Kiralık Sigma 24mm f/1.4 DG DN Art Lens | Sony E Mount

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 800 ₺ + KDV
3 GÜN: 2000 ₺ + KDV
7 GÜN: 3500 ₺ + KDV

Kiralık Sigma 24mm, geniş ve hızlı Sony E-mount prime lens, 24mm f/1.4 DG HSM Lens, Sigma’nın ART serisinin bir üyesidir. Lens, gelişmiş optik yapısı ve sağlam fiziksel tasarımı ile karakterizedir. Lens Kiralama için bize ulaşabilirsiniz.

Sigma Lens

Kiralık Sigma 24mm, geniş ve hızlı Sony E-mount prime lens, 24mm f/1.4 DG HSM Lens, Sigma’nın ART serisinin bir üyesidir. Lens, gelişmiş optik yapısı ve sağlam fiziksel tasarımı ile karakterizedir. Üç “F” Düşük Dağılım (FLD) öğesi ve dört Özel Düşük Dağılım öğesi kombinasyonu, renk sapmalarında belirgin bir azalma sağlamaya yardımcı olur. Biri merceğin arkasına yerleştirilmiş bir çift asferik öğe, çeşitli renk sapmalarını en aza indirmektedir. Ek bozulmalar ve sapmalar, 15 elemanlı 11 gruplu optik tasarım, parlak f/1,4 maksimum diyafram açıklığında çalışırken bile tutarlı çevresel parlaklık ve keskinlik sağlamaya hazırdır. Süper Çoklu Kaplama, daha yüksek kontrast ve renk doğruluğu için parlamayı ve gölgelenmeyi azaltmak için lens elemanlarına da uygulanmıştır.

Kiralık Sigma 24mm, optik performansı tamamlayan, hızlı, pürüzsüz ve neredeyse sessiz otomatik odaklama performansı sağlayan eşit derecede usta bir Hyper Sonic Motordur. Bu odaklama motoru ayrıca, rafine manuel kontrol için odak halkasını döndürerek; herhangi bir zamanda tam zamanlı manuel odak geçersiz kılmayı da sağlar. Ayrıca, dokuz yuvarlak diyafram bıçağı, sığ alan derinliği teknikleriyle çalışırken odak dışı kalitenin tatmin edilmesine katkıda bulunmaktadır.

Sigma 24mm f/1.4 DG HSM Art Lens İnceleme

Kiralık Sigma 24mm f/1.4 DG HSM Art Lens İnceleme

  • Sigma‘nın Global Vision serisindeki Sanat serisinin bir parçası olan bu lenstir. Gerçekten dikkate değer optik performans elde etmek için tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra yaratıcı ve sanatsal uygulamalar için idealdir.
  • Prime geniş açılı lens, tam çerçeve Sony E mount aynasız fotoğraf makineleri için tasarlanmıştır. Ancak 36 mm eşdeğeri odak uzaklığı sağlayacağı APS-C modelleriyle de kullanılabilmektedir.
  • Hızlı f/1,4 maksimum diyafram açıklığı, düşük ışık koşullarında çalışmak için çok uygundur. Ayrıca sığ alan derinliği teknikleri kullanıldığında odak konumu üzerinde daha fazla kontrol sağlar.
  • Bu lens, tutarlı uçtan uca aydınlatma ile birlikte hem yüksek çözünürlük içindir. Ayrıca lenste keskinlik elde etmek için gelişmiş bir optik yapı kullanılarak tasarlanmıştır. Biri optik tasarımın arkasında olmak üzere bir çift asferik eleman bulunmaktadır. Ayrıca, sagital koma parlaması, distorsiyon, eksenel renk sapmalarını düzeltir. Ayrıca, korunan çevresel parlaklık, netlik ile hızlı f/1,4 maksimum diyafram açıklığının tam olarak kullanılmasını sağlar.

Kiralık Sigma 24mm f/1.4 DG HSM Art Lens Özellikleri

 • Tüm odaklama aralığı boyunca renk sapmalarını düzeltmek ve odak noktası veya diyafram ayarından bağımsız olarak yüksek görüntü keskinliği, netlik ve kontrast sağlamaya yardımcı olmak için lens tasarımına üç FLD ve dört SLD cam elemanı dahil edilmiştir.
 • Mercek parlaması ve gölgelenmeyi en aza indirmek ve arkadan aydınlatmalı koşullarda bile kontrast açısından zengindir. Renkten bağımsız görüntüler üretilmesine katkıda bulunmak için mercek elemanlarına Süper Çok Katmanlı Kaplamadır.
 • Entegre HSM (Hyper Sonic Motor), daha yumuşak odaklama performansı sağlamak için optimize edilmiştir. Bir AF algoritması ile daha da tamamlanan hızlı ve sessiz otomatik odaklamayı gerçekleştirir. HSM, odak halkasını herhangi bir zamanda döndürerek tam zamanlı manuel odak kontrolüne de izin verir.
 • Yuvarlatılmış dokuz kanatlı diyafram, çekici bir odak dışı kalite oluşturmaya yardımcıdır.
 • Lens, daha fazla hassasiyet ve geniş sıcaklık değişimlerinde kullanım içindir. Bunun için geleneksel metallerle birlikte Termal Olarak Kararlı Kompozit (TSC) malzeme kullanılarak yapılmıştır.
 • Lens çerçevesinin dışına da üretim yılı işlenmiştir. Süngü montajı, kesinlik ve dayanıklılık sağlamak için pirinçten yapılmıştır.
 • Ürünle birlikte verilen parasoley, güvenli bir şekilde oturması için kauçuk bir bağlantı ile donatılmıştır.

Upsell Products

1 GÜN: 1300 ₺ + KDV
3 GÜN: 3000 ₺ + KDV
7 GÜN: 6000 ₺ + KDV
Rated 5.00 out of 5

Kiralık Sony a7s3 Full-Frame 4K Aynasız Kamera

1 GÜN: 800 ₺ + KDV
3 GÜN: 2000 ₺ + KDV
7 GÜN: 3600 ₺ + KDV

Kiralık Sony FS7 Super35 Sinema Kamera | Sony E Mount