimleri için boom kiralama yapılması önerilir. Çünkü pek çok proje uygulamasında yani çekimlerde ses genelde ikinci plana atılmaktadır. Kısa Film Ekipman Kiralama, işlemlerinde de çok tercih edilen kiralık ses ekipmanı içerisindedir.

Mikrofon Kiralama

Mikrofon Kiralama, tercihleri arasında birçok seçenek bulunmaktadır. Bu tercihlerin başında kiralık boom mikrofon, kiralık yaka mikrofonu, kiralık röportaj mikrofonu, kiralık telsiz el mikrofonu bulunmaktadır. Bu mikrofonlardan biri de boom mikrofon olarak bilinen, shotgun mikrofonlardır. Bu aşamadan sonra birçok kişinin sorduğu soru shotgun mikrofon nedir sorusudur. Shotgun Mikrofon: İnce uzun bir silindirik bir yapıya benzeyen tasarımlarıyla arka ve yanlardan gelen sesleri en düşük düzeyde tutmak ve direk olarak önden gelen sese hassasiyet göstermesi için yapılmışlardır.

Yaka Mikrofonu Kiralama

Yaka Mikrofonu Kiralama, içeriğinde bir adet alıcı, bir adet verici bulunmaktadır. Bu ekipmanların beraberinde lavalier mikrofon, kamera veya ses kayıt cihazı bağlantılarını yapabilmek için XLR – 3.5mm jack kablosu bulunmaktadır. Ayrıca bu ekipmanları güvenli bir şekilde taşıyabileceğiniz bir adet hard case çanta ile teslim edilir.

Showing all 3 results