sony a7s3 kiralık | FilmEkipmanlari.com

sony a7s3 kiralık

sony a7s3 kiralık

Sony a7S3 Kiralık, Sony Alpha serisinin 2020 yılının Temmuz ayından tüm dünyaya duyurduğu son üyesi Sony a7S3 Aynasız Fotoğraf Makinesi modelidir.

Sony a7S3 Kiralık, Aynasız Fotoğraf Makinesi modeline gelene kadar, öncelikle Sony Alpha sistemi hakkında bilgi vermek gerekirse. Sony Alpha (α) 5 Haziran 2006’da tanıtılan Sony’nin bir kamera sistemidir. Varlıkları Konica Minolta’nın fotoğrafçılık faaliyetlerinin sona ermesinin ardından şu tür bir gelişme olmuştur. 2006 yılının başlarında Sony tarafından satın alınan Minolta AF SLR lens yuvası dahil olmak üzere Konica Minolta kamera teknolojilerini kullanıyor ve genişletiyor. Sony ayrıca Japon lens üreticisi Tamron’da % 11.08 hisseye sahiptir. Konica Minolta ve Sony ile birçok zoom lens modelinin tasarım ve üretiminde ortak olduğu bilinen bir şirket.

Sony tarafından satın alınmadan önce, α (Alpha) markası Japon pazarında Minolta tarafından AF kamera sistemleri için kullanılıyordu (Avrupa’da “Dynax” ve Kuzey Amerika’da “Maxxum” olarak pazarlanıyordu). Sony, yeni SLR serisinde tutulan Minolta AF lens yuvası için “A-montaj sistemi” adını benimsedi.

Sony’nin DSLR pazarına girişi, Konica Minolta ile ortak girişimin her iki şirketin de güncellenmiş bir DSLR hattını kitlelere pazarlamasına neden olacağı Temmuz 2005’e kadar uzanıyor. 2006 ile 2008 arasında Sony, DSLR pazarında en hızlı büyüyen şirket oldu. Ve 2008’de % 13 pazar payına ulaşarak dünyanın en büyük üçüncü DSLR Fotoğraf Makinesi şirketi oldu.

Mayıs 2010’da Sony, yeni tescilli Sony E-mount ile donatılmış iki α NEX aynasız değiştirilebilir lensli fotoğraf makinesini tanıttı. A yuvalı lensler, adaptörlü E yuvalı kameralarda kullanılabilir – yalnızca Sony’den dört farklı adaptör mevcuttur.

Sony, 2008’de α900’ün piyasaya sürülmesinden bu yana profesyonel fotoğrafçılar için özel bir kamera hizmet programı sunmayı planladığını duyurdu. Sony Imaging PRO Desteği (diğer adıyla SPS), ülkelere bağlı olarak 2013 ve 2015 yılları arasında nihayet kuruldu.

Sony a7S2 Aynasız Fotoğraf Makinesi, Sony tarafından üretilen 12.2 megapiksel tam kare aynasız değiştirilebilir lensli bir fotoğraf makinesidir. 11 Eylül 2015’te Amsterdam’daki IBC 2015 fuarında düzenlenen basın toplantısında kamuoyuna duyurulmuştur.

Tek bir sonuç gösteriliyor

 • kiralık a7s3
  YAKINDA!
  kiralık a7s 3
  YAKINDA!
   

  Kiralık Sony a7s3 Aynasız Kamera