Kiralık GoPro HERO10 Black Aksiyon Kamerası 5K

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 400 ₺ + KDV
3 GÜN: 1000 ₺ + KDV
7 GÜN: 1800 ₺ + KDV

Kiralık GoPro 10, 23.6 MP’lik bir sensör ile 5K çözünürlükte 30 fps video ile 20 MP fotoğraf çekimi yapabilen bir kiralık aksiyon kamerası modelidir. GoPro Kiralama, için bize ulaşın.

Kiralık GoPro 10, amiral gemisi aksiyon kamerasını 23MP sensör ve gelişmiş işlevsellik için yeni bir G2 çip tasarımı ile güncelleyen GoPro’nun HERO10 Black modeli, bu tam özellikli aksiyon kamerasını tamamlayarak daha fazla hız, performans, dokunmatik kontrol tepkisi ve daha yüksek kare hızları ekler. Bu en yeni model, önceki model HERO9’dan güncellenmiş profesyonel ayarlar ve pratik işlevlerle yüksek ayrıntılı 5.3K60, 4K120 ve 2.7K240 video ve 23MP fotoğraflar sağlar.

Kiralık GoPro 10, önceki HERO modelinde durum bilgisini gösteren ön ekran şimdi 1,4″ boyutunda daha büyük ve canlı bir görüntü sunarak vlog ve benzeri kullanımlar için çekimleri çerçevelemenize olanak tanıyor. Kamera içi ufuk tesviyeli yeni HyperSmooth 4.0 dijital görüntü sabitleme gimbal olmadan daha akıcı, daha kararlı videolar üretmenizi sağlar.Hâlâ tam bir aksiyon kamerası olmasına rağmen, HERO10 Black, onu bir web kamerası ve 1080p Full HD canlı akış için kullanmanıza izin vermek için muazzam özellik setinden yararlanır ve ayrıca otomatik olarak buluta bağlanır ve GoPro aboneliğiniz olduğunda çekim yaparken çekimlerinizin yüklenmesine izin verir.Tüm aksiyon kamerası maceralarınız için kapsamlı bir çözüm sunar ve harici bir muhafaza gerektirmeden 33′ su geçirmez sağlam bir tasarım sağlar.

GoPro 10 İnceleme

Kiralık GoPro 10, tüm bu özellikler halihazırda bir güç merkezi sistemi sunmak için bir araya gelse de, HERO10 Black, kameranın önceki sürümlerinden taşınan ve bazıları da geliştirilmiş olan birçok başka özellikle tamamlanmıştır. HindSight da dahil olmak üzere Elektrikli El Aletleri paketi tutarlı kalır ve açıldığında, kayıt düğmesine basmadan önce 30 saniyelik video kaydetmenize olanak vererek, bir spor oyununda veya başka bir etkinlikte o önemli beklenmedik anı asla kaçırmamanızı sağlar. . Bunlar arasında dokunmatik yakınlaştırma, ham fotoğraf ve ses yakalama, döngülü video, ufuk seviyelendirme, veri bindirmeleri, hızlandırılmış ve gece atlamalı, çekiminizden 1,5 saniye önce ve sonra yakalamak için LiveBurst, 8x ağır çekim özellikli büyük bir 2,3″ arka dokunmatik ekran bulunur. mo, 100 Mb/s bit hızı, gelişmiş rüzgar gürültüsü azaltma özelliğine sahip üç mikrofon, profesyonel video ve ses ayarlarına sahip Protune özellikleri, “GoPro, fotoğraf çek” gibi 14 sesli komut ve çok daha fazlası.

Kiralık GoPro 10 Özellikleri

HERO10 Black’in alt kısmında yerleşik, açılır 2 uçlu bir montaj parçası bulunur ve bu, onu ister ekstrem sporlar ister Facebook’a canlı yayın olsun, tüm uygulamalarınız için GoPro’nun sunduğu geniş bir montaj aksesuarları serisine kolayca takmanıza olanak tanır. HyperSmooth stabilizasyonuna yardımcı olmak için ultra geniş 155 ° görüş açısı eklemenize izin veren Max Lens Modu gibi çoklu isteğe bağlı eklenti modları sunulur. Sosyal medyayı göz önünde bulundurarak kamera, Instagram gibi platformlar için ideal formatta resimler çekmek için portre moduna geçmenizi de sağlar. HERO10 Black’in pili, HERO9 ile aynı, uzun ömürlü 1720 mAh kapasiteye sahiptir ve kamerayı tek bir şarjla uzun süre çalıştırmanıza olanak tanır.

Devrimsel İşlemci
Güçlü yeni GP2 motoru, oyunun hızlı performansını, hızlı tepki veren dokunmatik kontrolleri değiştirir ve inanılmaz akıcılıkta çekim için kare hızını iki katına çıkarır. GoPro’nun zorlu doğası için özel olarak tasarlanan GP2 “bir çip üzerindeki sistem”, açık ara en hızlısıdır.
Yeni Ön Ekran + Performans Geliştirmeleri
Daha yumuşak kare hızına ve net ayrıntılara sahip yüksek kaliteli ön LCD ekranla, çekimlerinizi vlog ve özçekimler için çerçevelemek her zamankinden daha iyi. Dokunmatik kontroller de hızlıdır, bu nedenle deklanşör daha duyarlıdır. HERO10 Black ile canlı akış her zamankinden daha iyi görünüyor ve web kamerası işlevleri kolay ve kusursuz.
Yüksek Çözünürlüklü Fotoğraflar + Videolar, Yüksek Kare Hızı
Şimdiye kadarki en keskin çekim yapan GoPro’ya geçin. 60 fps’de inanılmaz 23MP fotoğraflara ve 5.3K video çözünürlüğüne yükseltilen HERO10, şaşırtıcı derecede akıcı hareket için iki kat kare hızı sunar. Ayrıca, 2,7K’da 8x ağır çekim var ve videoları duraklatabilir ve 5,3K videodan harika görünen 15,8 MP fotoğraf çekebilirsiniz.
Keskin Görüntü Kalitesi
Düşük ışıkta bile ince ayrıntılar, gerçekçi dokular ve çarpıcı kontrastla çekim yapın. Mercek parlaması ve diğer artefaktları ortadan kaldırmaya yardımcı olurken suyu iten yeni, su döken hidrofobik mercek kapağı sayesinde görüntüler en iyi şekilde görünür.
33 fit’e kadar Sağlam ve Suya Dayanıklı
Tamamen su geçirmez ve her zamankinden daha sağlam olan HERO10 Black, her macera için yeterince çok yönlüdür. İster çamurda, ister karda, ister suda (33 ‘derinliklere kadar) ilerleyin, sağlam yapı kalitesi bir darbe alabilir ve devam edebilir. Dayanıklı ve çizilmeye karşı dayanıklı lens kapağı daha da fazla koruma sağlar ve gerektiğinde kolayca değiştirilebilir.
HiperSmooth 4.0
HyperSmooth hiç bu kadar pürüzsüz olmamıştı ve her zaman en iyi stabilizasyonu sağlamak çok kolay. Ayrıca, daha yüksek eğim sınırıyla daha da iyi düşük ışık performansı ve ufuk tesviyesi elde edin, böylece çekimleriniz istediğiniz zaman mükemmel düz görünür.
Hızlı, Güvenilir Bağlantı
Süper kolay, süper hızlı. Bulut bağlantılı GoPro’nuzdaki fotoğrafları ve videoları telefonunuza aktarma
Quik uygulaması aracılığıyla zahmetsiz kablosuz yükleme veya USB 3.1 Gen 1 aracılığıyla yıldırım hızında kablolu bağlantı seçiminizle basit ve çok yönlüdür. Ayrıca sorunsuz otomatik yükleme ile sınırsız bulut depolama alanı da vardır. Evinizin Wi-Fi ağına bağlıyken kameranızı takın, gerisini kamera halleder.
Uzun Ömürlü Pil
Büyük kapasiteli, 1720 mAh lityum iyon şarj edilebilir pil tonlarca meyve suyu sağlar, böylece çekime daha fazla, pilleri değiştirmek için daha az zaman harcayabilirsiniz.
Web kamerası + Canlı Akış
GoPro’nuzu oyundaki en sıcak web kamerası olarak kullanın. Bu çok yönlü işlevsellik, bir sonraki etkinliğinizi tereyağlı HyperSmooth sabitleme ve keskin çözünürlükle vloglarken çekimlerinizin inanılmaz derecede sabit göründüğü canlı akışa taşınır.
Opsiyonel Maks Lens Modu
Bir HERO kamerada şimdiye kadarki en geniş görüş alanı, inanılmaz bir 155° için isteğe bağlı Max Lens Modunu açın ve ayrıca kırılmaz Max HyperSmooth sabitleme elde edin.

Upsell Products

1 GÜN: 300 ₺ + KDV
3 GÜN: 750 ₺ + KDV
7 GÜN: 1250 ₺ + KDV
Rated 5.00 out of 5

Kiralık Tripod | Sachtler ACE Profesyonel Video Tripod

1 GÜN: 150 ₺ + KDV
3 GÜN: 300 ₺ + KDV
7 GÜN: 600 ₺ + KDV
Rated 5.00 out of 5

Kiralık Zhiyun Smooth 4 Gimbal Stabilizer

1 GÜN: 1000 ₺ + KDV
3 GÜN: 2500 ₺ + KDV
7 GÜN: 4500 ₺ + KDV
Rated 5.00 out of 5

Kiralık Blackmagic URSA Mini Pro 4.6K Sinema Kamera – EF Mount