kiralık a7s 3

Kiralık a7S 3, düşük ışık çekimleri için tasarlanmış; en iyi 4K aynasız kamera modelidir. Kiralık a7S 3, için bize ulaşabilirsiniz.

Sony, a7S serisinin sadece bir veya iki yönünü geliştirmedi. Yeni a7S III ile, aynasız kamera modelleri arasında en iyisi bir kamera ile sonuçlanan genel bir yükseltme çalışması yapılmıştır. Açılabilen ve dokunmatik ekranı sayesinde video için verimli bir şekilde iş görmektedir. Ayrıca tam boyutlu bir HDMI bağlantı noktası ve mükemmel IBIS, diğer yeniliklerin arasındadır.

Sony a7S III, yeni 12.1 MP arkadan aydınlatmalı full frame sensör ile üretilmiştir. Bu sensör özelliği ile sınıfının en iyi düşük ışıklı 4K aynasız fotoğraf makinesi modelidir. Bunun yanı sıra 8 kat daha hızlı performans ve genişletilebilirlik sunan yeni Bionz XR işlemcisi ile 40-409.600 ISO performasına sahiptir. Tüm bu özelliklerin yanında Sony a7S 3, sınıfının lideri 15 stop dinamik aralık özelliklerine sahiptir.

Sony A7S III, 759 nokta algılamalı AF noktasına sahiptir. Bu özellik ile hayvanlar ve insanlar için mükemmel göz takibi yaparak; özelleştirilebilir otomatik odaklama sunar. Bu özellik ile optik, elektronik sistemleri küçük bir kırpma faktörü ile birleştiren dahili görüntü sabitleme (IBIS) ve aktif sabitlemeyle birleştirilmiştir.

Sony a7S III’ün ISO 2000-4000 arasındaki hassasiyetlerde yakalanan görüntüler ISO 200-400’e yakın çekilmiş gibi görünen kullanımı özgürleştirici bir kameradır. Kamerada doğal olarak ISO’yu çok daha yüksek değerlere çıkarabilirsiniz. Sony a7s 3 aynasız kamerada ISO’yu 40.000’i aştığımızda bile, yine de belirli video türleri için kullanılabilir çekimler yapabilirsiniz.

Sony A7S III aynasız fotoğraf makinesinde hot-shoe bağlantısından analog ve dijital bir giriş alabilirsiniz. Bununla birlikte 4K/ 60p’de kayıt yaparken 16 bit RAW olarak HDMI üzerinden çekim yapabilirsiniz.

Showing the single result