Kiralık Sony FE 70-200mm f/2.8 G Master OSS Lens | Sony E Mount

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 Gün: 650 ₺ + KDV
3 Gün: 1600 ₺ + KDV
7 Gün: 2600 ₺ + KDV

Kiralık Sony 70-200mm f/2.8 GM Lens, E-Mount kiralık kameralar için üretilmiş; Super 35mm ve Full Frame Kamera sistemleri ile uyumlu Sony G-Master serisi lenstir.

Kiralık Sony 70-200mm Lens, Olağanüstü optik, eksiksiz bir özellik seti ve her açıdan olağanüstü hıza sahip olan lens, profesyoneller için fiili telefoto zoom olarak yerini kolayca alıyor. G Master serisinin bir üyesi olan bu 70-200 mm, pürüzsüz, temiz bokeh ve mutlak minimum sapma ile birlikte yüksek keskinlik sunar. Bu, optik tasarımda bir XA elemanı, iki asferik eleman, dört ekstra düşük dağılım elemanı ve iki Süper ED elemanının kullanılmasıyla garanti edilir. Ayrıca lens, gelişmiş kontrast ve renk için yansımaları, parlamayı ve gölgelenmeyi azaltan bir Nano AR Kaplamaya sahiptir.

Kiralık Sony 70-200mm Lens, hız için optimize edilmiş bu lens, düşük ışık koşullarında olduğu kadar sığ alan derinliğine sahip görüntüler oluşturmak için de değerli olacak hızlı ve sabit f/2.8 diyafram açıklığına sahiptir. Bokeh, odak dışı alanlar için on bir kanatlı dairesel diyaframın uygulanmasıyla daha da iyi hale getirildi. Ayrıca, hem fotoğrafta hem de videoda hızlı, duyarlı otomatik odaklama sağlayan çift doğrusal ve halkalı bir Süper Sonik dalga Motor sistemi vardır.

Sony FE 70-200mm f/2.8 G Master OSS Lens Özellikleri

Kiralık Sony 70-200mm Lens Özellikleri

Üst düzey bir telefoto zum olarak bu lens, özellikle daha uzun odak uzunluklarında kamera sarsıntısıyla mücadele için Optical SteadyShot görüntü sabitleme dahil, atıcılara yardımcı olacak çeşitli başka teknolojilerle donatılmıştır. Kullanıcılar, üç odak tutma düğmesi, bir odak aralığı sınırlayıcı anahtarı ve hem AF/MF hem de OSS anahtarları dahil olmak üzere, lens çerçevesi üzerindeki çok sayıda fiziksel kontrolle daha hızlı ve daha sezgisel çalışmanın keyfini çıkaracaklar. Dayanıklılık ve zorlu koşullarda çalışma için, lens toza ve neme dayanıklıdır ve su ve yağa karşı dayanıklı olması için ön elemanda flor kaplamaya sahiptir.

 • Sony’nin saygın G Master serisinin bir parçası olan bu lens, çok çeşitli küresel ve renk sapmalarının düzeltilmesi yoluyla dikkate değer ölçüde yüksek çözünürlük ve keskinlik elde etmek için tasarlanmıştır. Ek olarak, bu lensler hem fotoğrafçılık hem de sinema uygulamalarına fayda sağlamak için sağlam ve kullanımı kolay fiziksel tasarımlara sahiptir.
 • Full Frame E mount aynasız fotoğraf makineleri için tasarlanmış popüler bir telefoto zoom olan bu 70-200 mm lens, 105-300 mm eşdeğeri odak uzaklığı aralığı sağladığı APS-C modelleriyle de uyumludur.
 • Sabit f/2,8 maksimum diyafram açıklığı, zoom aralığı boyunca tutarlı performans sunar ve ayrıca sığ alan derinliği teknikleri için odak konumu üzerinde daha fazla kontrol sağlar.
 • Lens tasarımına dahil edilen üç asferik elemandan biri, astigmatizma, alan eğriliği, koma ve diğer tek renkli görüntü sapmalarını etkili bir şekilde azaltmak için üstün yüzey hassasiyetine sahip bir XA elemanıdır.
 • Lens tasarımında da dört ekstra düşük dağılım elemanı ve iki Süper ED elemanı bulunur ve daha fazla netlik ve renk doğruluğu için renk sapmalarını kontrol etmeye ve renk saçaklarını azaltmaya yardımcı olur.
 • Güçlü aydınlatma koşullarında artan kontrast ve renk geriverimi için yüzey yansımalarını, parlamayı ve gölgelenmeyi azaltmak için bir Nano AR Kaplama uygulanmıştır.
 • Gelişmiş çift doğrusal ve halkalı Süper Sonik dalga Motor sistemi, hem fotoğraflarda hem de videolarda hızlı, hassas ve doğru otomatik odaklama sağlar.
 • Optical SteadyShot görüntü sabitleme, daha yavaş deklanşör hızlarıyla elde çekim yaparken daha keskin görüntüler için kamera sarsıntısının görünümünü en aza indirmeye yardımcı olur. Bu sabitleme sistemi, kamera bulanıklığının daha etkili kontrolü için belirli kameraların sensör kaydırmalı tip görüntü sabitlemesi ile de birleştirilebilir. Bir OSS Modu anahtarı, çoğu çekim türüne uygun genel görüntü sabitleme için Mod 1’in yanı sıra özellikle kaydırma hareketleriyle kullanılması amaçlanan Mod 2 ayarını seçmenize olanak tanır.
 • Yüzen elemanlar sistemi, 0,25x büyütme ile 3,15′ minimum odaklama mesafesinde çalışırken görüntü kalitesinden yararlanır.
 • Objektif çerçevesi, çekim sırasında merceğin hızlı, sezgisel çalışmasına izin vermek için üç netleme tutma düğmesi ve bir netleme aralığı sınırlayıcı anahtarı ile donatılmıştır.
 • Ön lens elemanı, cam yüzeye yapışan lekelere ve toza karşı koruma sağlamak için bir flor kaplamaya sahiptir.
 • Toz ve nem sızdırmaz tasarım, zorlu koşullarda çalışmaya daha iyi izin verir.
 • Yuvarlatılmış 11 kanatlı diyafram, seçici odak teknikleri kullanıldığında hoş bir bokeh kalitesine katkıda bulunur.
 • Çıkarılabilir, dönen bir tripod montajı, yataydan dikey çekim yönlerine hızlı geçişe izin verir.
 • Birlikte verilen petal şekilli parasoley, parlamayı önlemeye yardımcı olur ve polarizörler ve değişken ND’ler gibi dönen filtrelerde ayarlamalar yapmak için bir filtre erişim penceresine sahiptir.
 • Sony isteğe bağlı 1.4x ve 2x tele dönüştürücülerle uyumlu olan bu lens, sırasıyla 98-280 mm veya 140-400 mm optiğe kolayca dönüştürülebilir.

Upsell Products

1 Gün: 650 ₺ + KDV
3 Gün: 1600 ₺ + KDV
7 Gün: 2600 ₺ + KDV
Rated 5.00 out of 5

Kiralık Sony FE 16-35mm f/2.8 G Master Lens | Sony E Mount

1 GÜN: 4000 ₺ + KDV
KAZANCINIZ: 3000 ₺

Kiralık Sony a7s3 PRO SET #01

1 GÜN: 1000 ₺ + KDV
3 GÜN: 2500 ₺ + KDV
7 GÜN: 4000 ₺ + KDV
Rated 5.00 out of 5

Kiralık Sony a7s3 Full-Frame 4K Aynasız Kamera