Kiralık DJI RS3 Pro Gimbal Stabilizer

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 700 ₺ + KDV
3 GÜN: 1750 ₺ + KDV
7 GÜN: 2800 ₺ + KDV

Kiralık DJI RS3 Pro, 4.5 kg taşıma kapasitesine sahip bir kiralık el gimbal’dir. Gimbal Kiralama, için bize ulaşabilirsiniz.


DJI RS 3 PRO Kiralama Paketi

  • DJI RS 3 PRO Gimbal Stabilizer
  • Taşıma Çantası

Kiralık DJI RS3 Pro, Gimbal Stabilizer, yalnızca 1.361 gr ağırlığındaki karbon fiber gövdesi ve 4.5 kg’ye kadar taşıma kapasitesi ile Ronin RS 2 gimbaldan daha şık ve daha güçlü olacak şekilde yeniden tasarlandı. Bu küçük gimbal, desteklemek ve stabilize etmek için yeterince sağlamdır 24-70 mm zoom lens takılı Kiralık Sony FX3 veya Kiralık Sony a7s3 gibi orta boyutlu kameralar. Daha büyük tam renkli OLED ekranı, yeni ince ayar düğmesi ve daha yüksek kararlılığı ile RS3, profesyonel kamera setinizin önemli bir parçası haline gelebilir.

Kiralık DJI RS3 Pro, Gimbal Stabilizer kapatıldığında, güç düğmesine basıp basılı tutabilirsiniz ve üç eksen kilidi açılırken, gimbal otomatik olarak genişleyerek sadece iki saniye içinde çalışmaya başlamanızı sağlar. Güç düğmesine bir kez bastığınızda eksenler otomatik olarak kilitlenir ve uyku moduna girerek taşımayı veya depolamayı önemli ölçüde daha verimli hale getirir. Yeni Genişletilmiş Alt Hızlı Çıkarma Plakası, daha dengeli kamera montajı sağlar ve güvenli ayarlar için lens desteği takmak için uygundur. Uyumlu kameraların tam listesi için lütfen DJI web sitesindeki en güncel uyumluluk bilgilerine bakın.

Çift Modlu Bluetooth teknolojisi ile donatılan RS 3 Pro, verimli ve güvenilir kablosuz deklanşör kontrolü sağlayabilir. Daha önce eşleştirilmiş kameralar otomatik olarak yeniden bağlanabilir ve her kullanımda size çok zaman kazandırır.

Kiralık DJI RS3 Pro Entegre Kontroller

  • Eğme eksenine yeni eklenen bir ince ayar düğmesiyle kamera, merceği değiştirirken doğru dengelemeyi daha kolay elde etmek için milimetre dereceli hassas ayarlarla ileri veya geri kayabilir.
  • Daha düşük sürtünme direnci için teflon kaplı bileşenlerle RS 3 Pro, ağır kameralar monte edilirken bile daha sorunsuz dengelenebilir.
  • Yeni gimbal modu anahtarını kaydırarak, Pan takibi, Pan ve Tilt takibi ve FPV modları arasında geçiş yapabilirsiniz. FPV modu seçimi ayrıca 3D Roll 360, Portre veya Özel olarak özelleştirilebilir ve ekipmanınızı ayarlamanıza ve olabildiğince hızlı başlamanıza olanak tanır.
  • Ön kadranı döndürmek, yakınlaştırmayı veya odağı kontrol etmenizi sağlar. Ayrıca, kameranın deklanşör, diyafram, ISO veya yalpalama hareketlerini kontrol edecek şekilde özelleştirilebilir, bu da onu tek elle kullanım için son derece uygun hale getirir.

Upsell Products

1 GÜN: 300 ₺ + KDV
3 GÜN: 750 ₺ + KDV
7 GÜN: 1200 ₺ + KDV
Rated 5.00 out of 5

Kiralık Zhiyun CRANE 3S Elde Taşıma Halkası