Kiralık Tripod | Cartoni HiDV Video Tripod

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating

1 GÜN: 200 ₺ + KDV
3 GÜN: 500 ₺ + KDV
7 GÜN: 1000 ₺ + KDV

Cartoni HiDV1 video tripod sistemi, HiDV akışkan kafası, tek kademeli alüminyum alaşımlı tripod, orta seviye yayıcı, lastik ayaklar ve dayanıklı bir kasadan oluşur.

Kiralık Tripod, Cartoni HiDV1 video tripod sistemi, HiDV akışkan kafası, tek kademeli alüminyum alaşımlı tripod, orta seviye yayıcı, lastik ayaklar ve dayanıklı bir kasadan oluşur.

Kiralık Tripod, yetenekli ancak kompakt HiDV sıvı kafası, özellikle kompakt yüksek çözünürlüklü Mini-DV video kameralarla kullanım için tasarlanmıştır. Fiziksel olarak küçük olmak, ancak çok daha fazla ayrıntı kaydetmek, daha büyük, daha ağır kameraların daha büyük kafalardaki atalet profilini simüle etmek için düzgün, titreşimsiz hareketler sağlayacak uygun şekilde ölçeklendirilmiş bir sıvı kafasına duyulan ihtiyacı yarattı.

Buna ek olarak, HiDV, stüdyo sınıfı bir akışkan kafasından beklenebilecek diğer tüm rahatlığa sahiptir: çift rozet, kayar denge plakası, ışıklı kabarcık seviyesi ve sürekli değişken gerçek akışkan sürtünmesi ve dengeleme. Selefi Focus akışkan kafasının aksine HiDV, sahada daha fazla çeviklik için daha hafif ENG tripodlarını kullanmak için 100 mm yerine 75 mm’lik bir dengeleme topuna sahiptir.

Action-Pro tek kademeli alüminyum alaşımlı tripod, üstün burulma sağlamlığını, özellikle çalıştır ve çalıştır ENG uygulamaları için mümkün olan en hafif ağırlıkla birleştirir. Bir güvenlik kilidine sahip hızlı hareket eden bir sahne kenetleme sistemi içerir ve ürünle birlikte verilen orta seviye yayıcı ve lastik ayaklarla birlikte kullanıldığında, araziden bağımsız olarak yük bütünlüğü sağlanır.